Niestety, ta okazja już wygasła
(Play Store) Machinarium za 3.39zł, Castlevania: Symphony of the Night za 1.79zł, Samorost 3 za 3.39 na Androida
528° Zakończono

(Play Store) Machinarium za 3.39zł, Castlevania: Symphony of the Night za 1.79zł, Samorost 3 za 3.39 na Androida

3,39zł16,99zł-80%Google Play Okazje
16
528° Zakończono
(Play Store) Machinarium za 3.39zł, Castlevania: Symphony of the Night za 1.79zł, Samorost 3 za 3.39 na Androida
lis 24. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Trzy świetne gry w świetnych cenach na Play Store, brać póki są (mają być dostępne w tej cenie do 1 grudnia)

Link do Castlevania

Link do Samorost 3

Opis Machinarium:

Machinarium – gra przygodowa z dwuwymiarową, ręcznie rysowana grafiką, wyprodukowana przez firmę Amanita Design, która stworzyła także trzy części gry Samorost.Gra toczy się w fantastycznym świecie, w którym wszystko wykonane jest z metalu, a egzystują w nim same roboty. Główny bohater zostaje niesłusznie wygnany na wysypisko śmieci. Jego celem jest pokonanie złych robotów z Black Cap Brotherhood i uratowanie swojej dziewczyny. Głównym zadaniem gracza w Machinarium jest rozwiązywanie różnych zagadek i łamigłówek rozrzuconych po wielu zróżnicowanych planszach. Zagadki rozwiązuje się przy pomocy różnych przedmiotów, te jednak muszą znaleźć się w zasięgu robota, którym steruje gracz, aby mogły być użyte. Machinarium wyróżnia się tym, że nie zawiera żadnych dialogów, mówionych lub pisanych. Zamiast tego w grze zastosowano system animowanych dymków.Castlevania:

Castlevania: Symphony of the Night to rozbudowana dwuwymiarowa produkcja, która łączy element platformowe, zręcznościowe i RPG. Podobnie jak poprzednie hity z serii, tytuł pozwala wcielić się w rolę łowcy wampirów, który wyrusza z niebezpieczną misją do zamku pełnego potworów i pułapek.

Przełom XVII i XVIII wieku. Od zwycięstwa Richtera Belmonta nad Draculą minęło kilka lat. Niedługo po triumfie mężczyzna zniknął w tajemniczych okolicznościach. Niedługo później spokój na świecie burzy niespodziewany powrót zamku wampirzego lorda. Na miejsce przybywają wybudzony z wieloletniego snu syn Draculi, Alucard oraz Maria Renard, która wcześniej walczyła u boku Richtera, a teraz próbuje go odnaleźć. Para odkrywa, że zaginiony został opętany i jest wykorzystywany przez jednego z potężnych sługusów Draculi, by przywrócić go do życia. Wkrótce na jaw wychodzą kolejne fakty na temat rodziny Belmontów i ich odwiecznej walki z wampirami. Opisywana produkcja bezpośrednio kontynuuje wątki przedstawione w Castlevania: Rondo of Blood.

Mechanika Symphony of the Night bazuje na mechanikach charakterystycznych dla całej serii. Tytuł jest dwuwymiarową side-scrollowaną grą akcji, w której kierowany przez graczy bohater przemierza ogromną posiadłość Draculi, mierzy się z dziesiątkami wrogów i stawia czoła wyzwaniom logiczno-zręcznościowym. Autorzy umożliwili swobodną eksplorację zamku, ale dostęp do niektórych części jest możliwy dopiero po zdobyciu konkretnych umiejętności. Przygotowana przez Konami produkcja wykorzystuje wiele mechanik gatunku RPG. Główny bohater jest opisany czterema statystykami, siłą, wytrzymałością, inteligencją i szczęściem, a także punktami zdrowia i magii. To one definiują moc ciosów, odporność na obrażenia, wartość wypadających z wrogów przedmiotów czy liczbę możliwych do rzucenia zaklęć. Wraz z postępami i kolejnymi pokonywanymi wrogami Alucard zdobywa doświadczenie i awansuje na wyższe poziomy, rozwijając swoje możliwości bojowe. Dodatkowo heros może korzystać z licznych broni i znalezionych przedmiotów, które po wyekwipowaniu zwiększają jego szanse w pojedynkach. Grę charakteryzuje wysoki poziom trudności, a także spektakularne, wymagające opracowania strategii walki pojedynki z bossami. Twórcy przygotowali kilka zakończeń, które może poznać gracz, podejmując pewne decyzje podczas przygody.


Samorost 3

Samorost 3 to humorystyczna przygodówka, będąca trzecią częścią cyklu zapoczątkowanego w 2003 roku przez darmową przeglądarkową grę Samorost. Całość opracowało ponownie czeskie studio Amanita Design, mające na swoim koncie m.in. takie produkcje, jak Machinarium czy Botanicula. Samorost 3 to jednocześnie pierwsza odsłona cyklu, która ukazała się nie tylko na PC, ale także na urządzeniach mobilnych.

W przeciwieństwie do swoich poprzedniczek, które były bardzo krótkimi i prostymi tytułami, najnowsza odsłona serii jest pełnowymiarową produkcją oferującą kilka godzin zabawy i w pełni profesjonalne wykonanie. Gracze ponownie wcielają się w tego samego małego kosmitę, który był bohaterem Samorost oraz Samorost 2. Kierowana przez nas postać komunikuje się ze światem za pomocą kosmicznej trąbki, która pozwala mu nawiązywać dialog z różnymi istotami i elementami otoczenia. Gra jest typową przygodówką z interfejsem point and click. Oznacza to, że zabawa polega głównie na dokładnym przeszukiwaniu lokacji i rozwiązywaniu pomysłowych zagadek logicznych.

Mocną stroną Samorost 3 na PC, AND i iOS jest oprawa audiowizualna. Studio Amanita Design w poprzednich swoich grach udowodniło, że pracują w nim prawdziwi artyści i jego najnowsza produkcja również nie zawodzi pod względem estetycznym. Wszystkie baśniowe lokacje wykonano z niezwykłą pieczołowitością i dbałością o detale. Dodatkową atrakcją jest wpadająca w ucho i skutecznie budująca atmosferę muzyka, skomponowana przez Tomáša Dvořáka.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
16 Komentarzy
Prześlij Komentarz