Niestety, ta okazja już wygasła
Łyżworolki Seven For 7 z Biedronki
181° Zakończono

Łyżworolki Seven For 7 z Biedronki

64,90zł139zł-53%Biedronka Okazje
18
181° Zakończono
Łyżworolki Seven For 7 z Biedronki
lut 6. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Trafiłem na promocję na łyżworolki w Biedronce (Bacciarellego we Wrocławiu). Wiadomo, że nie są to rolki najwyższych lotów, jednak na początek przygody można spróbować. Dostępne rozmiary 38, 39, 42, 43. Polecam
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
Najlepsze komentarze
Mariusz_G06/02/2019 21:04

Co to jest "gruba na Facebooku"?


No gruba. Każdy ma taką w znajomych na fejsie.
18 Komentarzy
Fajne
Pieniądze wyrzucone w błoto. Można się tylko zniechęcić. Lepiej już kupić od kogoś markowe używki na którejś z grub na facebook'u. Niby 65 zł to faktycznie nie majątek, ale takie rolki na pewno będą wymagać w niedalekim czasie inwestycji (kółka, łożyska). O ile jakimś cudem nie będą uciskać/ocierać stopy.

Sam na start kupiłem bardzo dobre rolki rekreacyjne za ok. 300 zł i o ile były mega wygodne, to szybko zainwestowałem w coś jeszcze lepszego. Różnica jest tylko taka, że markowe rolki można łatwo sprzedać.
Edytowane przez: "Kapsel" lut 6. 2019
Połamania nóg!
Jak rolki to tylko : Powerslide , Seba.
Kapsel06/02/2019 19:46

Pieniądze wyrzucone w błoto. Można się tylko zniechęcić. Lepiej już kupić o …Pieniądze wyrzucone w błoto. Można się tylko zniechęcić. Lepiej już kupić od kogoś markowe używki na którejś z grub na facebook'u. Niby 65 zł to faktycznie niby nie majątek, ale takie rolki na pewno będą wymagać w niedalekim czasie inwestycji (kółka, łożyska). O ile jakimś cudem nie będą uciskać/ocierać stopy.Sam na start kupiłem bardzo dobre rolki rekreacyjne za ok. 300 zł i o ile były mega wygodne, to szybko zainwestowałem w coś jeszcze lepszego. Różnica jest tylko taka, że markowe rolki można łatwo sprzedać.


Co to jest "gruba na Facebooku"?
Mariusz_G06/02/2019 21:04

Co to jest "gruba na Facebooku"?


No gruba. Każdy ma taką w znajomych na fejsie.
Kapsel16 min

No gruba. Każdy ma taką w znajomych na fejsie.


To już bardziej "kto" :-) #grammarnazi
Edytowane przez: "Mariusz_G" lut 6. 2019
Nie no, kto kupuje rolki z biedronki
Ja kupiłem... Mam nadzieję, że nie będę żałował:)
Już się zebrali malkontenci i wielcy znawcy. A nikt nie zaproponował nic w podobnej cenie. Tylko jęczą i pewnie minusują. Ode mnie plus.
trudno się wypowiadać co do samych rolek jak sie nie miało ich na nodze i samemu nie sprawdziło.
Ale ...
ale zawsze można znaleźć w opisie coś co powie nam coś niecoś o sprzęcie np.
- łozyska ABEC 7 - to już dobry poziom łożysk, zapewniają niskie opory toczenia - od tej strony jak na taką cene bardzo dobrze :-) [Zostało wyróżnionych pięć klas ABEC: 1, 3, 5, 7 i 9.Im wyższa liczba, tym łożysko jest wykonane z większą dokładnością]
- płoza aluminiowa - to też dobra rzecz w przeciwieństwie do "kompozytowych" plastikowych - to też przemawia na plus
- kółka 84A czyli do rekreacyjnej jazdy - miękkie i podatne na ścieranie ale jak na rolki na początek przygody z tym sportem ok
- but miękki - jeżeli konstrukcyjnie niczego nie zepsuli to powinno być ok - pamiętać tylko proszę o skarpetach dedykowanych do rolek - nie są najtańsze ale warto je nabyć razem z rolkami - grubsze tam gdzie potrzeba chronią stopę przed otarciami.
No i najważniejsze ochraniacze na nadgarstki to OBOWIĄZEK - oczywiscie na poczatek kolana i łokcie też powinny być chronione ale nadgarstki ZAWSZE.
- można się posiłkować opiniami na allegro - znalazłem jedynie 7 ocen i 5/5. Z drugiej strony nie cieszą się jakimś szczególnym wzięciem mimo ceny ok 120 - to tez jest jakiś powód do przemyśleń.
- z doświadczenia wiem że pierwsze rolki nie powinny być tanie/gorsze bo może mi sie nie spodoba i szkoda kasy. Złe rolki kupione jako pierwsze to prawie pewność że ci sie nie spodoba. A szkoda bo jazda na rolkach to super przyjemna sprawa.
A decyzję co do zakupu każdy podjąć musi sam :-)
Jancio_Wodnik10 g, 47 min

