Niestety, ta okazja już wygasła

LucasArts Adventure Pack

lip 19. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Ze studia za takimi klasykami, jak Monkey Island i Star Wars Battlefront II, pochodzi kolekcja klasycznych tytułów w postaci LucasArts Adventure Pack. Za pomocą tego klawisza Steam masz dostęp do czterech niesamowitych gier z kolekcji LucasArts.
Podczas gdy nowe przygody typu "wskaż i kliknij" są nieliczne, wciąż są wspominane z wielką sympatią członków społeczności.

WASZE OFICJALNE PARKIET LUCASARTS ADVENTURE PACK KLUCZ STEAM DAJE CIEBIE:

Indiana Jones i Los of Atlantis (1992)

Człowiek z kapeluszem wraca do swojej największej przygody! 1939 - Wigilia II wojny światowej. Nazistowscy agenci wkrótce dostaną broń bardziej niebezpieczną niż bomba atomowa. Tylko Indy może ich powstrzymać, zanim uwolnią śmiertelny sekret, który zatonął Atlantydę.

Indiana Jones i ostatnia krucjata (1989)

Europa, 1938: Zagubiona Arka była tylko rozgrzewką! Teraz Adolf Hitler jest po najpotężniejszym talizmanem - świętym Graalu. Na jego drodze stoi kilku odważnych ludzi. Na szczęście jednym z nich jest Indiana Jones i tym razem ma on swojego tatę.

Loom (1990)

Długo po przejściu Drugiego Cienia, gdy rządziły smoki na niebie zmierzchu, a gwiazdy były jasne i liczne, nadszedł Wiek Wielkich Gildii. Kowale. Pasterze. Duchowni. Każdy poświęcony absolutnej kontroli tajemnej wiedzy. Inną taką gildią byli tkacze.

The Dig (1995)

Asteroida wielkości małego księżyca jest na kursie zderzenia z Ziemią. Kiedy asteroid krąży w bezpiecznej orbicie, trio przeprowadza rutynowe badanie skalistej powierzchni. To, co odkrywają, nie jest rutynowe.
Aktualizacje społecznościowe

2 Komentarze