Niestety, ta okazja już wygasła

Logitech MX Master 2s

lip 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

  • DANE TECHNICZNE

Łączność
Bezprzewodowa
Sensor Optyczny
Rozdzielczość 4000 dpi
Liczba przycisków 7
Rolka przewijania 2
Interfejs 2,4 GHz Bluetooth
Zasięg pracy do 10 m
Zasilanie Wbudowany akumulator 500 mAh
Czas pracy na baterii Do 70 dni
Profil Praworęczny
Podświetlenie Brak
Dodatkowe informacje Odbiornik Unifying Szybkie ładowanie baterii Możliwość sparowania myszy z 3 kompatybilnymi urządzeniami Regulacja rozdzielczości DPI
Dołączone akcesoria Kabel USB do ładowania, Nanoodbiornik
Kolor Grafitowy
Długość 126 mm
Szerokość 85,7 mm
Wysokość 48,4 mm
Waga 145 g
Gwarancja 24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta 910-005139

  • OPIS

BEZPROBLEMOWY PRZEPŁYW PRACY NA WIELU KOMPUTERACH
Uwolnij potencjał MX Master 2S, korzystając z oprogramowania Logitech Flow, aby zapewnić płynny przepływ pracy między komputerami. Przesuwaj kursor myszy po maksymalnie trzech komputerach, a nawet kopiuj/wklej tekst, obrazy i pliki z jednego komputera na drugi.


ŚLADY NA KAŻDEJ POWIERZCHNI
Mysz premium zasługuje na śledzenie najlepszej jakości. Dlatego zaprojektowaliśmy MX Master 2S z zupełnie nowym precyzyjnym czujnikiem 4000 Dpi, który śledzi praktycznie każdą powierzchnię, nawet szkło. Minimalna grubość szkła 14 mm


SZYBKIE ŁADOWANIE
Podłącz urządzenie MX Master 2S do komputera za pomocą kabla ładującego micro-USB, a po zaledwie 3 minutach zostanie naładowane i gotowe do zasilania przez cały dzień. Pełne naładowanie wystarcza na ponad 70 dni.2 Przy założeniu 8-godzinnego codziennego użytkowania w biurze. Żywotność baterii może się różnić w zależności od warunków użytkownika i komputera.


BARDZO WYDAJNE PRZEWIJANIE
Przewijaj długie dokumenty lub strony internetowe szybciej i łatwiej. Dostosowujące się do szybkości kółko przewijania automatycznie przełącza się z trybu „kliknij po kliknięciu” w superszybkie przewijanie. Pociągnięcie kółka kciuka i przewijanie z boku na bok.


EASY-SWITCH™ I PODWÓJNA ŁĄCZNOŚĆ
Podłącz urządzenie MX Master 2S za pomocą dołączonego odbiornika Logitech Unifying lub technologii Bluetooth® o niskim zużyciu energii. Dzięki technologii Logitech Easy-Switch możesz sparować do 3 urządzeń i łatwo przełączać się między nimi jednym naciśnięciem przycisku.


RĘCZNIE RZEŹBIONE DLA KOMFORTU
Idealnie wyrzeźbiony, ręcznie wykonany kształt wspiera Twoją dłoń i nadgarstek w wygodnej, naturalnej pozycji. Ciesz się precyzyjną kontrolą ruchu i płynnymi wrażeniami dzięki dobrze rozmieszczonym przyciskom i pokrętłom.3 Forma myszy wykonana z oryginalnego, ręcznie rzeźbionego wzoru.
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

9 Komentarzy