trudno się wypowiadać co do samych rolek jak sie nie miało ich na nodze i s …trudno się wypowiadać co do samych rolek jak sie nie miało ich na nodze i samemu nie sprawdziło.Ale ...ale zawsze można znaleźć w opisie coś co powie nam coś niecoś o sprzęcie np.- łozyska ABEC 7 - to już dobry poziom łożysk, zapewniają niskie opory toczenia - od tej strony jak na taką cene bardzo dobrze :-) [Zostało wyróżnionych pięć klas ABEC: 1, 3, 5, 7 i 9.Im wyższa liczba, tym łożysko jest wykonane z większą dokładnością]- płoza aluminiowa - to też dobra rzecz w przeciwieństwie do "kompozytowych" plastikowych - to też przemawia na plus - kółka 84A czyli do rekreacyjnej jazdy - miękkie i podatne na ścieranie ale jak na rolki na początek przygody z tym sportem ok - but miękki - jeżeli konstrukcyjnie niczego nie zepsuli to powinno być ok - pamiętać tylko proszę o skarpetach dedykowanych do rolek - nie są najtańsze ale warto je nabyć razem z rolkami - grubsze tam gdzie potrzeba chronią stopę przed otarciami.No i najważniejsze ochraniacze na nadgarstki to OBOWIĄZEK - oczywiscie na poczatek kolana i łokcie też powinny być chronione ale nadgarstki ZAWSZE.- można się posiłkować opiniami na allegro - znalazłem jedynie 7 ocen i 5/5. Z drugiej strony nie cieszą się jakimś szczególnym wzięciem mimo ceny ok 120 - to tez jest jakiś powód do przemyśleń.- z doświadczenia wiem że pierwsze rolki nie powinny być tanie/gorsze bo może mi sie nie spodoba i szkoda kasy. Złe rolki kupione jako pierwsze to prawie pewność że ci sie nie spodoba. A szkoda bo jazda na rolkach to super przyjemna sprawa.A decyzję co do zakupu każdy podjąć musi sam :-)Kolego, poczytaj najpierw o "standardzie" ABEC zanim będziesz się wypowiadał. To nie jest żaden standard, w tym problem. Każdy producent może sobie oznaczyć jak chce. I tak np. wyprodukowane łożysko przeze mnie ABEC 9 (bo będzie najszybsze w mojej ofercie) oczywiście nie dorówna nawet do ABEC 1 (wiem, nie ma takiego) firmy SKF, NTN kilku innych marek. To jest klasyczny chwyt marketingowy i ludzie lecą na wysoką cyferkę, która kompletnie nic nie oznacza o ile nie znasz producenta.
wybacz że tak bardzo obraziłem ciebie swoją niewiedzą że aż spowodowałem tak ostry komentarz.
ogólnie twoja uwaga jest słuszna i dotyczy wszystkiego obecnie
będzie producent chciał oszukać to oszuka
ja lubię jednak założyć że skoro napisał 7 to jednak ten poziom jest zachowany - zakładam że nie tylko na płozie i w specyfikacji będzie napisane że jest 7 ale także na samym łożysku musi być wybity znak abec 7 czy to jest chwyt marketingowy być może tak - dla tych co wiedzą cokolwiek o ABEC, ale dla innych to będzie zupełnie zbędna informacja nie uwzględniana w decyzji zakupowej.
PS nie znamy się wiec nie jesteśmy na stopie koleżeńskiej i zalecam spokój - radośni ludzie żyją dłużej Pozdrawiam z uśmiechem.
Jancio_Wodnik07/02/2019 11:42

wybacz że tak bardzo obraziłem ciebie swoją niewiedzą że aż spowodowałem ta …wybacz że tak bardzo obraziłem ciebie swoją niewiedzą że aż spowodowałem tak ostry komentarz. ogólnie twoja uwaga jest słuszna i dotyczy wszystkiego obecnie będzie producent chciał oszukać to oszuka ja lubię jednak założyć że skoro napisał 7 to jednak ten poziom jest zachowany - zakładam że nie tylko na płozie i w specyfikacji będzie napisane że jest 7 ale także na samym łożysku musi być wybity znak abec 7 czy to jest chwyt marketingowy być może tak - dla tych co wiedzą cokolwiek o ABEC, ale dla innych to będzie zupełnie zbędna informacja nie uwzględniana w decyzji zakupowej.PS nie znamy się wiec nie jesteśmy na stopie koleżeńskiej i zalecam spokój - radośni ludzie żyją dłużej Pozdrawiam z uśmiechem.Nie wiem skąd pomysł, że mój komentarz był ostry? Nie był. Zwyczajny i po prostu podzieliłem się swoją wiedzą w tym temacie, bez żadnych osobistych przytyków itp. Nie obraziłeś mnie też, a jeśli nazwanie Cię "kolegą" było z mojej strony nietaktem, to przepraszam.
Co do samej specyfikacji - to tak jak napisałem wcześniej - to nie jest żadna specyfikacja. Jeśli nie znasz producenta, to 9 może być mniejsze (gorsze) od 3. Stąd patrzenie tylko na to jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. I nie chodzi o to, że producent oszukuje. W jego ofercie najszybsze łożysko ma pełne prawo mieć oznaczenie ABEC9. Ale to nie znaczy, że to łożysko będzie się w ogóle kręcić. Właśnie dlatego, że standard ABEC nie jest objęty żadną normą. I to jest w pełni legalne działanie. Same łożyska, markowego producenta w ABEC7 kosztują 2x więcej niż tutaj całe rolki. Odpowiedz sobie na pytanie sam, jakiej jakości prawdopodobnie są te łożyska
Edytowane przez: "Piotr.Gie" lut 7. 2019
Piotr.Gie22 min

Same łożyska, markowego producenta w ABEC7 kosztują 2x więcej niż tutaj cał …Same łożyska, markowego producenta w ABEC7 kosztują 2x więcej niż tutaj całe rolki. Odpowiedz sobie na pytanie sam, jakiej jakości prawdopodobnie są te łożyska


No właśnie. Logika.
Ale oczywiście:
cubez13 g, 22 min

Już się zebrali malkontenci i wielcy znawcy.

oraz:
Jancio_Wodnik12 g, 11 min

trudno się wypowiadać co do samych rolek jak sie nie miało ich na nodze i s …trudno się wypowiadać co do samych rolek jak sie nie miało ich na nodze i samemu nie sprawdziło.

Wczoraj byłem w Biedronce Outlet w Poznaniu. Bylo jeszcze sporo rolek damskich i męskich.
Kupiłem, jeżdże i nie narzekam. Oczywistym jest że znawcy będą odradzać bo standardowo badziew bo tanio..
Ale dla mnie są ok
Edytowane przez: "Abdel85" wrz 8. 2019
Abdel8508/09/2019 16:42

Kupiłem, jeżdże i nie narzekam. Oczywistym jest że znawcy będą odradzać bo …Kupiłem, jeżdże i nie narzekam. Oczywistym jest że znawcy będą odradzać bo standardowo badziew bo tanio..Ale dla mnie są ok


Na nartach za 100 zł w butach za 50 zł też pojedziesz. Pytanie jak, jak długo i czy nie wyrobisz sobie złych nawyków przez słaby sprzęt.
Nie znam Twojej wagi, ale tak poza tym inaczej rolki zachowują się przy wadze 50, a inaczej przy 100 kg. Jazda w powyższych przy 100 kg to zdecydowane proszenie się o wizytę na SOR.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst