Niestety, ta okazja już wygasła

Mysz Logitech G305 Lightspeed Wireless Gaming Mouse, BIAŁY @Amazon.pl

lip 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Z promocji skorzystamy dzięki Amazon Prime (pierwsze 30 dni jest darmowe)

Darmowa dostawa i zniżka na prime day


Opis produktu

Czujnik nowej generacji HERO, w który wyposażona została bezprzewodowa mysz do gier G305 LIGHTSPEED, pozwala uzyskać rozdzielczość do 12 000 dpi, a technologia łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED zapewnia szybkość odświeżania połączenia wynoszącą 1 ms. Charakteryzuje się dużą żywotnością baterii wynoszącą 250 godzin gry na jednej baterii AA i wskaźnikiem przypominającym o niskim poziomie baterii. G305 waży zaledwie 99 gramów i jest niezwykle zwrotna dzięki efektywnemu projektowi mechanicznemu. Wytrzymały, kompaktowy kształt i wbudowane miejsce na nanoodbiornik czynią z myszy G305 doskonałego kompana podróży z 6 programowalnymi przyciskami, gotowego do gry w każdym momencie. Bezprzewodowa mysz LIGHTSPEED jest do tego łatwo dostępna w przystępnej cenie.
Zawartość opakowania

Bezprzewodowa mysz gamingowa – odbiornik USB Lightspeed – kabel przedłużający do odbiornika – bateria typu AA – instrukcja obsługi (może nie być dostępna w języku polskim)
Funkcje i szczegóły

Czujnik HERO — czujnik nowej generacji HERO zapewnia nawet 10 razy wyższą energooszczędność w porównaniu do poprzednich generacji. Pozwala uzyskać wyjątkową dokładność i szybkość reakcji wynoszącą 400 ips i rozdzielczość do 12 000 dpi.
LIGHTSPEED Wireless — technologia łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED gwarantuje płynność podczas gry. Mysz G305 charakteryzuje się niezrównaną czułością i niezawodnością na poziomie sportowym z superszybkim odświeżaniem połączenia wynoszącym 1 ms.
Bardzo długa żywotność baterii — graj na najwyższej wydajności bez obaw o wyczerpanie baterii. G305 zapewnia aż 250 godzin ciągłej gry przy szybkości odświeżania połączenia wynoszącej 1 ms w trybie wydajności na jednej baterii AA. Ustaw tryb wytrzymałości i wydłuż żywotność baterii aż do 9 miesięcy. Wskaźnik przypomni o niskim poziomie baterii.
Ultralekka — mysz bezprzewodowa nie musi być ciężka. Jest lekka i została stworzona z myślą o wysokiej zwrotności. G305 waży zaledwie 99 gramów dzięki efektywnemu projektowi mechanicznemu i użyciu baterii.
Przenośność zapewniająca wygodę — trwały i kompaktowy projekt z wbudowanym miejscem na nanoodbiornik czynią z G305 nie tylko mysz do użytku stacjonarnego, ale również doskonałego kompana podróży z laptopem. Używaj jej do komputera stacjonarnego do gier lub wsadź ją do torby z laptopem do gier i używaj gdzie tylko zechcesz.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

3 Komentarze