Niestety, ta okazja już wygasła
Macrorit Partition Extender Pro - Menedżer partycji + dodatkowo wersja Portable.
513° Zakończono

Macrorit Partition Extender Pro - Menedżer partycji + dodatkowo wersja Portable.

ZA DARMO95,50złComss Okazje
15
lis 1. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Macrorit Partition Extender Pro - Jeden z najbardziej efektywnych menedżerów partycji. Program dostępny, również w wersji przenośnej, pozwala szybko rozbudowywać i łączyć sekcje dysków twardych HDD i SSD.

Disaster-Protection (Ochrona przed katastrofami) -Chroni w kontekście dużych awarii, możliwe katastrofy to: wyjątek systemu Windows, niebieski ekran, konflikt oprogramowania, błąd, awaria systemu, atak wirusa, wyłączenie zasilania, awaria dysku twardego i inne. Anuluj ochronę: możesz anulować rozszerzanie operacji w dowolnym momencie procedury, Partition Extender zachowa dane nienaruszone, to znaczy dane pozostaną bezpieczne, gdy wolne miejsce będzie się przemieszczać z
jednej partycji na drugą.

Pozwala szybko rozszerzyć partycję z wolnym miejscem z sąsiedniej partycji i automatycznie połączyć nieprzydzielone miejsce w jedną partycję, jeśli jest dostępna na dysku. Ponadto za pomocą tego narzędzia nie trzeba ręcznie kompresować partycji i tworzyć nieprzydzielonego miejsca do jej rozszerzenia. W większości przypadków za pomocą jednego kliknięcia możesz powiększyć małą sekcję do większej.

Zapewnia zaawansowane funkcje, które pozwalają użytkownikom na rozszerzenie partycji systemowej o unikalną technologię ochrony danych i najlepszy algorytm przenoszenia danych, co oznacza, że gwarantuje 100% bezpieczeństwa danych i najszybszą prędkość przenoszenia partycji.

Ogromna przewaga nad innymi menedżerami partycji polega na tym, że Partition Extender posiada największą prędkość w rozszerzaniu partycji z nietkniętymi danymi, jeśli zamierzasz przedłużyć partycję, w której zainstalowano Partition Extender, bez względu na to, ile klikniesz kroków, ile rozszerzysz partycji , Extender uruchomi się ponownie tylko raz, w przeciwieństwie do innych w menedżerze dysków, który uruchamia się ponownie na podstawie kroków i partycji.

Wersja Pro to najlepsze rozwiązanie do powiadamiania o małej ilości miejsca na dysku, gdy chcesz uaktualnić system do Windows 10 jednym kliknięciem, aby uzyskać maksymalne rozszerzenie i szybko naprawić problemy z brakiem miejsca na dysku bez utraty danych w tym samym czasie.

Uwaga:
Wersja Portable to prawdziwe oprogramowanie przenośne, które działa idealnie na wszystkich dyskach flash, takich jak USB, przedłużacz dysku twardego lub każde urządzenie używane do przechowywania danych, nie ma potrzeby ponownego pobierania ani ponownego instalowania. Wersja Portable sprawi, że rozszerzenie partycji będzie łatwiejsze i szybsze.

Klucz licencji wprowadzamy do menu "Aktywuj".
Klucz: 231A3C1560E678C591B396A3FE3BEA5ED19382ACD56BF9461F3D
Link do bezpośredniego pobrania programu: dl.comss.ru/download/extender-pro-setup.exe
Link bezpośredni wersja Portable: dl.comss.ru/dow…zip
Link do strony źródłowej: comss.ru/pag…633

Licencja:
1. Jest to dożywotnia licencja wyłącznie do użytku domowego.
2. Brak bezpłatnych aktualizacji. Licencja jest dostępna tylko dla tej wersji 1.4.3.
3. Nie ma bezpłatnej pomocy technicznej.

198998.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Comss Okazje

Grupy

15 Komentarzy
Dobrze,że działa z przedłużaczem dysku twardego :-)
jak to się ma do darmowego minitool-a?
Edytowane przez: "kokosnh" lis 1. 2019
kokosnh01/11/2019 18:04

jak to się ma do darmowego minitool-a?Proszę zainstalować i sprawdzić osobiście, nic nie tracisz a jedynie zyskasz dodatkową wiedzę.
miki8801/11/2019 18:24

Proszę zainstalować i sprawdzić osobiście, nic nie tracisz a jedynie zys …Proszę zainstalować i sprawdzić osobiście, nic nie tracisz a jedynie zyskasz dodatkową wiedzę.


staram się nie powielać programów z identyczną funkcjonalnością.
Rozszerzanie partycji to dość podstawowa funkcjonalność, nawet Windows ją posiada wbudowaną. Obejrzałem kilka filmików i opisów funkcjonalności, i z tego co widzę, to ma to samo co w minitool.
pytanko jest jakiś limit czasu na aktywacje, czy też może leżeć pobrana aż do czasu kiedy będzie potrzebna?
kokosnh01/11/2019 18:47

staram się nie powielać programów z identyczną funkcjonalnością. Rozsz …staram się nie powielać programów z identyczną funkcjonalnością. Rozszerzanie partycji to dość podstawowa funkcjonalność, nawet Windows ją posiada wbudowaną. Obejrzałem kilka filmików i opisów funkcjonalności, i z tego co widzę, to ma to samo co w minitool.


Windows to ma takie ograniczenia w praktyce że to jego narzędzie do niczego się nie nadaje...
Czyli to jest "Zarządzanie dyskami" w innym UI? Wow.
dd_s-60747.5620401/11/2019 19:02

pytanko jest jakiś limit czasu na aktywacje, czy też może leżeć pobrana aż …pytanko jest jakiś limit czasu na aktywacje, czy też może leżeć pobrana aż do czasu kiedy będzie potrzebna?Nie ma
Licencja:
1. Jest to dożywotnia licencja wyłącznie do użytku domowego.
2. Brak bezpłatnych aktualizacji. Licencja jest dostępna tylko dla tej wersji 1.4.3.
3. Nie ma bezpłatnej pomocy technicznej.
setuxri01/11/2019 19:08

Windows to ma takie ograniczenia w praktyce że to jego narzędzie do n …Windows to ma takie ograniczenia w praktyce że to jego narzędzie do niczego się nie nadaje...

Diskpart do niczego się nie nadaje ?
GhostVolume_01/11/2019 18:10

Czyli to jest "Zarządzanie dyskami" w innym UI? Wow.


Dokładnie
MichaKowalski01/11/2019 21:56

Dokładnie


Niedokładnie bo zarządzanie dyskami jest bardziej funkcjonalne.
sp3c01/11/2019 21:22

Diskpart do niczego się nie nadaje ?


Spróbuj coś zrobić z partycją systemową...
1. Polecam EaseuS ( posiada dodatkowo przydatną opcję utworzenia bootowalnego pendrive dla komputerów "bez sprawnego
" systemu).
2. Dobra okazja bo soft kosztuje normalnie 100 ?
3. Polecam zakup dla tych co lubią wspomagać biednych informatyków

Wniosek: jest od groma darmowego tego typu softu (i bardziej znanego, dla tych co nie ufają ).Polecam Aomei , Easeus i miniTooll ze względu na to iż są bardziej znane (popularne) i darmowe.
sp3c01/11/2019 21:22

Diskpart do niczego się nie nadaje ?Do wszystkiego się nadaje - tak jak łopata do kopania tunelu... można, ale kto lubi marnować czas.
Świetny program dla kogoś kto chciałby sobie przydzielić miejsce czyli podzielić dysk na dwie lub więcej partycji.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst