Mała przecena na dysk 4TB
345°Zakończono

Mała przecena na dysk 4TB

399zł459zł-13%Komputronik Okazje
16
mar 22.
Mała promo na dysk Seagate Backup Plus Hub Desk 4TB.
Cena niższa niż na allegrogo i ceneo
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

16 Komentarzy
fretmar 22.

Za tyle samo w promocji 'memory' na x-kom (troszkę inny model, ale też S …Za tyle samo w promocji 'memory' na x-kom (troszkę inny model, ale też Seagate).4TB: 399: https://www.x-kom.pl/p/236495-dysk-zewnetrzny-przenosny-seagate-4tb-expansion-35-czarny-usb-30.html3TB: 329: https://www.x-kom.pl/p/236494-dysk-zewnetrzny-przenosny-seagate-3tb-expansion-35-czarny-usb-30.html"Promocja obowiązuje wyłącznie do 21.03.2018 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów (...)"
Figomar 22.

"Promocja obowiązuje wyłącznie do 21.03.2018 r. lub do wcześniejszego wyc …"Promocja obowiązuje wyłącznie do 21.03.2018 r. lub do wcześniejszego wyczerpania limitu produktów (...)"


Faktycznie, kiedyś mimo zakończenia promocji kody obowiązywały nadal...
fretmar 22.

Faktycznie, kiedyś mimo zakończenia promocji kody obowiązywały nadal...Właśnie szkoda
A tak z innej beczki,czy ten 2-gi usb można wykorzystać jako rozszerzenie ?
Szkoda, że Seagete, Mój 2 GB padł równo po 500 dniach pracy, czyli jakieś 2,5 roku.
Te serwerownie również wypuszczają dane na temat awaryjności, seagate ma 30% usterek
Krzysztamar 22.

A tak z innej beczki,czy ten 2-gi usb można wykorzystać jako rozszerzenie ?


złącze do komputera masz od drugiej strony , to co widzisz na zdjęciu to 2 USB HUB czyli np pod to możesz podłączyć kolejne 2 dyski lub coś innego i będzie wszystko widoczne.

Oczywiście ograniczeniem będzie szybkość jednego usb w Twoim kompie. tego się nie przeskoczy
Giorgio89mar 22.

Szkoda, że Seagete, Mój 2 GB padł równo po 500 dniach pracy, czyli jakieś 2 …Szkoda, że Seagete, Mój 2 GB padł równo po 500 dniach pracy, czyli jakieś 2,5 roku.Te serwerownie również wypuszczają dane na temat awaryjności, seagate ma 30% usterek


Dla Twojej wiedzy dyski padają, jak i wszystko inne powiązane z elektroniką i nie tylko, nie ma reguły jakie logo widnieje, mozna jedynie unikać tych najbardziej awaryjnych modeli, robimy w tym przypadku kopię zapasową czy to WD czy to Toshiba czy co by to nie było. Twoje statystyki dotyczą zapewne ogólnie dysków tej firmy a nie dysku z okazji. Sądzisz, że jak kupisz takiego WD to możesz czuć się bezpieczniej bo dłużej Ci wytrzyma?
bogymemmar 22.

Dla Twojej wiedzy dyski padają, jak i wszystko inne powiązane z e …Dla Twojej wiedzy dyski padają, jak i wszystko inne powiązane z elektroniką i nie tylko, nie ma reguły jakie logo widnieje, mozna jedynie unikać tych najbardziej awaryjnych modeli, robimy w tym przypadku kopię zapasową czy to WD czy to Toshiba czy co by to nie było. Twoje statystyki dotyczą zapewne ogólnie dysków tej firmy a nie dysku z okazji. Sądzisz, że jak kupisz takiego WD to możesz czuć się bezpieczniej bo dłużej Ci wytrzyma?


Zupełnie nie rozumiem co napisałeś...
Typu: wszystkie dyski się psują, nie interesują mnie dane, bo to jest elektronika.
Akurat w dysku elektronika rzadko kiedy pada.I tak, Seagate są najbardziej awaryjne.
Polecam poczytać dane właściciela chmury, który co roku wydaje przegląd awaryjności dysków.

backblaze.com/blo…17/
Giorgio89mar 22.

Zupełnie nie rozumiem co napisałeś...Typu: wszystkie dyski się psują, nie i …Zupełnie nie rozumiem co napisałeś...Typu: wszystkie dyski się psują, nie interesują mnie dane, bo to jest elektronika.Akurat w dysku elektronika rzadko kiedy pada.I tak, Seagate są najbardziej awaryjne.Polecam poczytać dane właściciela chmury, który co roku wydaje przegląd awaryjności dysków.https://www.backblaze.com/blog/hard-drive-stats-for-2017/


A czego nie zrozumiałeś z jego wypowiedzi? Gdzie on napisał, że pada elektronika?
Co Ci z tych danych awaryjności od właściciela chmury, jak kupisz sobie jeden najmniej awaryjny dysk z tego zestawienia, a padnie Ci po miesiącu.
Co wywnioskowales z załączonych statystyk, bo ja nic. Jak wlasciciel ma duzo malych to sie kilka awarii zdarzy, a ten wlasciciel "jedzie" głównie na seagate. Znowu pad 1 z 60 wielkich podwyzsza awaryjnosc o kilka %.
Tymczasem w stanach 8TB są po 550zł ;/
bogymemmar 22.

Dla Twojej wiedzy dyski padają, jak i wszystko inne powiązane z e … Dla Twojej wiedzy dyski padają, jak i wszystko inne powiązane z elektroniką i nie tylko, nie ma reguły jakie logo widnieje, mozna jedynie unikać tych najbardziej awaryjnych modeli, robimy w tym przypadku kopię zapasową czy to WD czy to Toshiba czy co by to nie było. Twoje statystyki dotyczą zapewne ogólnie dysków tej firmy a nie dysku z okazji. Sądzisz, że jak kupisz takiego WD to możesz czuć się bezpieczniej bo dłużej Ci wytrzyma?


Mam w domu WD który przepracował ponad 1400 dni i dalej hula bez problemów. Seagate ŻADEN mi nie wytrzymał więcej niż 3 lata (liczone od kupienia a nie 3 lata pracy). Takze koniec końców, osobiście czuje się bezpieczniej kupując WD
iras584mar 23.

A czego nie zrozumiałeś z jego wypowiedzi? Gdzie on napisał, że pada ele …A czego nie zrozumiałeś z jego wypowiedzi? Gdzie on napisał, że pada elektronika? Co Ci z tych danych awaryjności od właściciela chmury, jak kupisz sobie jeden najmniej awaryjny dysk z tego zestawienia, a padnie Ci po miesiącu.


Ale co mnie interesuje jeden dysk, ja tylko potwierdziłem regułę, że mój padnięty Seagate tylko potwierdził bardzo wysoką awaryjność tych dysków. Jakbym kupił najmniej awaryjnego HGST i by mi padł po miesiącu to można mówić tylko i wyłącznie o pechu. Co ciekawe mam WD, który lata już 2060 dni i jest bardzo cichy. Seagate równe 500 dni - który służył tylko do magazynowania zdjęć z lustra, a WD działał przez połowę czasu jako systemowy, bo nie miałem SSD, a później służył jako magazyn na programy użytkowe. Co ciekawe to Seagate przez 80% czasu działał w uśpieniu, więc kompletnie nie rozumiem czemu padł.
770769-AqA6F.jpg
Edytowane przez: "Giorgio89" mar 23.
user2kmar 23.

Co wywnioskowales z załączonych statystyk, bo ja nic. Jak wlasciciel ma d …Co wywnioskowales z załączonych statystyk, bo ja nic. Jak wlasciciel ma duzo malych to sie kilka awarii zdarzy, a ten wlasciciel "jedzie" głównie na seagate. Znowu pad 1 z 60 wielkich podwyzsza awaryjnosc o kilka %.


Przeczytaj artykuł, przecież jest wyraźnie napisane, że modelu, którego posiada 60 sztuk nie można brać na poważnie ze względu na małą próbkę.
Kprzmar 22.

złącze do komputera masz od drugiej strony , to co widzisz na zdjęciu to 2 …złącze do komputera masz od drugiej strony , to co widzisz na zdjęciu to 2 USB HUB czyli np pod to możesz podłączyć kolejne 2 dyski lub coś innego i będzie wszystko widoczne.Oczywiście ograniczeniem będzie szybkość jednego usb w Twoim kompie. tego się nie przeskoczy


Dzięki,Masz łapkę.
Wiedziałem o WD MyCloud,ale poluję na coś min. 6 TB.
Pzdr.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst