Niestety, ta okazja już wygasła
Lootbox RPG - dungeon crawler - gra na Android i iOS
174° Zakończono

Lootbox RPG - dungeon crawler - gra na Android i iOS

ZA DARMO4,59zł Darmowa dostawa Darmowa
24
wrz 1.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tylko w tym tygodniu (1-8 września) stosunkowo nowy, bo tegoroczny, pełzacz po podziemiach (dungeon crawler) za darmo - zarówno na Androida (sklep Google Play) jak i na iOS (sklep Apple: App Store).

183709.jpg
Gra nie wyświetla reklam i, jak podkreśla jej twórca, nie wymaga połączenia z Internetem (jest offline) ani żadnych dodatkowych zakupów, żeby można było ją w całości przejść. Nie domaga się też zbyt wielu uprawnień, z tego, co widzę. W dodatku pochodzi z Europy Zachodniej, nie z Chin, czy, co gorsza - z Putinlandu.

Według opisu autora gry:

Satysfakcjonujący dungeon crawler.
Lootbox to dungeon crawler, w którym zagrasz rolę niedoświadczonego dziecka demona. Będąc jednym z synów Jego Wielkiej Nieświętości, masz wyruszyć na wyprawę, która zaprowadzi Cię do różnych miejsc, aż w końcu będziesz gotowy, by dostać szansę pomocy Twojemu ojcu w obronie królestwa przed jego wrogami.

Cechy:
- Losowo generowane podziemia, labirynto- oraz jaskinio-podobne.
- Statyczne poziomy z niezależnymi postaciami i misjami do wykonania.
- Buduj postać aż do 40 poziomu włącznie.
- Odblokuj nowe sprawności podczas awansu na kolejny poziom.
- Znajdź magiczne tablice runiczne i runy, by rzucać zaklęcia.
- Zdobądź własnego sługusa, który może ponieść Twoje rzeczy albo nawet walczyć za Ciebie!
- Oparta na turach - możesz zagrać (i przerwać grę) w dowolnym momencie i gdziekolwiek jesteś - nawet, jeśli Ci się śpieszy.
- Dostępne języki: angielski, niemiecki.
183709.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

24 Komentarze
Prawidłowy link na iOS
Lootbox RPG — Mario J. Gaida apps.apple.com/pl/…=pl
borewicz01/09/2019 14:05

Prawidłowy link na iOSLootbox RPG — Mario J. Gaida ht …Prawidłowy link na iOSLootbox RPG — Mario J. Gaida https://apps.apple.com/pl/app/lootbox-rpg/id1449364050?l=pl


Dzięki, już dodaję do opisu.

Przy okazji wszystkich minusujących uprzejmie proszę o komentarze zawierające konstruktywną krytykę okazji.
Edytowane przez: "Soark" wrz 1.
@Soark myślę że jej usuniesz "niemiecki" z nazwy to oceny się poprawią
Zastanawia mnie skąd te minusy.
Trzeba dać szansę.
Podoba mi się opis w ofercie, tym bardziej zwrócenie uwagi na uprawnienia.
Nie wiem jeszcze czy pogram, ale ode mnie zasłużony plus.
Dzięki.
Um.Rtoip01/09/2019 14:17

@Soark myślę że jej usuniesz "niemiecki" z nazwy to oceny się poprawią


Może i racja. Zwłaszcza dzisiaj ma prawo bardzo źle się kojarzyć. Zaraz poprawiam.
Edytowane przez: "Soark" wrz 1.
xxeross01/09/2019 14:18

Zastanawia mnie skąd te minusy.Trzeba dać szansę.Podoba mi się opis w ofe …Zastanawia mnie skąd te minusy.Trzeba dać szansę.Podoba mi się opis w ofercie, tym bardziej zwrócenie uwagi na uprawnienia.Nie wiem jeszcze czy pogram, ale ode mnie zasłużony plus. Dzięki.


Nie daje sie plusów tylko za opis..
Duchh01/09/2019 15:33

Nie daje sie plusów tylko za opis..


OK, ale za co daje się minusy? Jeśli z jakiegoś powodu ktoś minusuje, to dobrze byłoby jakoś uzasadnić. Konstruktywna (i nie tylko) krytyka mile widziana. Np. może tematyka kontrowersyjna? Trochę pewnie tak i sam nie wiem, czy w tę grę zagram; w końcu odgrywanie roli demonicznych postaci może nie każdemu odpowiadać.
Gra powinna byc za darmo, albo powinni doplacac za granie w nią... Jak dla mnie straszna tandeta. Interfejs i cała grafika odbiera przyjemnosc z gry, a lubie gry w takim stylu.
Niezadowalający gąsienicowy dungeon
Nezvik01/09/2019 15:45

Gra powinna byc za darmo, albo powinni doplacac za granie w nią... Jak dla …Gra powinna byc za darmo, albo powinni doplacac za granie w nią... Jak dla mnie straszna tandeta. Interfejs i cała grafika odbiera przyjemnosc z gry, a lubie gry w takim stylu.


