Niestety, ta okazja już wygasła
LPG 1,80 zł - stacja E.LECLERC Ostrowiec Świetokrzyski - oferta lokalna
524° Zakończono

LPG 1,80 zł - stacja E.LECLERC Ostrowiec Świetokrzyski - oferta lokalna

1,80złLeclerc Okazje
26
524° Zakończono
LPG 1,80 zł - stacja E.LECLERC Ostrowiec Świetokrzyski - oferta lokalna
lut 24.Dostępność Świętokrzyskie

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Oferta lokalna na gaz LPG w dobrej cenie. Inne paliwa też w atrakcyjnej cenie.
Aktualizacje społecznościowe
Leclerc Okazje
26 Komentarzy
Nie polecam, mimo że tanio błędy kontrolka - check engine się pojawia. Po zmianie gazu na inny problemu nie ma. Warto dopłacić 7 groszy więcej na BP i na Orlenie i mieć święty spokój
Edytowane przez: "Pietjagoras" lut 24.
Pietjagoras24/02/2020 09:29

Nie polecam, mimo że tanio błędy kontrolka - check engine się pojawia. Po z …Nie polecam, mimo że tanio błędy kontrolka - check engine się pojawia. Po zmianie gazu na inny problemu nie ma. Warto dopłacić 7 groszy więcej na BP i na Orlenie i mieć święty spokój


Jaką masz instalacje? Ja nie doświadczyłem takich rzeczy. A próbowałeś niżej na Kilińskiego na Valdim? Cena podobna i też zero "anomalii".
Edytowane przez: "MTA" lut 24.
MTA24/02/2020 09:33

Jaką masz instalacje? Ja nie doświadczyłem takich rzeczy. A próbowałeś niże …Jaką masz instalacje? Ja nie doświadczyłem takich rzeczy. A próbowałeś niżej na Kilińskiego na Valdim? Cena podobna i też zero "anomalii".


Stag 4. Próbowałem kilka podejść i za każdym razem wywalało mi błąd. Upewniłem się, że ma to związek z gazem na ten stacji. Więcej tam już nie tankowałem i więcej błędu już nie miałem. Orlen, Circle, BP i stacja na Ilzeckiej (Henryków) - tam teraz tankuje i zero problemów.
za nowoczesne te instalacje macie ;p mój jedzie na wszystkim - jak mu braknie gazu to po prostu przestaje jechać;D
kenavru24/02/2020 10:20

za nowoczesne te instalacje macie ;p mój jedzie na wszystkim - jak mu …za nowoczesne te instalacje macie ;p mój jedzie na wszystkim - jak mu braknie gazu to po prostu przestaje jechać;D


Nawet na benzynę nie przełączy?
Jak sie uspokoilo z 95 i ON to teraz wysyp gazu na pepperku ... A zeby wam te butle rozsadzilo z tego przepychu 😁 Minus
Edytowane przez: "PeRsEcUtOr" lut 24.
MTA24/02/2020 10:53

Nawet na benzynę nie przełączy?


nie, samemu trzeba. Na oparach można pojeździć jeszcze pare kilometrów.
instalacja ma już ... 22lata już w momencie montażu była przestarzała, przez ten czas tylko filtr wymieniony z 2x. Nie brudzi się bo i tak połowe przepuszcza.
Edytowane przez: "kenavru" lut 24.
3871784-Cs6ej.jpg
A to ta sama sieć tylko, że w Przemyślu. Nie narzekajcie.
Edytowane przez: "daszu77" lut 24.
W Ostrowcu zmowa cenowa. Zagłębie taniego gazu... do czasu aż wykończą małe, prywatne stacje a wtedy ceny poszybują jak to już niestety miało miejsce w wielu innych miejscach. Tankuję tylko na małych, lokalnych stacjach LPG, nigdy na molochach. W Ostrowcu mam jedną małą stację, na której tankuje i nigdy nie miałem problemów z gazem. Pozdr.
Kamil88os24/02/2020 11:03

W Ostrowcu zmowa cenowa. Zagłębie taniego gazu... do czasu aż wykończą małe …W Ostrowcu zmowa cenowa. Zagłębie taniego gazu... do czasu aż wykończą małe, prywatne stacje a wtedy ceny poszybują jak to już niestety miało miejsce w wielu innych miejscach. Tankuję tylko na małych, lokalnych stacjach LPG, nigdy na molochach. W Ostrowcu mam jedną małą stację, na której tankuje i nigdy nie miałem problemów z gazem. Pozdr.


Zagłębie taniego paliwa zawsze uważałem za Radom. Często i gęsto jeździłem po Polsce i tam zawsze było najtańsze.
Pietjagoras24/02/2020 09:29

Nie polecam, mimo że tanio błędy kontrolka - check engine się pojawia. Po z …Nie polecam, mimo że tanio błędy kontrolka - check engine się pojawia. Po zmianie gazu na inny problemu nie ma. Warto dopłacić 7 groszy więcej na BP i na Orlenie i mieć święty spokójZbyt uboga czy bogata mieszanka?
1,87 ul. Bałtowska- Orlen jeśli ktos woli. W porównaniu z większością cen poza miastem to i tak tanio. Z sieciowych stacji cena zazwyczaj najniższa ewentualnie Lotos ul.Samsonowicza.
Edytowane przez: "Carentia" lut 24.
Tankowałem tam 2 razy i za każdym razem średnie spalanie gazu wychodziło 2 litry więcej na 100km niz na innych stacjach, więc albo slaby gaz lub dystrybutor ""wadliwy''
kenavru24/02/2020 10:57

nie, samemu trzeba. Na oparach można pojeździć jeszcze pare ki …nie, samemu trzeba. Na oparach można pojeździć jeszcze pare kilometrów.instalacja ma już ... 22lata już w momencie montażu była przestarzała, przez ten czas tylko filtr wymieniony z 2x. Nie brudzi się bo i tak połowe przepuszcza.Takie zalety staroci. Mi na 2gen wali błędy zawsze po tankowaniu na BP. Wszystkie marketowe łyka jak studentka pierwszego roku dziennikarstwa.
Ja na tej stacji często tankuje i według mnie gaz jest bardzo dobry 1.8 turbo i na zbiorniku 40l robię ok 450km
Pietr24/02/2020 11:29

Zbyt uboga czy bogata mieszanka?


Nie wiem, wiem tyle, że tam wchodzi mi 2 litry więcej gazu niż na innych stacjach i dodatkowo wywala błąd.
Pietjagoras24/02/2020 11:23

Zagłębie taniego paliwa zawsze uważałem za Radom. Często i gęsto jeździłem …Zagłębie taniego paliwa zawsze uważałem za Radom. Często i gęsto jeździłem po Polsce i tam zawsze było najtańsze.


W Radomiu teraz ceny dużo wyższe niż w Ostrowcu.
Pietjagoras24/02/2020 13:00

Nie wiem, wiem tyle, że tam wchodzi mi 2 litry więcej gazu niż na innych st …Nie wiem, wiem tyle, że tam wchodzi mi 2 litry więcej gazu niż na innych stacjach i dodatkowo wywala błąd.


To kasujesz błąd nie odczytując go?
Pietr24/02/2020 15:18

To kasujesz błąd nie odczytując go?


Odczytywałem i pytałem się mechanika. Mówił, że jak tak się dzieje i po zmianie paliwa jest ok, to znaczy, że wina paliwa była.
Pietjagoras24/02/2020 15:37

Odczytywałem i pytałem się mechanika. Mówił, że jak tak się dzieje i po zmi …Odczytywałem i pytałem się mechanika. Mówił, że jak tak się dzieje i po zmianie paliwa jest ok, to znaczy, że wina paliwa była.


i cyk 100zł
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst