Niestety, ta okazja już wygasła
Łosoś atlantycki wędzony na zimno plastry w Lidl
513° Zakończono

Łosoś atlantycki wędzony na zimno plastry w Lidl

7,99zł9,99zł-20%Lidl Okazje
15
513° Zakończono
Łosoś atlantycki wędzony na zimno plastry w Lidl
paź 25. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Promocja na łososia w plastrach do salatek, kanapek i nie tylko dostepny w Lidlu
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka
Najlepsze komentarze
Radzę się przyjrzeć porządnie na skład tego Łososia atlantyckiego. Okazuje się, że łosoś atlantycki to nazwa gatunku ryby, a małymi literkami napisane, że pochodzi z Norwegii. Czyli rybka z farmy. Smacznego.
Dokładnie jak napisał przedmówca pod nazwą atlantycki ukrywają owiane złą sławą niezdrowe norweskie. Jak łosoś to tylko dziki.
15 Komentarzy
Drogo

A gdzie te polędwicę z tuńczyka i łososia za dwa pidziesiątkę z biedronki
Edytowane przez: "Miłosław" paź 25. 2019
Miłosław25/10/2019 21:32

Drogo A gdzie te polędwicę z tuńczyka i łososia z dwa pidziesiątkę za bi …Drogo A gdzie te polędwicę z tuńczyka i łososia z dwa pidziesiątkę za biedronki


Jak beda to daj znac(y)
Za 100g to całkiem niezła cena.
Może nie najtańszy ale za to nie najgorszy. +
cfdukke25/10/2019 21:37

Jak beda to daj znac(y)


To była chwila kiedy się jadło tuńczyka z chlebem
Radzę się przyjrzeć porządnie na skład tego Łososia atlantyckiego. Okazuje się, że łosoś atlantycki to nazwa gatunku ryby, a małymi literkami napisane, że pochodzi z Norwegii. Czyli rybka z farmy. Smacznego.
Dokładnie jak napisał przedmówca pod nazwą atlantycki ukrywają owiane złą sławą niezdrowe norweskie. Jak łosoś to tylko dziki.
Mike2526/10/2019 04:28

Dokładnie jak napisał przedmówca pod nazwą atlantycki ukrywają owiane złą s …Dokładnie jak napisał przedmówca pod nazwą atlantycki ukrywają owiane złą sławą niezdrowe norweskie. Jak łosoś to tylko dziki.


Ludzie zaczynają czytać i oglądać... i już nie działa na nich "norweski"... chociaż na zakupowiczów z Lidla i pokolenie "500+" dalej największym priorytetem jest cena (widać to po okazjach "narzędzi" marki na "P...")
Główna zasada handlu "popyt i podaż"... chcecie tanio to będzie mieli tanio... po to jest wypłata ustalona na pewnym poziomie, żeby nie dało się odłożyć i zbuntować.
"Chleba i igrzysk" (wiem powinno być "nie")... czyli tanie żarcie i głupia rozrywka w TV, taki amerykański system panowania nad "plebsem"... kiedyś był rosyjski - wszyscy pijani, bo pijany naród nie myśli i łatwo nim sterować.
4key26/10/2019 05:55

Ludzie zaczynają czytać i oglądać... i już nie działa na nich "norw …Ludzie zaczynają czytać i oglądać... i już nie działa na nich "norweski"... chociaż na zakupowiczów z Lidla i pokolenie "500+" dalej największym priorytetem jest cena (widać to po okazjach "narzędzi" marki na "P...")Główna zasada handlu "popyt i podaż"... chcecie tanio to będzie mieli tanio... po to jest wypłata ustalona na pewnym poziomie, żeby nie dało się odłożyć i zbuntować."Chleba i igrzysk" (wiem powinno być "nie")... czyli tanie żarcie i głupia rozrywka w TV, taki amerykański system panowania nad "plebsem"... kiedyś był rosyjski - wszyscy pijani, bo pijany naród nie myśli i łatwo nim sterować.


I Tomek dietetyk też je łososie hodowlane (i jego dzieci też i nawet jego pacjenci!). Bo w przeciwieństwie do Ciebie z nauką jest za pan brat, czyta publikacje naukowe, wyniki badań (pewnie o Pubmed nawet nie słyszałeś). A pseudo teorie na YT spod znaku "toksyczne łososie" ogląda, żeby mieć swoje zdanie o tej religii
tomek_olsztyn26/10/2019 06:17

I Tomek dietetyk też je łososie hodowlane (i jego dzieci też i nawet jego p …I Tomek dietetyk też je łososie hodowlane (i jego dzieci też i nawet jego pacjenci!). Bo w przeciwieństwie do Ciebie z nauką jest za pan brat, czyta publikacje naukowe, wyniki badań (pewnie o Pubmed nawet nie słyszałeś). A pseudo teorie na YT spod znaku "toksyczne łososie" ogląda, żeby mieć swoje zdanie o tej religii


Pracuję w Norwegii od 2006r. (w "Oil&Gas".. nie budowlance czy przy rybach) z przerwami na lepiej płatne kontrakty w Szwajcarii czy na Szetlandach. Ja nie tylko oglądam YT... rozmawiam też z "tubylcami" i współpracownikami z innych krajów Europy a nawet świata.
Dlatego ja na święta mogę kupić łososia za 400 NOK a ty musisz sobie wmawiać śmieszne "teorie spiskowe" żeby kupić to gówno z Lidla.
4key26/10/2019 06:35

Pracuję w Norwegii od 2006r. (w "Oil&Gas".. nie budowlance czy przy …Pracuję w Norwegii od 2006r. (w "Oil&Gas".. nie budowlance czy przy rybach) z przerwami na lepiej płatne kontrakty w Szwajcarii czy na Szetlandach. Ja nie tylko oglądam YT... rozmawiam też z "tubylcami" i współpracownikami z innych krajów Europy a nawet świata.Dlatego ja na święta mogę kupić łososia za 400 NOK a ty musisz sobie wmawiać śmieszne "teorie spiskowe" żeby kupić to gówno z Lidla.


I wszystko jasne, na czym opierasz swoje opinie "Rozmowy z tubylcami", zaskoczę Cię, nie mają żadnej wartości naukowej. Podobnie jak YT. Brak takich pozycji w piramidzie siły dowodu naukowego. Za to można odczytać z Twojej wypowiedzi pogardę dla tych, którzy zarabiają mniej niż Ty. Trzymaj się 😃
Mike2526/10/2019 04:28

Dokładnie jak napisał przedmówca pod nazwą atlantycki ukrywają owiane złą s …Dokładnie jak napisał przedmówca pod nazwą atlantycki ukrywają owiane złą sławą niezdrowe norweskie. Jak łosoś to tylko dziki.


Cudze chwalicie a swojego nie znacie.
lososjurajski.pl
tomek_olsztyn26/10/2019 07:28

I wszystko jasne, na czym opierasz swoje opinie "Rozmowy z …I wszystko jasne, na czym opierasz swoje opinie "Rozmowy z tubylcami", zaskoczę Cię, nie mają żadnej wartości naukowej. Podobnie jak YT. Brak takich pozycji w piramidzie siły dowodu naukowego. Za to można odczytać z Twojej wypowiedzi pogardę dla tych, którzy zarabiają mniej niż Ty. Trzymaj się 😃


Oczywiście... "wartość naukową" mają tylko produkty sponsorowane... a i azbest był kiedyś nie szkodliwy.
Wiesz dlaczego na fajkach jest napisane, że "Mogą powodować np. raka"... tylko po to, żebyś nie próbował walczyć o odszkodowanie, bo to czy go dostaniesz czy nie wszyscy mają głęboko w d..e... no może oprócz lobby farmaceutycznego i grabarza.
Mojej partnerce "konowały" wykryły SM... leczyli ją 2 lata chemią m.in. Tecfiderą, substancja czynna w tym leku była kiedyś środkiem do czyszczenia mebli i skór... kosztowała 10€ za kg... gdy okazało się, że w 5 przypadkach na 100 pomagał na SM najpierw zakazano produkcji w Europie a potem sprowadzania do niej. Po dwóch latach wprowadzono lek, którym miesięczna kuracja kosztuje ok. 7000 pln a tej substancji jest tam może 10 g.
Pracowałem w Szwajcarii dla Biogenu firmy produkującej m.in ten lek. Firma dostawała za mnie 40 000 (ja 25 000)... było nas tam ok. 1000 osób i każdy zarabiał podobnie a budowa trwała ok. dwa lata.
Wiesz dlaczego im nie zależy, żeby cię wyleczyć a leczyć?
Na szczęście okazało się, że moja partnerka ma TYLKO boleriozę a nie SM i dokonała tego bioeneroterapeutka w dwóch wizytach po 100.
A wracając do tematu... ja nie muszę słuchać "tomka_dietetyka" żeby sobie kupić rybę i nie muszę dorabiać śmiesznej filozofii podyktowanej zasobnością portfela... to Ty musisz szukać potwierdzenia u innych, że to co chcesz kupić (bo tylko na to Cię stać) jest dobre.
"Świadomość" nie ma nic wspólnego z zasobnością portfela... nie oglądam TV i bardzo mało YT a w szczególności tych, którzy na "mówieniu" tam zarabiają.
Ganuez26/10/2019 01:59

Radzę się przyjrzeć porządnie na skład tego Łososia atlantyckiego. Okazuje …Radzę się przyjrzeć porządnie na skład tego Łososia atlantyckiego. Okazuje się, że łosoś atlantycki to nazwa gatunku ryby, a małymi literkami napisane, że pochodzi z Norwegii. Czyli rybka z farmy. Smacznego.


Dobrze, że przynajmniej ty masz głowę na karku, dzięki!!!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst