Niestety, ta okazja już wygasła
Loty do Chorwacji (Zadar) z Gdańska w październiku
428° Zakończono

Loty do Chorwacji (Zadar) z Gdańska w październiku

9
wrz 25.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Loty do Chorwacji, a konkretnie do Zadaru z Gdańska jeszcze w tym roku. Podana cena zawiera tylko bagaż podręczny, a polityka bagażowa podlinkowana jest niżej.

Jest to kombinacja dwóch lotów WizzAir + RyanAir. Podróż można zarezerwować tylko na dwóch osobnych biletach. Nie ma zatem żadnej gwarancji (ubezpieczenia) przesiadki. To oznacza, że jeśli jeden lot się opóźni (lub będzie całkiem odwołany) nie ma to wpływu na loty drugiego przewoźnika.

Nie ma konieczności zmiany lotniska podczas przesiadki - wystarczy poczekać. To dość istotne w przypadku tego lotniska, bo jest oddalone o 106 km od miasta i prawie tyle samo do drugiego najbliższego lotniska.

Termin: 12-22 października 2019

Podana poniżej cena nie zawiera zniżki klubowej WizzAir Discount Club, ale akurat w tym przypadku cena lotu się nie zmienia jeśli należysz do tego klubu.

Poniżej zestawienie lotów i cen:
Gdańsk - Sztokholm - Gdańsk (12-22.10) = 78 zł
Sztokholm - Zadar - Sztokholm (12-22.10) = 212 SEK = 87,19 zł

Razem = 165,19 zł za osobę

Polityka bagażowa:
wizzair.com/pl-…gaż
ryanair.com/pl/…ego

188899-f5NXo.jpg188899-iRsLc.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Ryanair OkazjeRyanair tanie loty

Grupy

9 Komentarzy
Uprzedzając komentarze o bezpośrednich lotach z Krakowa i Poznania (RyanAir) chciałbym dodać 2 fakty:
1. Żadna aktualnie dostępna cena nie jest tak niska (wiem, że było taniej, ale już nie jest)
2. Kraków i Poznań nie leżą na mapie obok Gdańska.

Oczywiście nadal da się to zrobić poniżej 300 zł i jeśli komuś to bardziej odpowiada to podaję przykładowe terminy poniżej.

Z Krakowa:
  • 9-16.10 (223 zł) - 2 ostatnie miejsca
  • 9-20.10 (250 zł) - 1 ostatnie miejsce

Z Poznania:
  • 7-17.10 (293 zł) - 3 ostatnie miejsca
  • 10-24.10 (282 zł) - 4 ostatnie miejsca
  • 10-17.10 (278 zł) - 3 ostatnie miejsca
  • 14-17.10 (286 zł) - 3 ostatnie miejsca
  • 14-24.10 (289 zł) - 4 ostatnie miejsca
Edytowane przez: "IronBird" wrz 25.
Sprowadzając "napalonych" na ziemię, uczciwie bylo by napisać, jaka pogoda tam będzie panować, bo już pierwszy tydzień października jest dyskusyjny.
2875916-0LeSS.jpg
ra-vau25/09/2019 08:44

Sprowadzając "napalonych" na ziemię, uczciwie bylo by napisać, jaka pogoda …Sprowadzając "napalonych" na ziemię, uczciwie bylo by napisać, jaka pogoda tam będzie panować, bo już pierwszy tydzień października jest dyskusyjny.[Obrazek]


Masz rację, mogłem to dodać. Aczkolwiek uczciwie byłoby również napisać, że żaden serwis pogodowy nie jest w stanie przewidzieć co będzie za 3 tygodnie. A temperatury w tym czasie są raczej przyjemne.
Po co tam jechać w październiku jak już tam pizdzi
Marcino2425/09/2019 10:09

Po co tam jechać w październiku jak już tam pizdzi


Nie wiem czy piżdzi, ale może być lepsza pogoda niż w lipcu nad Bałtykiem, a jak wiemy nad Bałtyk masa ludzi jeździ
Bylem na zaglach na przelomi pazdziernika i wrzesnia. Ostrzegam ze wiecej niz 25 stopni to nie nalezy sie spodziewac. Noce raczej chlodne i jezeli wieje to zimne. Jest szansa na porzadny deszcze. Jak bylem to padalo przez 2 dni i to mocno. Nie nastawiac sie na plazowanie.
Na początku września byłem Flixbusem z promocji z groupona za 65 zł w 1 strone, wszyscy pisali ze to katorga, sam też stresowałem się jak to zniosę ale okazało się że autobusy były mega komfortowe a frekwencja malutka - każdy spał na 2 fotelach a więksi nawet na 3 rozlożeni - korzystając z siedzen po 2 stronie (dodatkowo siedzenia rozsuwają się na boki więc rozsuwając fotele po przeciwleglych stronach powstaje cos a'la łozko na dlugośc 4 foteli) , na całej trasie działa WiFi, dawało rade nawet odpalić YouTuba HBO GO czy Netflixa 😃, oczywiście po 2 gniazdka pod fotelami, kibelek jak i cały autobus bardzo czysty, a kierowcy uprzejmi. Jedyna niezbyt komfortowa sytuacja podczas całej podróży to pobudka na granicy słoweńsko-chorwackiej około 2:30-3:00 w nocy i wyjście z autobusu na kontorlę. Ogólnie dojechaliśmy wyspani i zastaliśmy piękną pogodę - zero chmur, cały pobyt słońce i mocno ponad 30 °C, woda cieplutka a w drogę powrotną mogliśmy zabrać całe walizy wina, rakiję, piwko Karlovačko i inne chorwackie trunki czy wyjątkowo pyszną chorwacką oliwę, suszone figi itd. Tu pogody już nie bedzie no i bagażu większego też nie zabierzemy...
Edytowane przez: "LNR" wrz 25.
LNR25/09/2019 12:54

Na początku września byłem Flixbusem z promocji z groupona za 65 zł w 1 str …Na początku września byłem Flixbusem z promocji z groupona za 65 zł w 1 strone, wszyscy pisali ze to katorga, sam też stresowałem się jak to zniosę ale okazało się że autobusy były mega komfortowe a frekwencja malutka - każdy spał na 2 fotelach a więksi nawet na 3 rozlożeni - korzystając z siedzen po 2 stronie (dodatkowo siedzenia rozsuwają się na boki więc rozsuwając fotele po przeciwleglych stronach powstaje cos a'la łozko na dlugośc 4 foteli) , na całej trasie działa WiFi, dawało rade nawet odpalić YouTuba HBO GO czy Netflixa 😃, oczywiście po 2 gniazdka pod fotelami, kibelek jak i cały autobus bardzo czysty, a kierowcy uprzejmi. Jedyna niezbyt komfortowa sytuacja podczas całej podróży to pobudka na granicy słoweńsko-chorwackiej około 2:30-3:00 w nocy i wyjście z autobusu na kontorlę. Ogólnie dojechaliśmy wyspani i zastaliśmy piękną pogodę - zero chmur, cały pobyt słońce i mocno ponad 30 °C, woda cieplutka a w drogę powrotną mogliśmy zabrać całe walizy wina, rakiję, piwko Karlovačko i inne chorwackie trunki czy wyjątkowo pyszną chorwacką oliwę, suszone figi itd. Tu pogody już nie bedzie no i bagażu większego też nie zabierzemy...


Piękna historia.
Szkoda że jeszcze nie przez Dubaj, czasowo wyszłoby na to samo a i zawsze się znajdzie ktoś kto będzie chciał wyjść i pozwiedzać
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst