Niestety, ta okazja wygasła 29 listopada 2022.
155° Zakończono
4
Opublikowano 26 listopada 2022

MAD MAX PC / Steam

10,89zł
Avatar
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
7.364
3.427

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Mad Max, trzecioosobowa gra akcji, osadzona w otwartym, postapokaliptycznym świecie i nawiązującą do kultowej serii filmów George’a Millera, została zapowiedziana podczas targów E3 2013, a jej pełna wersja zadebiutowała na światowych rynkach 1 września 2015 roku. Za produkcję odpowiada studio Avalanche Studios, specjalizujące się w sandboksach. Zespół ten ma na swoim koncie słynną serię Just Cause, opowiadającą o przygodach agenta Rico Rodrigueza. Tytuł powstał na zlecenie koncernu Warner Bros. Interactive Entertainment, który w swoim katalogu wydawniczym ma takie projekty jak: Batman: Arkham Knight, Mortal Kombat X, Śródziemie: Cień Mordoru czy też Dying Light.

Fabuła Mad Maxa nie nawiązuje bezpośrednio do żadnego z powstałych wcześniej filmów, lecz opowiada nam zupełnie nową historię, wykorzystując jedynie „ikoniczne” elementy charakterystyczne dla całej serii. W grze wcielamy się oczywiście w postać tytułowego Maxa, który po utracie swojego legendarnego samochodu V8 Interceptor wyrusza w podróż po rozległym, postapokaliptycznym Pustkowiu. Celem jego wędrówki jest skonstruowanie nowej maszyny, która dorówna osiągom jej legendarnemu poprzednikowi. Jest to jednak tylko wstęp do wielu przygód, czekających na drodze głównego bohatera. Max ma bowiem nadzieję na odnalezienie legendarnej krainy Plains of Silence, gdzie będzie mógł wreszcie zaznać upragnionego spokoju i ukojenia, ale przy okazji nie omieszka zemścić się na swoich oprawcach.
CDkeys Więcej szczegółów na CDkeys
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

4 Komentarze

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Piękna gra, polecam!
 2. Avatar
  Far cry w trochę innym uniwersum. Jest tutaj dużo powtarzalnych czynności (odbijanie "wiosek", odbudowa ich, walki z bossami) i jedyne ciekawsze mechaniki to te związane z samochodem.
  Z plusów historia (która trochę traci na prędkości i jest rozciągana przez duży świat) i cena. Generalnie to warto
 3. Avatar
  Sztućce
  Avatar
  najwyraźniej tak
Avatar