Niestety, ta okazja już wygasła

Logitech G Pro Wireless Gaming Mouse, Bezprzewodowa Mysz Do Grania @Amazon.pl

lip 12. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Z promocji skorzystamy dzięki Amazon Prime (pierwsze 30 dni jest darmowe)

Informacje o tym produkcie
  • Stworzona z udziałem profesjonalnych graczy dla profesjonalnych graczy – projektowanie myszy do gier PRO Wireless trwało dwa lata, a przez ten czas zbieraliśmy informacje bezpośrednio od profesjonalnych e-sportowców, co gwarantuje najwyższe parametry spełniające wymagania najlepszych graczy na świecie.
  • Technologia łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED – technologia LIGHTSPEED zapewnia profesjonalną wydajność łączności bezprzewodowej pokonującą ograniczenia związanie z opóźnieniem i zasilaniem oferując doskonałą szybkość odświeżania położenia wynoszącą 1 ms. Pozwala to ograniczyć tarcie związane z plątaniem się kabli, co może być rozpraszające dla profesjonalnych graczy rywalizujących na najwyższym poziomie.
  • Czujnik HERO – bezprzewodowa mysz do gier PRO Wireless została wyposażona w najnowszą wersję czujnika do gier HERO o najwyższych parametrach. Nowy czujnik HERO cechuje się szybkością reakcji wynoszącą ponad 400 IPS i zapewnia śledzenie ruchu w rozdzielczości 25 600 DPI z dokładnością na poziomie pojedynczych pikseli, a także dziesięciokrotnie wyższą energooszczędnością.
  • Ultralekka technologia – innowacyjny endoszkielet o ultracienkiej warstwie zewnętrznej grubości zaledwie 1 mm zapewnia niezwykłą wytrzymałość i podparcie konstrukcji, wszystko to w obudowie ważącej tylko 80 g. Niezwykle poprawiona wydajność energetyczna czujnika HERO umożliwia zastosowanie trzykrotnie lżejszego akumulatora o dwukrotnie dłuższej żywotności.
  • Profesjonalna konstrukcja – ergonomiczny kształt dostosowany do obsługi obiema rękami zapewnia niezrównaną wygodę, zwrotność i precyzję sterowania. Zdejmowane przyciski boczne z obu stron sprawiają, że mysz PRO Wireless jest autentycznie oburęczna. Przycisk DPI zlokalizowany jest na spodzie myszy, aby zapobiegać mimowolnemu zmienianiu DPI podczas grania.

554032_1.jpg
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

9 Komentarzy