Niestety, ta okazja już wygasła

Logitech Bluetooth Audio Adapter (darmowy odbiór w salonach) @Komputronik

kwi 7. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Logitech Bluetooth Audio Adapter za 119 zł w Komputroniku
Odbiór w salonach jest bezpłatny, natomiast dostawa to 9,90 zł.

Poszerz swoje możliwości transmisji danych pomiędzy urządzeniami dzięki adapterowi Bluetooth, marki LOGITECH. Przesyłaj strumieniowo muzykę ze smartfonów i tabletów do głośników dzięki technologii Bluetooth 3.0.

521850-Tnfi3.jpg
Wybierając adapter Bluetooth LOGITECH, będziesz mógł przesyłać dźwięki do większości urządzeń audio. Sparuj urządzenie jednym naciśnięciem wygodnego przycisku parowania. To jednak nie wszystko, ponieważ ponowne parowanie odbywa się automatycznie bez żadnych problemów. Zapobiega to marnowaniu czasu na ciągłą konfigurację.

521850-UTcJ0.jpg
Aby połączyć swój smartfon bądź tablet przy pomocy Bluetooth z adapterem LOGITECH, wystarczy użyć przycisku parowania. To bardzo prosta czynność a zapewni łączność pomiędzy urządzeniami. Możesz również połączyć dwa sprzęty jednocześnie i przełączać między nimi wybierając, z którego ma aktualnie być przesyłany dźwięk.

521850-3k9uA.jpg
Adapter LOGITECH wykonany jest z metalu i tworzywa sztucznego. To sprawia, że jest on urządzeniem wytrzymałym i bardziej odpornym na zużycie podczas eksploatacji. Jeśli zależy Ci na jakości wykonania i jego długowieczności, to urządzenie jest dla Ciebie.

521850-cfi46.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
16 Komentarzy
Prześlij Komentarz