Lody Marletto 900ml i 1000ml - drugie opakowanie 70%taniej. @Biedronka
539°

Lody Marletto 900ml i 1000ml - drugie opakowanie 70%taniej. @Biedronka

6,49zł9,99zł-35%Biedronka Okazje
23
539°
Lody Marletto 900ml i 1000ml - drugie opakowanie 70%taniej. @Biedronka
DZISIAJDostępność Ogólnopolskasie 1.
Pyszne, te ktòrych nie ma na zdjęciu wychodzą w cenie ok.4,50zł za opakowanie (tiramisu, z wiśniami i polewą wiśniowa oraz waniliowe z polewą). Zawsze mam pełną zamrażarkę tych lodòw a ta promocja stety wraca jak bumerang co chyba trzy tygodnie.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
23 Komentarze
@Siajomi Domyślam się, że chodzi o Biedronkę?
Kerw, myślałem że tym razem vege się załapia
Tez czekam na vege
A jeszcze w tamtym tygodniu drugie było za zeta.
Próbował ktoś może ten słony karmel? Robi robotę? Bo jak już mam się ulać, to przynajmniej niech będzie warto
typowy_jugol02/08/2020 23:38

Próbował ktoś może ten słony karmel? Robi robotę? Bo jak już mam się ulać, …Próbował ktoś może ten słony karmel? Robi robotę? Bo jak już mam się ulać, to przynajmniej niech będzie warto


Probowal, jezeli liczysz na podobny smak jak znanego tu wszystkim rozka, to sie zawiedziesz -smak mocno chemiczny, karmel smakuje jak sosy do lodow w tubkach o smaku toffi - osobiscie, drugi raz nie kupie.
Wpierw ziemniakko z kotletto, a na deser lodziki o wdzięcznej nazwie ...
Te lody to najgorszy badziew. Generalnie uwielbiam lody, ale pierwszy raz musiałem prawie całe opakowanie wywalić - mowa o pseudo-lodach o smaku bakaliowym. Miały smak tak sztuczny i przesycony taka śmietaną zleżałą, że nie byłem w stanie ich skończyć. Nigdy już nie kupie lodów tej marki.
Edytowane przez: "mariusz_d" sie 3.
no to lecę jest 4.48
edit
tiramisiu nie było
Edytowane przez: "pi_naj" sie 3.
Wrze_niowy02/08/2020 23:42

Probowal, jezeli liczysz na podobny smak jak znanego tu wszystkim rozka, …Probowal, jezeli liczysz na podobny smak jak znanego tu wszystkim rozka, to sie zawiedziesz -smak mocno chemiczny, karmel smakuje jak sosy do lodow w tubkach o smaku toffi - osobiscie, drugi raz nie kupie.Dzięki.
4846914-Vb8Wk.jpg9.09 PLN
Dzięki za szczegółowe info, które najtaniej.
mariusz_d03/08/2020 00:36

Te lody to najgorszy badziew. Generalnie uwielbiam lody, ale pierwszy raz …Te lody to najgorszy badziew. Generalnie uwielbiam lody, ale pierwszy raz musiałem prawie całe opakowanie wywalić - mowa o pseudo-lodach o smaku bakaliowym. Miały smak tak sztuczny i przesycony taka śmietaną zleżałą, że nie byłem w stanie ich skończyć. Nigdy już nie kupie lodów tej marki.


Ty mòwisz o lodach Diuna, bo tutaj taki smak nawet nie występuje więc nie wprowadzaj w błąd...
pesel02/08/2020 23:35

A jeszcze w tamtym tygodniu drugie było za zeta.


