Niestety, ta okazja już wygasła

Mysz Logitech MX Master 2s @Amazon.pl

lip 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Logitech MX Master 2s za 242,64 zł

Z promocji skorzystamy dzięki Amazon Prime (pierwsze 30 dni jest darmowe)

Informacje o tym produkcie
  • Steruj bezproblemowo nawet trzema komputerami jednocześnie przy użyciu jednej myszy oraz kopiuj i wklejaj tekst, obrazy i pliki między komputerami*. * Wymaga oprogramowania Logitech Options dostępnego do pobrania na stronie logitech.com/opt…ons.
  • Uzyskaj płynną kontrolę w dowolnym miejscu — nawet na szkle** — w rozdzielczości do 4000 dpi. ** Minimalna grubość 4 mm.
  • Po prostu podłącz mysz MX Master 2S do komputera przy użyciu kabla do ładowania micro-USB, aby w ciągu trzech minut uzyskać wystarczającą moc do pracy przez cały dzień. Po pełnym naładowaniu mysz będzie działać nawet 70 dni.*** *** Żywotność akumulatora zależy od intensywności użytkowania.
  • Przewijaj szybciej i łatwiej długie dokumenty i strony internetowe przy użyciu dostosowującego się do szybkości kółka przewijania, które przełącza się automatycznie między trybem kliknięcie po kliknięciu a błyskawicznym przewijaniem.
  • Perfekcyjnie zaprojektowany, ręcznie wyrzeźbiony kształt**** zapewnia podparcie dłoni i nadgarstka w naturalnej i wygodnej pozycji. Ciesz się precyzyjnym sterowaniem i płynnym działaniem dzięki odpowiednio rozmieszczonym przyciskom i kółkom. **** Odlew myszy wyprodukowany na podstawie oryginalnego projektu, który został wyrzeźbiony ręcznie.

553545-nEjqp.jpg
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

13 Komentarzy