Lumie 950 i 950XL 10% taniej @ Morele
-25°Zakończono

Lumie 950 i 950XL 10% taniej @ Morele

1.763,10złMorele Okazje
5
cze 6. 2016
Od i tak dobrych cen można odjąć w morele jeszcze 10% wpisując kod LUMIA10.


W tej chwili do Lumii 950 i 950 XL dorzucany jest dodatkowo Display Dock i Office365 na rok.

Cena dotyczy białej 950XL Dual Sim. Jest też dostępna wersja czarna (za 45 zł więcej). Kod działa też na Lumie 950 Dual Sim (1637,10 za białą i 1691.10 za czarną)


Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
"od dobrych cen"? Pracujesz w M$ czy morele? Te telefony to zenada. Dopiero za 999zl moglbym sie zastanowic czy kupiłbym telefon bez wsparcia, bez aplikacji, z systemem ktory ma az 1.5% rynku... Żenada
5 Komentarzy
"od dobrych cen"? Pracujesz w M$ czy morele? Te telefony to zenada. Dopiero za 999zl moglbym sie zastanowic czy kupiłbym telefon bez wsparcia, bez aplikacji, z systemem ktory ma az 1.5% rynku... Żenada
Fakt cena za telefony o których już nawet producent zapomina powinna być niższa. Skoro Microsoft nie będzie już rozwijał tego systemu powinien zejść z ceny. Ich jedyna szansa to robienie telefonów w dobrej cenie z dobrą specyfikacją. Ale nie nauczyli się i nie nauczą. Szkoda, bo lumie to całkiem dobre telefony dla starszych osób oraz tych mniej wymagających. Ale nie ma co żałować M$. Sami sobie winni.
Microsoft powiedział, że będzie wspierać system Windows 10 mobile.
Cena jest dobra. Mam telefon i dobrze działa nawet porównując go do iPhone 6s, który też mam okazje użytkować.
Dobry aparat szczególnie jeśli lubimy filmy. Dual sim to dla mnie jedyna słuszna wersja tego telefony bo mam też solt na kartę.
Ekran to samo co samsung s6 chyba od nich kupiony. Wady ja go kupiłem było dużo problemów ale po kilku aktualizacjach jest ok.
Bateria standard dzień max 2 jak dla mnie. Tryb komputerowy, żonie się podoba a mnie też bo mam wolny komputer.
ra-vaucze 6. 2016

"od dobrych cen"? Pracujesz w M$ czy morele? Te telefony to zenada. …"od dobrych cen"? Pracujesz w M$ czy morele? Te telefony to zenada. Dopiero za 999zl moglbym sie zastanowic czy kupiłbym telefon bez wsparcia, bez aplikacji, z systemem ktory ma az 1.5% rynku... ŻenadaZapominasz o bezpieczeństwie - w Androidzie od czasu do czasu znajdowane są luki pozwalające na przejęcie pełnej kontroli nad urządzeniem np. za pomocą zwykłego SMS-a. Generalnie bezpieczeństwo mocno kuleje, a masa urządzeń zostaje z Androidem w wersji z jakąś wyjechał z fabryki. Mam WP8.1 i są na niego wszystkie aplikacje, których potrzebuję, a do grania mam tablety 8" i 10" z Androidem. Na Lumię 950 się jednak nie zdecyduję. Brakuje pośredniego modelu z ekranem FHD i 8xA53 ~1.7GHz. Zastanawiam się nad nowym telefonem na Androidzie, ale jak czytam, że Galaxy S7 z najwydajniejszym na świecie procesorem w telefonie, po instalacji kilku aplikacji zaczyna ciąć, a bateria trzyma niecały dzień...

Jak dla mnie lepiej jakby rozwijali WP8.1, dodając stopniowo nowe funkcjonalności.
ra-vaucze 6. 2016

"od dobrych cen"? Pracujesz w M$ czy morele? Te telefony to zenada. …"od dobrych cen"? Pracujesz w M$ czy morele? Te telefony to zenada. Dopiero za 999zl moglbym sie zastanowic czy kupiłbym telefon bez wsparcia, bez aplikacji, z systemem ktory ma az 1.5% rynku... ŻenadaMoże i żenada...ale za to jaki opiekun produktu!
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od lisoski. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy