Niestety, ta okazja już wygasła

Logitech R500 Laser Presentation Remote Graphite w MORELE

maj 21. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Prezenter bezprzewodowy R500

PREZENTACJE BEZ WYSIŁKU

Wspaniałe prezentacje z laserowym pilotem do prezentacji R500. Poruszaj się bez przeszkód i zmieniaj slajdy z odległości nawet 20 metrów i używaj wskaźnika laserowego do prezentacji szczegółów. Wskaźnik laserowy R500 jest zoptymalizowany do pracy z systemem Windows i macOS oraz popularnym oprogramowaniem do prezentacji.

PREZENTUJ Z ŁATWOŚCIĄ
Pilot do prezentacji R500 to proste w obsłudze, niezawodne i nieskomplikowane urządzenie, które pozwala skupić się na prezentowaniu.

INTUICYJNA NAWIGACJA PO SLAJDACH
Trzy przyciski pilota do prezentacji R500 pozwalają z łatwością i pewnością siebie nawigować po slajdach bez potrzeby spoglądania w dół i szukania klawiszy.

CZERWONY WSKAŹNIK LASEROWY
Prezentuj szczegóły dzięki prostemu w obsłudze, jasnemu, czerwonemu wskaźnikowi laserowemu.

APLIKACJA LOGITECH PRESENTATION
Możesz dostosować funkcje przycisków, monitorować żywotność baterii i ustawić zegar ekranowy, korzystając z aplikacji Logitech Presentation. Nie musisz się obawiać przejścia komputera w tryb uśpienia, ponieważ aplikacja zapewnia jego aktywność podczas prezentacji.

ZASIĘG DZIAŁANIA 20 METRÓW
Połącz pilot R500 z komputerem przy użyciu odbiornika USB lub energooszczędnej technologii Bluetooth. Zachowaj swobodę poruszania się i prowadzenia prezentacji w zasięgu 20 metrów.

PEWNY CHWYT

Laserowy pilot do prezentacji R500 został zaprojektowany tak, aby doskonale pasował do dłoni, a jego miękka, gumowa powierzchnia i chropowate przyciski zapewniają pewny chwyt podczas prezentacji.

Informacje o produkcieKolor (wyliczeniowy)GrafitowyZasięg20 mObsługiwane systemy operacyjneLinuxWymiary123,6 × 36,6 × 24,7 mm

Waga53.5 g
Akcesoria w zestawie
  • Pilot do prezentacji
  • Klucz USB
  • Bateria typu AAA
  • Dokumentacja
Aktualizacje społecznościowe

5 Komentarzy