Mad Max za ok. 15zł @ CDKeys
472°Zakończono

Mad Max za ok. 15zł @ CDKeys

admin 13
gru 2. 2016gru 2. 2016
Aktualizacja 1
Przy skorzystaniu z dodatkowej 5% zniżki za polubienie fanpage'a na Facebooku (trzeba być zalogowanym w CDkeys, aby kod zadziałał) zapłacimy obecnie ~ 15zł.
W CDKeys Mad Max jeszcze taniej!

Gra w cenie 18,09zł, a z kodem CDKEYSBLACK10 obniżymy cenę do ~16,28zł


13 Komentarzy

gral w ktos? warto sie zainteresowac?

warto, super się w to gra szczególnie na padzie

emswisnia1 godz., 5 min

gral w ktos? warto sie zainteresowac?


Grałem i przeszedłem w 100% (wszystkie osiągnięcia). Gra fajna - tym bardziej za taką cenę. Trzyma klimat Mad Maxa.
Jeśli jednak jesteś osobą, która lubi zdobywać wszystkie osiągnięcia, to szykuj się na dłuuugie godziny żmudnych poszukiwań

Mogę powiedzieć, że warto, jeśli fabuła nie jest dla ciebie najważniejsza, bo jakkolwiek gameplay jest w porządku, to fabuła jest naprawdę denna - cała gra opiera się na poszukiwaniu silnika V8.

Hahahah serio?

kod już nie działa, ale teraz cena 17,09

Kod na dziś to chyba CDKEYSCYBER10

Plus zmieniamy na górze po prawej pln na gbp i wychodzi jeszcze trochę taniej

Super gra, w tej cenie brac w ciemno.

+ Max dodany do konta

System walki z Batmana, jazda autami jak w GTA, zdobywanie posterunków z Far Cry. Fabuła pisana na kolanie, satysfakcji mało, grywalność mierna (sterowanie jest pod pada, nie myszkę). Jak na grę na podstawie filmu - jakoś ujdzie, ale jako samodzielny tytuł jest co najwyżej średnio pod każdym względem.

Co nie zmienia faktu, że okazja zacna. Oczywiście +

Kupiłem klucz i kiedy kliknąłem linka który przyszedł w emailu, oni wymagają numer teleofnu żeby w ogóle zobaczyć klucz za który się zapłaciło! Skandaliczne!

As part of our standard security prodecures, you are required to verify your phone number before you will be able to access your purchase. Please ensure your phone number is correct and either click the Call or Send SMS button depending on your prepered method of receiving the verification code. You will then receive a call or sms from us containing the code which you can then enter in the box below to complete the process and gain access to your purchase.

Autor admin

csg1 godz., 18 min

Kupiłem klucz i kiedy kliknąłem linka który przyszedł w emailu, oni wymagają numer teleofnu żeby w ogóle zobaczyć klucz za który się zapłaciło! Skandaliczne!As part of our standard security prodecures, you are required to verify your phone number before you will be able to access your purchase. Please ensure your phone number is correct and either click the Call or Send SMS button depending on your prepered method of receiving the verification code. You will then receive a call or sms from us containing the code which you can then enter in the box below to complete the process and gain access to your purchase.


Robią to losowo w ramach zabezpieczeń, ale wg mnie nie ma się czego obawiać.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst