Niestety, ta okazja już wygasła

MACALLAN SHERRY WHISKY WINNICY LIDLA -20%, możliwe 247,99zł

O tej okazji

Aktualizacje społecznościowe
fallendaffy
MACALLAN 12YO SHERRY OAK CASK 0,7l 247,99zł

Na wersję Sherry polowałem od dawna. Ciężko ją znaleźć w polskich marketach.
Podana cena zawiera zniżkę 20zł dla subskrybentów winnicy lidla oraz kupon Lidl. Korzystająć tylko z kuponu Lidl Plus cena wyniesie 263,99zł
winnicalidla.pl/mac…tml

460224_1.jpgMacallan Sherry Oak 12 Years Old jest częścią serii Sherry Oak, która obejmuje serię whisky single malt dojrzewających wyłącznie w ręcznie zbieranych dębowych beczkach po sherry sezonowanych z Jerez dla bogactwa i złożoności. Dojrzały charakter, 12 Years Old zapewnia bogatą przyprawę drzewną i suszone owoce oraz naturalny bogaty złoty kolor.

Kolor: bogate złoto
Aromat: Kompleks z nutą wanilii
Smak: gładkie, średnio zbalansowane z owocami, dębem i przyprawami
Finish: długi ze słodkimi suszonymi owocami, dębem i przyprawami.
(opis ze strony).
Co zrobić aby zakupić ją w tej cenie?
1. Wchodzicie na stronę winnicalidla.pl/ i w prawym dolnym rogu powinna się wyświetlić informacja o zapisie do newslettera i oferowanej zniżce. Podajecie maila i potwierdzacie go klikając w link w otrzymanym mailu. Dostajecie potwierdzenie wraz z kodem.
2. Dokonujecie rezerwacji whiskey (i/lub innych alkoholi) w konkretnym Lidlu do którego dostarczony zostanie produkt. Przy dokonywaniu rezerwacji podajecie kod zniżkowy.
3. W aplikacji Lidl Plus powinniście mieć kupony rabatowe na alkohole. Jeśli ich nie widzicie to wejdzcie w "Profil" -> "O mnie" i zaznacznie, że chcecie zapoznać się z ofertą na alkohole. Po 30min lub przelogowaniu zobaczycie możliwość aktywacji zniżki na wybrane alkohole.
4. Kiedy alkohol będzie gotowy do odbioru, przy płaceniu aktywuj kupon i zapłać za alkohol.


Oferta wstawiona na nowo, bo można ugrać lepszą cenę a opis był dość skąpy. (pepper.pl/pro…157)

3 Komentarze