Niestety, ta okazja już wygasła

Lusterko do obserwacji dziecka Iso Trade 30 cm x 20 cm czarny

lip 29. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Że smartem możliwa darmowa dostawa.


Skorzystaj z okazji i kupuj taniej podczas Allegro Days. Wypatruj pierwszych promocji już 1 sierpnia.


LUSTERKO DO OBSERWACJI DZIECKA

4 PASKI – NASZ MODEL posiada 4 paski mocowane w pionie oraz poziomie, które stabilnie trzymają się zagłówka i nie będą się luzować; nie ma możliwości, że lusterko się zsunie i spadnie na dziecko! Paski mocowane są za pomocą klamerek, dodatkowo posiadają możliwość regulacji, dzięki czemu dopasują się do każdego modelu zagłówka, niezależnie od marki oraz wielkości samochodu. Podstawa, która montowana jest do zagłówka posiada antypoślizgową powierzchnię, która dodatkowo zabezpiecza przed przesuwaniem się lusterka.
NIETŁUKĄCE SIĘ LUSTERKO – z myślą o maluchach w naszym lusterku zastosowaliśmy tworzywo sztuczne zamiast tradycyjnego szkła. Jest to bezpieczny zamiennik, który nie stwarza zagrożenia dla Twojego dziecka!
BEZPIECZNA PODRÓŻ – każda podróż z małym dzieckiem wymaga od rodzica stałej kontroli, szczególnie kiedy dziecko ma parę miesięcy. Lusterko umożliwi stały podgląd na dziecko, jest wypukłe, co daje szeroki kąt obserwacji. Jeśli chcemy wypiąć lusterko nie musimy zdejmować całej konstrukcji, wystarczy tylko je wypiąć.
PŁYNNA REGULACJA 360° – głowica mocująca umożliwia obrót lusterka o 360 stopni dając możliwość dokładnego dopasowania kąta, tak by jak najwięcej widzieć dziecko w lusterku wstecznym.
SPECYFIKACJA - kolor: czarny; obrót: 360°; wymiary (szer/wys): 30/20cm; waga: 0,45kg; waga z opakowaniem: 0,51kg.
Aktualizacje społecznościowe
JohnGoldDiamond
Oferta w ramach allegro days pojawi się w przedziale od 1 do 3 sierpnia o losowej godzinie. Obserwujcie ofertę jeżeli zależy wam na zakupie.

19 Komentarzy