No, akurat jest za darmo. Napisz do autora, to może Ci, zgodnie z Twoją sugestią, dopłaci - za te Twoje męki.
gildor01/09/2019 15:45

Niezadowalający gąsienicowy dungeon


To tłumaczenie "na polski" oryginalnie użytego przez twórcę gry zwrotu: "Satisfying dungeon crawling" - jest kwintesencją degeneracji i zidiocenia google'a i używanych przez nich algorytmów.
Edytowane przez: "Soark" wrz 1.
Soark01/09/2019 15:57

No, akurat jest za darmo. Napisz do autora, to może Ci, zgodnie z Twoją s …No, akurat jest za darmo. Napisz do autora, to może Ci, zgodnie z Twoją sugestią, dopłaci - za te Twoje męki. To tłumaczenie "na polski" oryginalnie użytego przez twórcę gry zwrotu: "Satisfying dungeon crawling" - jest kwintesencją degeneracji i zidiocenia google'a i używanych przez nich algorytmów.


Jest za darmo, ale to nie jest okazja na peppera, bo gra powinna być za darmo cały czas. Nigdy bym nie zapłacił za "coś" takiego.
Nezvik01/09/2019 16:30

Jest za darmo, ale to nie jest okazja na peppera, bo gra powinna być za …Jest za darmo, ale to nie jest okazja na peppera, bo gra powinna być za darmo cały czas. Nigdy bym nie zapłacił za "coś" takiego.


Co nie znaczy, że kto inny nie weźmie za darmo ;-)
Tak naprawdę to trafiały się tu na Pepperze dużo gorsze wstawki ofert gier i aplikacji przecenionych do zera.
Nezvik01/09/2019 15:45

Gra powinna byc za darmo, albo powinni doplacac za granie w nią... Jak dla …Gra powinna byc za darmo, albo powinni doplacac za granie w nią... Jak dla mnie straszna tandeta. Interfejs i cała grafika odbiera przyjemnosc z gry, a lubie gry w takim stylu.


Podaj linka do gry, którą ty stworzyłeś to porównamy.
Jeśli takiej nie ma bo nie potrafisz pisać programów, to nie krytykuj nawet największej tandety napisanej przez kogoś (zwłaszcza za darmo), bo pomimo że tandeta, to stworzona przez kogoś, kto potrafi więcej od ciebie!
Santa01/09/2019 19:26

Podaj linka do gry, którą ty stworzyłeś to porównamy. Jeśli takiej nie ma b …Podaj linka do gry, którą ty stworzyłeś to porównamy. Jeśli takiej nie ma bo nie potrafisz pisać programów, to nie krytykuj nawet największej tandety napisanej przez kogoś (zwłaszcza za darmo), bo pomimo że tandeta, to stworzona przez kogoś, kto potrafi więcej od ciebie!


Jestem programistą także źle trafiłeś. Jestem w stanie napisać podobnej jakości grę tylko po co? Nie rozumiem pobierania opłat za grę takiej jakości. Jakby była cały czas za darmo to spoko, jakby autor udostępnił kod źródłowy to spoko. Gra nie jest za darmo, tylko udostępniona w promocji za darmo a to różnica! Wrzuć zrzut z gry po 10h rozgrywki i napisz że było warto. Gra w tej chwili posiada opinie: Gameplay 2,4*, Controls 2,2*, Graphics 2,0*. Jakim cudem ma łączną ocenę 4.3* to nie wiem. Chyba ludzie oceniają dlatego że dostali ją za darmo. Skończy się promocja, ktoś zapłaci z myślą, że fajna gra i dostanie crap.

Autor dziwi się, że okazja nie zgarnia plusów żeby wejść na główną. Może dlatego, że gra to syf i nie nadaje się do grania? Chciał konstruktywnej krytyki to jej udzieliłem.
Edytowane przez: "Nezvik" wrz 1.
Nezvik01/09/2019 19:45

Autor dziwi się, że okazja nie zgarnia plusów żeby wejść na główną. Może dl …Autor dziwi się, że okazja nie zgarnia plusów żeby wejść na główną. Może dlatego, że gra to syf i nie nadaje się do grania? Chciał konstruktywnej krytyki to jej udzieliłem.


Bądź uprzejmy nie przypisywać mi słów, które w żadnym momencie nie padły i zachowań, które nie miały miejsca.
No cóż, jeśli podobnie rzetelnie oceniasz tę grę, to Twoja "konstruktywna krytyka" nie ma dla mnie zbytniej wartości (pozwolisz też, że skorzystam z przywileju, by mieć, hm, pewne wątpliwości - co do Twoich deklarowanych programistycznych kompetencji), niemniej jednak dziękuję za podzielenie się swą krytyczną opinią.
Soark01/09/2019 15:43

OK, ale za co daje się minusy? Jeśli z jakiegoś powodu ktoś minusuje, to do …OK, ale za co daje się minusy? Jeśli z jakiegoś powodu ktoś minusuje, to dobrze byłoby jakoś uzasadnić. Konstruktywna (i nie tylko) krytyka mile widziana. Np. może tematyka kontrowersyjna? Trochę pewnie tak i sam nie wiem, czy w tę grę zagram; w końcu odgrywanie roli demonicznych postaci może nie każdemu odpowiadać.


Minusy się daje za słabe okazje. Minusy się daje wtedy gdy produkt na okazji nie jest interesujący. Daje się je również wtedy gdy oferowany produkt jest słabej jakości lub niedostosowany do ceny. Można je otrzymać również za źle opisaną okazje bądź nieuzupełnienie istotnych danych.

Co do samej gry to nie znalazłem żadnych pozytywów oprócz tego, że jest w promocji za darmo. Jeśli potrafisz konstruktywnie skrytykować ten tytuł to proszę bardzo o ocenę.
Nezvik01/09/2019 20:21

Minusy się daje za słabe okazje. Minusy się daje wtedy gdy produkt na ok …Minusy się daje za słabe okazje. Minusy się daje wtedy gdy produkt na okazji nie jest interesujący. Daje się je również wtedy gdy oferowany produkt jest słabej jakości lub niedostosowany do ceny. Można je otrzymać również za źle opisaną okazje bądź nieuzupełnienie istotnych danych.


Pytanie za co daje się minusy nie było pytaniem ogólnym, więc niepotrzebnie siliłeś się na ogólne wyjaśnienia; interesowała mnie nie ogólna odpowiedź, ale raczej: za co w tym konkretnym przypadku lecą minusy (a na początku one dominowały).
Nezvik01/09/2019 20:21

Co do samej gry to nie znalazłem żadnych pozytywów oprócz tego, że jest w p …Co do samej gry to nie znalazłem żadnych pozytywów oprócz tego, że jest w promocji za darmo. Jeśli potrafisz konstruktywnie skrytykować ten tytuł to proszę bardzo o ocenę.


Tak, Twoje zdanie na temat gry już znamy. Podziękowałem Ci już za podzielenie się swą jakże cenną opinią. Co z Tobą?
Promocja na gry mobilne jest tylko wtedy gry gra jest naprawdę dobra i warta zapłacenia, co zostałoby udowodnione przez grono graczy. Wrzucanie nowej gry z promocja to standardowa zagrywka developerów, pewno będzie w takiej promocji co tydzień licząc na zakupy w aplikacji, ktoś chce łatwo nabić sobie statystyki. Nie zdziwiłbym się nawet jakby to był sam twórca tego postu;)
rafal.smuga01/09/2019 21:11

(...) standardowa zagrywka developerów, (...). Nie zdziwiłbym się nawet ja …(...) standardowa zagrywka developerów, (...). Nie zdziwiłbym się nawet jakby to był sam twórca tego postu;)


Mógłbym złośliwie odpowiedzieć, że nie zdziwiłbym się, że mam do czynienia z id...ą. Poprzestanę jednak na przyznaniu, że za to Ciebie z pewnością nikt o podobne zagrywki nie podejrzewa - przy takiej liczbie okazji, jakie wrzucasz.
Soark01/09/2019 22:13

Mógłbym złośliwie odpowiedzieć, że nie zdziwiłbym się, że mam do czynienia …Mógłbym złośliwie odpowiedzieć, że nie zdziwiłbym się, że mam do czynienia z id...ą. Poprzestanę jednak na przyznaniu, że za to Ciebie z pewnością nikt o podobne zagrywki nie podejrzewa - przy takiej liczbie okazji, jakie wrzucasz.Kogo chcesz oszukać? Potencjalnych klientów? Jaki masz interes w promowaniu słabej gry, chyba liczysz na naiwność innych. Może faktycznie nie jesteś zdolny do programowania, co by nawet się zgadzało z tonem twojej wypowiedzi, ale zapewne robisz to interesownie. Jest masa serwisów gdzie można sobie kupić promocje swoich gier, również dobrze możesz sobie tak nabijać gdzieś punkty. Rozumiem że ludzie którzy mają swoją opinię są dla ciebie id...tami, no cóż skoro tak Cie rodzice wychowali... to ja podziękuję dalszej dyskusji;)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst