Niestety, ta okazja już wygasła
Logitech R500 Laser Presentation Remote Graphite w MORELE
166° Zakończono

Logitech R500 Laser Presentation Remote Graphite w MORELE

89zł145,60zł-39%Morele.net Okazje
4
maj 21. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Prezenter bezprzewodowy R500

PREZENTACJE BEZ WYSIŁKU

Wspaniałe prezentacje z laserowym pilotem do prezentacji R500. Poruszaj się bez przeszkód i zmieniaj slajdy z odległości nawet 20 metrów i używaj wskaźnika laserowego do prezentacji szczegółów. Wskaźnik laserowy R500 jest zoptymalizowany do pracy z systemem Windows i macOS oraz popularnym oprogramowaniem do prezentacji.

PREZENTUJ Z ŁATWOŚCIĄ
Pilot do prezentacji R500 to proste w obsłudze, niezawodne i nieskomplikowane urządzenie, które pozwala skupić się na prezentowaniu.

INTUICYJNA NAWIGACJA PO SLAJDACH
Trzy przyciski pilota do prezentacji R500 pozwalają z łatwością i pewnością siebie nawigować po slajdach bez potrzeby spoglądania w dół i szukania klawiszy.

CZERWONY WSKAŹNIK LASEROWY
Prezentuj szczegóły dzięki prostemu w obsłudze, jasnemu, czerwonemu wskaźnikowi laserowemu.

APLIKACJA LOGITECH PRESENTATION
Możesz dostosować funkcje przycisków, monitorować żywotność baterii i ustawić zegar ekranowy, korzystając z aplikacji Logitech Presentation. Nie musisz się obawiać przejścia komputera w tryb uśpienia, ponieważ aplikacja zapewnia jego aktywność podczas prezentacji.

ZASIĘG DZIAŁANIA 20 METRÓW
Połącz pilot R500 z komputerem przy użyciu odbiornika USB lub energooszczędnej technologii Bluetooth. Zachowaj swobodę poruszania się i prowadzenia prezentacji w zasięgu 20 metrów.

PEWNY CHWYT

Laserowy pilot do prezentacji R500 został zaprojektowany tak, aby doskonale pasował do dłoni, a jego miękka, gumowa powierzchnia i chropowate przyciski zapewniają pewny chwyt podczas prezentacji.

Informacje o produkcieKolor (wyliczeniowy)GrafitowyZasięg20 mObsługiwane systemy operacyjneLinuxWymiary123,6 × 36,6 × 24,7 mm

Waga53.5 g
Akcesoria w zestawie
  • Pilot do prezentacji
  • Klucz USB
  • Bateria typu AAA
  • Dokumentacja
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Fajna okazja ale chyba prędko się nie przyda
Spoko pilot, dobra wstawka. Sam kupowałem za prawie 140 zł kiedyś
Uwaga: na iPadOS Apka Powerpointa od Microsoftu nie pozwala na przesuwanie slajdów przy pomocy tego pilota i chyba każdego innego (Typowe Microsoft. W każdej innej aplikacji jak i Safari działa on bezproblemowo
Edytowane przez: "Allelel" maj 21.
Allelel21/05/2020 15:26

Spoko pilot, dobra wstawka. Sam kupowałem za prawie 140 zł kiedyśUwaga: na …Spoko pilot, dobra wstawka. Sam kupowałem za prawie 140 zł kiedyśUwaga: na iPadOS Apka Powerpointa od Microsoftu nie pozwala na przesuwanie slajdów przy pomocy tego pilota i chyba każdego innego (Typowe Microsoft. W każdej innej aplikacji jak i Safari działa on bezproblemowo


A masz może doświadczenia z wykorzystaniem tego pilota z aplikacjami PowerPoint i Keynote na Macbook Pro lub Macbook Air?

Czy opisany przez Ciebie problem dotyczył tylko iPada czy może w ogóle współpracy z MSowymi (i nie tylko) aplikacjami na Applowych systemach?

Z góry dzieki za pomoc!
headfullofjelly21/05/2020 20:02

A masz może doświadczenia z wykorzystaniem tego pilota z aplikacjami P …A masz może doświadczenia z wykorzystaniem tego pilota z aplikacjami PowerPoint i Keynote na Macbook Pro lub Macbook Air? Czy opisany przez Ciebie problem dotyczył tylko iPada czy może w ogóle współpracy z MSowymi (i nie tylko) aplikacjami na Applowych systemach?Z góry dzieki za pomoc!


Dzięki za zwrócenie uwagi na to że faktycznie opisałem tylko częściowo sprawę . Więc tak, jest to problem dot. z tego co wiem tylko aplikacji na iPadzie.
Poza tym problemem, to pilot jest świetny ze względu na zasięg BT, responsywność i prostotę

Porobiłem raz jeszcze testy i ma się to tak:
Laptop z Windowsem 10, BT 4.1 - działa na Bluetooth i z wtyczką na USB: Keynote i PowerPoint
Macbook Pro z 2011 roku, HighSierra BT 2.0 - nie mam możliwości ze względu na zbyt stary BT znalezienia tego pilota, ale działa z wtyczką na USB: Keynote i PowerPoint
IPad Pro 2018, najnowszy soft BT 4.1 - Nie działa w ogóle z wtyczką na USB, zaś po BT działa tylko w Keynote.

Dla każdego przypadku powyżej, gdy działało to działało także dla innych aplikacji jako przewijanie na przykład strony w przeglądarce czyli pilot symulował typowe strzałki.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst