Niestety, ta okazja już wygasła
Loty do Sydney w 2020 roku
441° Zakończono

Loty do Sydney w 2020 roku

2.206zł
27
wrz 9.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Bardzo daleki lot w niezłej cenie. Tym razem Australia! Główny lot odbywa się z Londynu. Termin jest dość odległy i na ten moment połączenie z Polski do Londynu nie jest w najlepszych cenach.

Dlatego ja proponuję kupić tylko główny lot z Londynu do Sydney, a połączenie z Polski zostawić na początek przyszłego roku, kiedy cena na pewno będą niższe.

Oczywiście oferta jest na lot z Polski, dlatego poniżej przykład połączenia z Gdańska. Pomiędzy lotami nie ma żadnych noclegów! Podane ceny nie mają ukrytego żadnego klubu (WDC), także jeśli takowy masz to będzie jeszcze taniej. Kursy walut z Revoluta.

Uwaga! W Londynie w obie strony mamy do czynienia z transferem między lotniskami!

Jak to wygląda cenowo:
Gdańsk - Londyn (20.02) = 95 zł (RyanAir)
Londyn - Sydney - Londyn (20.02-07.03) = 413,62 GBP = 2004,60 zł (AirChina)
Londyn - Gdańsk (09.03) = 21,99 GBP = 106,60 zł (WizzAir)

Razem = 2206,20 zł / osobę

185437-QaiPn.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

Najlepsze komentarze
Właśnie odwiedzili mnie znajomi z Australii i lecieli z Sydney do Gdańska przez Singapur i Kopenhage. Rodzina 2+2. Zapłacili 15k PLN za obie strony. Jak im pokaże twoje ceny to spadną ze stołków.
27 Komentarzy
Bogato, ale czego się nie zrobi dla Sydney
Dobra Robota Panie Ptaku

Właśnie odwiedzili mnie znajomi z Australii i lecieli z Sydney do Gdańska przez Singapur i Kopenhage. Rodzina 2+2. Zapłacili 15k PLN za obie strony. Jak im pokaże twoje ceny to spadną ze stołków.
Ostatnio widziałem loty z Londynu za ok 1950 w 2 str, przesiadka w Pekinie
swietny pomysl nie zostawic sobie zapasu i liczyc ze dolot do londynu sie nie spozni...
A jakby tak zostawić wszystko i lecieć do Sydney,
dareczekpop10/09/2019 00:17

A jakby tak zostawić wszystko i lecieć do Sydney,Niestety ten sam deal po odjęciu loty powrotnego staje się droższy niż w dwie strony

2809078-z9Nxo.jpg
@IronBird Czy można w Pekinie zrobić sobie dłuższą przerwę niż 8 godzin i zwiedzić miasto?
Byłem i polecam Australia jest piękna Ale AirChina to straszne gówno Następnym razem wolałbym dopłacić i polecieć normalną linią.

2809512-7VTDl.jpg
Edytowane przez: "Buger" wrz 10.
Buger10/09/2019 08:48

Byłem i polecam Australia jest piękna Ale AirChina to straszne gówno …Byłem i polecam Australia jest piękna Ale AirChina to straszne gówno Następnym razem wolałbym dopłacić i polecieć normalną linią.[Obrazek]


Daj znać co było nie tak, bo długi lot lepiej spędzić w ludzkich warunkach.
Edytowane przez: "marcus1212" wrz 10.
Pewnie w zamian za niższą cenę każdy pasażer musi złożyć 20 ajfonów bez przerwy na papierosa
Byłem niedawno, leciałem Lotem przez Singapur i stamtad Singapur Airlines. O ile Dreamliner lotu - ekstra, tak te Singapurskie starsznie ciasne i jedzenie kijowe.
Edytowane przez: "kszyh" wrz 10.
IronBird10/09/2019 00:46

Niestety ten sam deal po odjęciu loty powrotnego staje się droższy niż w dw …Niestety ten sam deal po odjęciu loty powrotnego staje się droższy niż w dwie strony [Obrazek]


Przecież można kupić w obie a zostać na stałe tam ktoś będzie miał więcej miejsca
kszyh10/09/2019 09:31

Byłem niedawno, leciałem Lotem przez Singapur i stamtad Singapur Airlines. …Byłem niedawno, leciałem Lotem przez Singapur i stamtad Singapur Airlines. O ile Dreamliner lotu - ekstra, tak te Singapurskie starsznie ciasne i jedzenie kijowe.


Leciałam w tym miesiącu Singapore do Nowego Jorku i nie mogę narzekać, jedzenie w pierwszą stronę świetne (w drugą już mniej mi podpasowało), napoje łącznie z drinkami na zawołanie. Fotele wygodne, rozkładane, do tego koc i poduszka. Dostępne szczoteczki z pastą, grzebienie, opaski na oczy itd. Do tego dostałam tort i życzenia od załogi z okazji urodzin.

Jednocześnie nie twierdzę, że inne linie nie są lepsze.
ukasz_Spodar09/09/2019 23:59

Właśnie odwiedzili mnie znajomi z Australii i lecieli z Sydney do Gdańska p …Właśnie odwiedzili mnie znajomi z Australii i lecieli z Sydney do Gdańska przez Singapur i Kopenhage. Rodzina 2+2. Zapłacili 15k PLN za obie strony. Jak im pokaże twoje ceny to spadną ze stołków.Bo na odwrotnej trasie (czyli AU-Europa-AU) nie znajdziesz tak atrakcyjnych cen. Tak skonstruowane są taryfy lotnicze. No i oni lecieli do Gdańska a nie do Londynu, gdzie z pewnością bilet byłby tańszy.
ukasz_Spodar09/09/2019 23:59

Właśnie odwiedzili mnie znajomi z Australii i lecieli z Sydney do Gdańska p …Właśnie odwiedzili mnie znajomi z Australii i lecieli z Sydney do Gdańska przez Singapur i Kopenhage. Rodzina 2+2. Zapłacili 15k PLN za obie strony. Jak im pokaże twoje ceny to spadną ze stołków.


I wcale źle nie zapłacili. Bo loty z Australii są generalnie trochę droższe niż w odwrotnym kierunku.
Można tym mieli bagaż na cały lot. Tutaj dopóty do Londynu tanimi liniami. Jakiś strajk czy cos i podróż może przepaść. Nie każdy cebuluje jak Polak.
MIXTERek10/09/2019 09:47

Przecież można kupić w obie a zostać na stałe tam ktoś będzie miał więce …Przecież można kupić w obie a zostać na stałe tam ktoś będzie miał więcej miejsca


W niektórych przypadkach w ten sposób można dostać karę. Nie wiem jak to jest w przypadku AirChina.

ladyironchef.com/201…ee/
lot-opozniony.pl/blo…lot
rydzo10/09/2019 10:34

I wcale źle nie zapłacili. Bo loty z Australii są generalnie trochę dro …I wcale źle nie zapłacili. Bo loty z Australii są generalnie trochę droższe niż w odwrotnym kierunku.Można tym mieli bagaż na cały lot. Tutaj dopóty do Londynu tanimi liniami. Jakiś strajk czy cos i podróż może przepaść. Nie każdy cebuluje jak Polak.
mucha140410/09/2019 10:06

Bo na odwrotnej trasie (czyli AU-Europa-AU) nie znajdziesz tak …Bo na odwrotnej trasie (czyli AU-Europa-AU) nie znajdziesz tak atrakcyjnych cen. Tak skonstruowane są taryfy lotnicze. No i oni lecieli do Gdańska a nie do Londynu, gdzie z pewnością bilet byłby tańszy.Niestety, ale się mylicie.

Z Europy do Australii nie polecicie za 2500 zł, a z Australii do Europy już tak:

Bilety z Australii do Europy można kupić nawet za 800$ (1 dolar ~ 2.70 zł) - czyli około 2200 zł W DWIE STRONY
ozbargain.com.au/nod…309
inne oferty poniżej 1k:
iknowthepilot.com.au/fly…ays

Z Europy najtaniej można się tu dostać budżetowymi liniami Scoot. Latają z Berlina i Grecji, bilety można kupić za około 1800 zł w jedną stronę, 3500-3600 w dwie strony. Może da się taniej ale to już serio jak ktoś trafi promocję roku. A w Scoot można regularnie kupić bilety w takich cenach. Standard przeciętny, ja jestem wysoki więc się nie wypowiem o komforcie, bo dla mnie wszędzie jest za ciasno
.
Sam tu siedzę od roku i codziennie przeglądam tutejszy odpowiednik naszego Peppera, i stwierdzam, że takich promocji jak tutaj to u nas nie ma, pozdrówki z kraju Kangurów
Buger10/09/2019 08:48

Byłem i polecam Australia jest piękna Ale AirChina to straszne gówno …Byłem i polecam Australia jest piękna Ale AirChina to straszne gówno Następnym razem wolałbym dopłacić i polecieć normalną linią.[Obrazek]


Gdzie zrobione zdjęcie? Byłem w tym roku w Australii (służbowo, Quatar, z wawy, przesiadka w Doha, bilet ponad 4tys), zwiedzalem ile się dało ale tego miejsca nie znam.
soniaczek10/09/2019 13:15

Gdzie zrobione zdjęcie? Byłem w tym roku w Australii (służbowo, Quatar, z w …Gdzie zrobione zdjęcie? Byłem w tym roku w Australii (służbowo, Quatar, z wawy, przesiadka w Doha, bilet ponad 4tys), zwiedzalem ile się dało ale tego miejsca nie znam.


Bondi to Bronte Coastal Walk.

Generalnie jest kilka tras spacerowych wzdłuż oceanu. Wpisz sobie "Sydney coastal walks". Polecam każdą, gdyż wszystko z tamtejszych widoków zapiera dech w piersiach
NocnyMarek10/09/2019 07:53

@IronBird Czy można w Pekinie zrobić sobie dłuższą przerwę niż 8 godzin i z …@IronBird Czy można w Pekinie zrobić sobie dłuższą przerwę niż 8 godzin i zwiedzić miasto?


Jest opcja w drodze powrotnej na przerwę około 24h ale jest sporo drożej.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst