Niestety, ta okazja już wygasła
Łosoś wędzony na gorąco
452° Zakończono

Łosoś wędzony na gorąco

9,99zł19,99zł-50%Biedronka Okazje
19
452° Zakończono
Łosoś wędzony na gorąco
lip 31. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Biedronka, prawdopodobnie oferta ogólnopolska.
Jak w tytule-kawałki fileta z łososia, 2x125g. Data ważności do 10.08.2020r.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
Najlepsze komentarze
4831234-qi5po.jpg
19 Komentarzy
4831234-qi5po.jpg
No to trzeba pędzić do biedry hehe, leci plusik
Palce lizać :P
czy to dobra cena??
ogólnie lepszy jest chyba wędzony na zimno czy się mylę?
jacyś amatorzy wędzonych rybek sie wypowiedzą??
dekiel31/07/2020 13:27

czy to dobra cena??ogólnie lepszy jest chyba wędzony na zimno czy się my …czy to dobra cena??ogólnie lepszy jest chyba wędzony na zimno czy się mylę?jacyś amatorzy wędzonych rybek sie wypowiedzą??


Co kto lubi mi bardziej pasuje na ciepło
pasuje Ci bo jest zwykle tańszy czy jest jakaś różnica w smaku/strukturze/delikatności itp?
dekiel31/07/2020 13:30

pasuje Ci bo jest zwykle tańszy czy jest jakaś różnica w sma …pasuje Ci bo jest zwykle tańszy czy jest jakaś różnica w smaku/strukturze/delikatności itp?jest różnica we wszystkich tych rzeczach na ciepło jest zupełnie inny, trzeba spróbować żeby sobie zdanie wyrobić
Wędzone na zimno ryby nadal będą wymagały gotowania po zakończeniu procesu wędzenia, z wyjątkiem łososia wędzonego na zimno, którego można jeść na surowo.

Wędzenie na gorąco ryb jest procesem jednoczesnego aromatyzowania i gotowania, zarówno w trakcie procesu solenia, jak i wędzenia.
@Cebulka123 podaj proszę lokalizację sklepu
Almane31/07/2020 14:13

@Cebulka123 podaj proszę lokalizację sklepu


Biedronka w Mrągowie, ul Brzozowa 10.
Też kupiłem ostatnio w tej cenie, zamiast tego z gazetki.
dekiel31/07/2020 13:27

czy to dobra cena??ogólnie lepszy jest chyba wędzony na zimno czy się my …czy to dobra cena??ogólnie lepszy jest chyba wędzony na zimno czy się mylę?jacyś amatorzy wędzonych rybek sie wypowiedzą??


Wędzona na ciepło ryba zawsze wygrywa. Smakiem, aromatem i strukturą mięska😋 Lecę jutro do Biedry, kocham łososia
Biedronka. To jeden wieli zbior tablicy mendelejewa. Najgorsza chemia w zarciu. Nie stoluje sie w tym syfie od 1 roku. I schudlem 30kg.Omijam szerokim łukiem ten pseldo sklep. Jak i Lidla. Itp. A losos to najlepszy jest w foli aluminiowej z maslem samym. Prawdziwym.Bez przypraw. Wszystkie wedliny czy parowkopodobne przetwory. Smakuja tak samo. Tanie. Dobre. Ale duzo wycofanych prodoktow ostatnio bylo. Rtec. Siarka. Cola paleczki. Niespelniajacych norm zywieniowych. Przyslowie prawdziwe. Ze Polak jak swinia. Wszystko zezre. Bez obrazy.Smacznego. Bo chleb i bulki to na dziale chemicznym powinny byc. Jak icala reszta.Tak jak piwka. Tanie. Bo to wyciskane sa szyszki. Syf. I rozlewane jako mocne. A wy potem gadata. Ze spirytu dolewaja. Tyle wiecie co mlodziez. Ze 80% spoleczenstwa nie wie jak sadzic marchew. Bo do zasiania urzywaja YT. Nie wiecie nawet jakie sa Polskie ziemiaki. I ich odmiany. Smaczne warzywa z za granicy GMO.
Edytowane przez: "marines83pl" lip 31.
marines83pl31/07/2020 23:33

Biedronka. To jeden wieli zbior tablicy mendelejewa. Najgorsza chemia w …Biedronka. To jeden wieli zbior tablicy mendelejewa. Najgorsza chemia w zarciu. Nie stoluje sie w tym syfie. I schudlem 30kg.Omijam szerokim łukiem ten pseldo sklep. A losos to najlepszy jest w foli aluminiowej z maslem samym. Prawdziwym.Wszystkie wedliny czy parowkopodobne przetwory. Smakuja taj samo. Tanie. Dobre. Ale duzo wycofanych prodoktow istatnio bylo. Rtec. Siarka. Cola paleczki. Niespelniajacych norm zywieniowych. Przyslowie prawdziwe. Ze Polak jak swinia. Wszystko zezre. Bez obrazy.Folia aluminiowa jest niezdrowa. Ale Polak jak świnia. Wszystko zeżre. Bez obrazy.
marines83pl31/07/2020 23:33

Biedronka. To jeden wieli zbior tablicy mendelejewa. Najgorsza chemia w …Biedronka. To jeden wieli zbior tablicy mendelejewa. Najgorsza chemia w zarciu. Nie stoluje sie w tym syfie od 1 roku. I schudlem 30kg.Omijam szerokim łukiem ten pseldo sklep. Jak i Lidla. Itp. A losos to najlepszy jest w foli aluminiowej z maslem samym. Prawdziwym.Bez przypraw. Wszystkie wedliny czy parowkopodobne przetwory. Smakuja tak samo. Tanie. Dobre. Ale duzo wycofanych prodoktow ostatnio bylo. Rtec. Siarka. Cola paleczki. Niespelniajacych norm zywieniowych. Przyslowie prawdziwe. Ze Polak jak swinia. Wszystko zezre. Bez obrazy.Smacznego. Bo chleb i bulki to na dziale chemicznym powinny byc. Jak icala reszta.


xD
marines83pl31/07/2020 23:42

Komentarz usunięty


Już wolę dożyć tylko te 55 lat, ale w jakiejś intelektualnej godności... No chyba, że sam się nażarłeś przez pół życia tego syfu i to tylko przestroga dla nas?
Edytowane przez: "zajoncpoziomka" sie 1.
zajoncpoziomka01/08/2020 00:57

Już wolę dożyć tylko te 55 lat, ale w jakiejś intelektualnej godności... : …Już wolę dożyć tylko te 55 lat, ale w jakiejś intelektualnej godności... No chyba, że sam się nażarłeś przez pół życia tego syfu i to tylko przestroga dla nas?


Zdecydowanie została tu pominięta dawka leków
W smaku bardzo dobry łosoś. Myślę, że promocja jest ogólnopolska bo we Wrocławiu też była promka - była, bo już w mojej biedrze wszystko wykupione Za tę cenę bardzo dobre jedzonko, ale bez promocji za 20 zeta bym nie kupił
4836620-S2KTb.jpgNa ten Łosoś Wędzony też wchodzi za 9,99zł
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst