Lpg 2.13 Poznań ( lukoil, orlen) - aktualizacja 15.12
189°Zakończono

Lpg 2.13 Poznań ( lukoil, orlen) - aktualizacja 15.12

11
gru 14. 2018Lokalnie
Chyba najtańsze lpg w Poznaniu, daleko od cen poniżej 2 zł ale i tak warto. Stacja lukoil w Poznaniu przy selgrosie, robdo staroleka. Taka sama cena po drugiej stronie ulicy na orlenie.


15.12.18 - aktualizacja cena już 2,13 zł.
Aktualizacje społecznościowe
Orlen OkazjeOrlen rabaty

Grupy

11 Komentarzy
To sa jakies wyprzedaze czy tak gaz tanieje w polszy?
ZuLu-StR_Tarnow20 min

To sa jakies wyprzedaze czy tak gaz tanieje w polszy?


Tanieje. Zapowiadali to już dwa tygodnie temu. Benzyna też tanieje, ale nie aż tak.
Wysokie ceny były spowodowane niskim v stanem Renu przez który przeplywaja dostawy do Europy i był problem, bo stan wód był za niski, trzeba było wykorzystac transport lądowy =droższy. Teraz się unormował stan wody i od razu to widać.

Swoją drogą to ciekawe jakie mogą przyczyny podwyżek.
Chyba gaz tanieje. U mnie (w Żorach na Śląsku) na Orlenie 1,93 zł. Stacja Lukoil, która jest obok też ma taką samą cenę. Kilka dni temu LPG było na tych stacjach po 1,95 zł
Oszolom. Bydgoszcz. 2.07
W Chełmie średnia cena 2,35 troszkę potaniał, ale u was to jest piękna cena jeździł bym w koło komina cały czas.
dreamhunter70744 min

Tanieje. Zapowiadali to już dwa tygodnie temu. Benzyna też tanieje, ale n …Tanieje. Zapowiadali to już dwa tygodnie temu. Benzyna też tanieje, ale nie aż tak.Wysokie ceny były spowodowane niskim v stanem Renu przez który przeplywaja dostawy do Europy i był problem, bo stan wód był za niski, trzeba było wykorzystac transport lądowy =droższy. Teraz się unormował stan wody i od razu to widać.Swoją drogą to ciekawe jakie mogą przyczyny podwyżek.


Okolice Poznania, Radomia gaz nawet 30/40 groszy droższy. W większych miastach potaniał. Poziomu z wakacji zeszlego roku niestety się nie spodziewam.
O Panie, tylko tankować! I cały bak za mniej, niż 100 zł!
Handballowy15 min

O Panie, tylko tankować! I cały bak za mniej, niż 100 zł!


Ja kolego mam 54litry pojemności😝
lamernoide5 g, 51 min

Okolice Poznania, Radomia gaz nawet 30/40 groszy droższy. W większych m …Okolice Poznania, Radomia gaz nawet 30/40 groszy droższy. W większych miastach potaniał. Poziomu z wakacji zeszlego roku niestety się nie spodziewam.


Nie w każdym większym mieście, w Krakowie 2,35-2,40 z tego co dzisiaj zauważyłem przejazdem... więc też rewelacji nie ma
Foto jak z Niemca zrobione
To rosyjska sieć. Już wolałbym kupić 2x drożej niż u ruskich.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od lamernoide. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst