Niestety, ta okazja już wygasła
„Lot 202” Remigiusz Mróz Audiobook Audioteka
469° Zakończono

„Lot 202” Remigiusz Mróz Audiobook Audioteka

ZA DARMO30złAudioteka Okazje
469° Zakończono
„Lot 202” Remigiusz Mróz Audiobook Audioteka
maj 20. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Pierwszy z czternastu odcinków. Wszystkie beda dostępne za darmo w ramach Audioteka Klub. Nowy odcinek wychodzi co tydzien. Zanim sie przesłucha całość chwila minie ale chociaz za darmo w ramach abonamentu ( w moim przypadku abonament darmowy z promocji)

Posłuchaj pierwszego odcinka bezpłatnie

Odkryj najnowszy thriller Remigiusza Mroza w formie superprodukcji! Usłyszysz w nim m.in. Katarzynę Dąbrowską, Michała Żurawskiego, Rafała Zawieruchę czy Wojciecha Malajkata. W „Locie 202” pojawia się również znany z serii „W kręgach władzy” premier Hauer, który przemówi głosem Mariusza Bonaszewskiego.

Pierwszego odcinka można posłuchać już od dziś bezpłatnie w aplikacji. Kolejne będą dostępne co środę w ramach subskrypcji Audioteka Klub.

Zwyczajna, piątkowa noc w Nowej Hucie. Kamery monitoringu u zbiegu dwóch ulic rejestrują młodego chłopaka o drugiej piętnaście. Nie ma go na nagraniu z przecznicy dalej…

Sześć lat później, podkomisarz Agnieszka Oliwa odnajduje ciało chłopaka w Opolu. Wszystko wskazuje na to, że w wyjątkowo osobliwy sposób popełnił samobójstwo.

Tymczasem z Okęcia startuje samolot z premierem na pokładzie. Zwykły lot do Toronto ma potrwać dziewięć godzin i trzydzieści pięć minut. Szybko okazuje się jednak, że najprawdopodobniej nigdy nie dotrze do celu… rozpoczyna się wyścig z czasem, a jedyną poszlaką jest chłopak, który niegdyś zaginął na krakowskich ulicach.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
10 Komentarzy
Prześlij Komentarz