Niestety, ta okazja już wygasła

Maczeta Cold Steel Garden & Camp na trudne czasy

sty 13. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Maczeta Cold Steel Garden Camp
Firma Cold Steel jest znanym na całym świecie producentem broni białej. Jednak oprócz noży, projektują oni doskonałe narzędzia, przydatne w każdym gospodarstwie domowym. Przykładem może być maczeta Garden & Camp. Dzięki niej będziesz każdy miłośnik ogrodnictwa będzie mógł zadbać o swoją działkę i okiełznać rozrastającą się w szybkim tempie roślinność.

Głownia prezentowanego modelu, wykonana ze stali 1055, ma stosunkowo lekką budowę, dzięki czemu nie męczy dłoni nawet przy długotrwałym używaniu. Odpowiednio ustawiony środek ciężkości pozwala na zadawanie silnych uderzeń. Natomiast gruba rękojeść zapewnia stabilny i pewny uchwyt.

Maczeta Cold Steel Garden & Camp

Niespotykana konstrukcja
Cecha charakterystyczną maczety Cold Steel Garden & Camp jest zagięta na końcu głownia. Jej szeroki i rozchodzący się profil sprawia, że zadawane uderzenia potrafią z łatwością przecinać materiały o różnej strukturze. Dodatkową zaletą zastosowanego ostrza jest możliwość podcinania np. wysokiej trawy czy korzeni. Dzięki temu świetnie sprawdzi się w roli ogrodowej pomocy.

Stal 1055 wykorzystana do produkcji głowni, jest odporna na wykruszenia, które mogą powstawać w czasie pracy. Jej charakterystyka sprawia, że stal ta jest bardziej podatna na korozję, przez co producent musiał zabezpieczyć ją specjalną napylaną powłoką ochronną.

Człowiek z maczetą w dłoni
Sprawdzone narzędzie pracy
Maczeta firmy Cold Steel została stworzona aby stawiać czoła trudnym wyzwaniom. Mocne uderzenia, które można nią zadawać, trafiają w cel dzięki dobremu wyważeniu. Pewny uchwyt zapewnia rękojeść. Jej profil jest dostosowany do każdej dłoni, stabilizując i wzmacniają chwyt. Jej charakterystyczny wygląd to nawiązanie do tradycyjnego narzędzia pracy wykorzystywanego w Afryce.

Okładziny zostały wykonane z czarnego polimeru, który ma chropowatą strukturę i delikatne żłobienia. Dzięki ciśnieniowemu formowaniu, połączenie z głownią jest trwałe i bardzo wytrzymałe. Na końcu chwytu znajdziemy otwór przez, który możemy swobodnie przewlec linkę bądź smycz.

Maczeta Cold Steel Garden & Camp

Specyfikacja
Gwarancja 24 miesiące
Kod producenta 97GSM
Pochwa Nylonowa
Rodzaj głowni Składana
Rodzaj ostrza Gładkie (plain)
Rodzaj stali Nierdzewna
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
49 Komentarzy
Prześlij Komentarz