Z Carte d'or i jedno opakowanie wychodziło za 8 zł jeśli kupiło się dwa. Szczerze mòwiac poza ceną to nie wiem czy smaczniejsze.. tutaj za dwa opakowania płacę od 9 zł (6,99 + 2,09 za drugie opakowanie).
Edytowane przez: "Siajomi" sie 3.
Ja najbardziej lubię orzech włoski 900ml
Siajomi03/08/2020 22:19

Z Carte d'or i jedno opakowanie wychodziło za 8 zł jeśli kupiło się dwa. S …Z Carte d'or i jedno opakowanie wychodziło za 8 zł jeśli kupiło się dwa. Szczerze mòwiac poza ceną to nie wiem czy smaczniejsze.. tutaj za dwa opakowania płacę od 9 zł (6,99 + 2,09 za drugie opakowanie).


Omg, nie wiesz czy smaczniejsze? To gratuluje podniebienia. Może przestań w ogóle inwestować w lody tylko kup sobie śmietankę 18nastkę wymieszaj z jakimś sosem i wrzuć do zamrażarki. Nie zauważysz różnicy, a po co masz przepłacać. Ja rozumiem oszczędności i w ogóle ale takie brednie aż czytać ciężko
mariusz_d04/08/2020 07:08

Omg, nie wiesz czy smaczniejsze? To gratuluje podniebienia. Może przestań w …Omg, nie wiesz czy smaczniejsze? To gratuluje podniebienia. Może przestań w ogóle inwestować w lody tylko kup sobie śmietankę 18nastkę wymieszaj z jakimś sosem i wrzuć do zamrażarki. Nie zauważysz różnicy, a po co masz przepłacać. Ja rozumiem oszczędności i w ogóle ale takie brednie aż czytać ciężko


Gratuluję wysublimowanego podniebienia.. nie zaglądam nikomu do lodòwki i ty też się oducz.
Siajomi04/08/2020 10:55

Gratuluję wysublimowanego podniebienia.. nie zaglądam nikomu do lodòwki i t …Gratuluję wysublimowanego podniebienia.. nie zaglądam nikomu do lodòwki i ty też się oducz.


Nikt Ci nie musiał do lodówki zaglądać, bo podałeś do wiadomości publicznej swoją opinie wiec powinieneś się był liczyć z komentarzem - na przyszłość tego unikaj skoro boisz się krytyki
mariusz_d04/08/2020 11:20

Nikt Ci nie musiał do lodówki zaglądać, bo podałeś do wiadomości public …Nikt Ci nie musiał do lodówki zaglądać, bo podałeś do wiadomości publicznej swoją opinie wiec powinieneś się był liczyć z komentarzem - na przyszłość tego unikaj skoro boisz się krytyki


Sugerujesz, co powinnam i dobrych rad mi udzielasz a ja ich nie potrzebuję i nie chcę. Tu comprends?
Edytowane przez: "Siajomi" sie 4.
O kobieta. Miło mi. No więc szanowna, pisząc komentarz publiczny, że w Twojej oponi X jest tak dobre, że lepsze od Y to moim obywatelskim obowiązkiem jest podać kontrargument jeśli w moim odczuciu to nie prawda - aby inni się nie sugerowali się tylko Twoją pozytywną opinią i nie wydali na darmo swoich pieniążków.
A dobra rada zawsze jest w cenie. Trochę pokory ;]
mariusz_d04/08/2020 13:45

O kobieta. Miło mi. No więc szanowna, pisząc komentarz publiczny, że w Two …O kobieta. Miło mi. No więc szanowna, pisząc komentarz publiczny, że w Twojej oponi X jest tak dobre, że lepsze od Y to moim obywatelskim obowiązkiem jest podać kontrargument jeśli w moim odczuciu to nie prawda - aby inni się nie sugerowali się tylko Twoją pozytywną opinią i nie wydali na darmo swoich pieniążków. A dobra rada zawsze jest w cenie. Trochę pokory ;]


Wzajemnie...
4852124-uWGk9.jpg4852124-ndxRD.jpgi widzę, że masz już tutaj ksywę nawet - "autorytet" po tylu dodanych okazjach to naprawdę już coś.
Edytowane przez: "Siajomi" sie 4.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst