Niestety, ta okazja już wygasła

L.O.L. Surprise! Bubbly Surprise Lalka niespodzianka różowa

maj 23. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

12-13 lipca - 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 𝗗𝗮𝘆

Czym jest i jak się na niego przygotować przeczytacie tutaj -> pl.dea.ls/ueIzy

Niezbędny będzie 30-dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa oraz dostęp do promocji), który aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Opis
Przygotuj się na ekscytujące doświadczenie rozpakowywania dzięki zupełnie nowej LOL Surprise! Color Change Bubbly Surprise - Różowy! Odkryj ekskluzywną lalkę LOL Surprise i zwierzaka ukrytych w musującej niespodziance w kształcie serca. Dodaj wody do swojej ekskluzywnej lalki i zwierzaka, aby zaskoczyć się zmianą koloru! Rozpakuj jeszcze 6 niespodzianek, otwierając kulki-niespodzianki i kopiąc w piasku. Każda lalka ma niepowtarzalny strój, modnego zwierzaka i akcesorium. Oprócz zaciętej mody, baw się dobrze, rozpakowując akcesoria i nie tylko, aby ulepszyć swoją lalkę LOL Surprise!. Zmiana koloru ujawnia nowy kolor włosów, nową dekorację twarzy i nowe ubrania! Błyszczące opakowanie staje się również torebką i zestawem do zabawy. Który z 2 stylów LOL Surprise! Color Change Bubbly Surprise dostaniesz? Lub zbierz obydwa! Dodatkowo, teraz możesz zebrać całą rodzinę Color Change z lalkami LOL Surprise! Colour Change, LOL Surprice! Colour Change Pets i LOL Surprise! Colour Change Lil Sisters. LOL Surprise Color Change Surprise Bubbly Surprise jest również kompatybilny z zestawami LOL Surprise Playsets, a także LOL House dla jeszcze lepszej zabawy! Zabawki te są idealnym prezentem dla dziewczynek i chłopców w wieku od 3 lat. Od MGA Entertainment, twórców zabawek dla dziewcząt i chłopców, takich jak lalki LOL Surprise, lalki Rainbow High, lalki Na Na Na Surprise, Little Tikes, lalki Poopsie Surprise dla dziewczynek i wielu innych niesamowitych marek. Świetne prezenty dla dzieci, które kochają modę, taniec, muzykę i markowe ubrania!

Funkcje i szczegóły
ODKRYJ JESZCZE WIĘCEJ NIESPODZIANEK - LOL Surprise Color Change Surprise Bubbly Surprise zawiera ekskluzywną lalkę LOL Surprise i zwierzaka ukrytego w pięknym etui w kształcie serca!
ZAWIERA - Ekskluzywną lalkę i zwierzaka w środku!
EFEKT ZMIANY KOLORU - Dodaj lodowatej wody do swojej ekskluzywnej lalki i zwierzaka, aby zaskoczyć się, gdy mus zmieni kolor!
ODKRYJ 6 DODATKOWYCH NIESPODZIANEK - Otwierając kulę niespodziankę i kopiąc przez piasek kinetyczny.
UROCZE POSTACIE KOLEKCJONALNE - Wewnątrz znajdziesz ekskluzywną uroczą postać ze zwierzakiem, każda z własnym, niesamowitym stylem, który pokazuje ich osobowość! Lalka ma 7,6 cm wysokości, a zwierzę ma 6,3 cm wysokości.

Sprzedaż realizuje Amazon.
Darmowa dostawa Amazon: "Zamówienie kwalifikuje się do DARMOWEJ dostawy."

W tej cenie również na al.to ale płatna dostawa (9,90):
al.to/p/1…tml
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Prześlij Komentarz