Niestety, ta okazja już wygasła
Lody jak dawniej Koral 0.9 L @Biedronka
619° Zakończono

Lody jak dawniej Koral 0.9 L @Biedronka

9,49zł14,49zł-35%Biedronka Okazje
29
maj 26.
Od jutra 27 maja w sklepach biedronka lody jak dawnej w promocyjnej cenie
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
Ciekawe czy dawniej też w lodach było tyle zagestników (min. karagen) i woda...
Edytowane przez: "emarcin" maj 26.
Jeżew26/05/2019 22:22

Andzej, u mnie zawsze masz plusa, ale od Twoich wstawek się tyje


A od Twoich chudnie jak się umi odpowiednio używać, tak że fengszuja zachowana
Polecam wisniowe! !! Mega! Całe kawałki wiśni i naprawdę jakosciowo wymiatają. Nic tylko jeść i tyć
29 Komentarzy
Ciekawe jak ze smakami.
Ciekawe czy dawniej też w lodach było tyle zagestników (min. karagen) i woda...
Edytowane przez: "emarcin" maj 26.
Dobre som?
Śmietankowe i cafe latte uwielbiam.
Andzej, u mnie zawsze masz plusa, ale od Twoich wstawek się tyje
Jeżew26/05/2019 22:22

Andzej, u mnie zawsze masz plusa, ale od Twoich wstawek się tyje


A od Twoich chudnie jak się umi odpowiednio używać, tak że fengszuja zachowana
Wh1t326/05/2019 22:31

A od Twoich chudnie jak się umi odpowiednio używać, tak że fengszuja zac …A od Twoich chudnie jak się umi odpowiednio używać, tak że fengszuja zachowana


Nie we wszystkich - pepper.pl/pro…204
Okazjon26/05/2019 22:13

Dobre som?


najlepsze jak dla mnie, choć ja akurat lubię o smaku chałwy ....
ostatnio w biedrze wybów smaków zerwo
same śmietankowe i cafe latte
Polecam wisniowe! !! Mega! Całe kawałki wiśni i naprawdę jakosciowo wymiatają. Nic tylko jeść i tyć
Za samą chemię zawsze minus bez względu na cenę
Ciasteczkowe są boskie
W ostatniej promocji biedronki kupiłem carte d'or, jeśli ktoś jeszcze ma te lody w lodówce zapraszam do eksperymentu - a mianowicie zostawienie pudełka na kilka godzin w temp. pokojowej - dla osób które nie chcą wyrzucać kasy w błoto odpowiedź: lody te się nie rozpuszczają, trochę wody z nich popłynęło (na oko z 5%) reszta trzyma się świetnie. Dobrze że starożytni Egipcjaninie nie znali tych technik konserwacji.
mieszko27/05/2019 08:04

W ostatniej promocji biedronki kupiłem carte d'or, jeśli ktoś jeszcze ma te …W ostatniej promocji biedronki kupiłem carte d'or, jeśli ktoś jeszcze ma te lody w lodówce zapraszam do eksperymentu - a mianowicie zostawienie pudełka na kilka godzin w temp. pokojowej - dla osób które nie chcą wyrzucać kasy w błoto odpowiedź: lody te się nie rozpuszczają, trochę wody z nich popłynęło (na oko z 5%) reszta trzyma się świetnie. Dobrze że starożytni Egipcjaninie nie znali tych technik konserwacji.


wieksza chemia to juzbchyba tylko manhattan
mieszko27/05/2019 08:04

W ostatniej promocji biedronki kupiłem carte d'or, jeśli ktoś jeszcze ma te …W ostatniej promocji biedronki kupiłem carte d'or, jeśli ktoś jeszcze ma te lody w lodówce zapraszam do eksperymentu - a mianowicie zostawienie pudełka na kilka godzin w temp. pokojowej - dla osób które nie chcą wyrzucać kasy w błoto odpowiedź: lody te się nie rozpuszczają, trochę wody z nich popłynęło (na oko z 5%) reszta trzyma się świetnie. Dobrze że starożytni Egipcjaninie nie znali tych technik konserwacji.Że niby te okropne chemiczne konserwanty powstrzymują lody od rozmrożenia? I nie ma na to wcale wpływu struktura loda, początkowa temperatura, i pewnie z dziesięć innych czynników?
doleginho27/05/2019 11:31

Że niby te okropne chemiczne konserwanty powstrzymują lody od rozmrożenia? …Że niby te okropne chemiczne konserwanty powstrzymują lody od rozmrożenia? I nie ma na to wcale wpływu struktura loda, początkowa temperatura, i pewnie z dziesięć innych czynników?


nie wiem co podtrzymuje - nie jestem technologiem żywienia - wiem natomiast że w pomieszczeniu, po całej nocy lody nie były w stanie ani płynnym anie lekko płynnym - jak zostały wykrojone na 1/3 pudełka w pionie, tak pozostały.

Rozumiem natomiast że skoro zadajesz powyższe pytanie to jesteś po odpowiednim kierunku więc odpowiem Ci na pytania, może pomożesz rozwiązać ta zawiłóść mniej wyedukowanej w temacie społeczności (Ja):
chemiczne konserwanty - cały skład dostępny jest na opakowaniu oraz zapewnie w internecie.
początkowa temperatura - zamrażalka wskazuje -18C, temperatura w pomieszczeniach - piec wskazuje 22c całą dobę.
mieszko27/05/2019 11:41

nie wiem co podtrzymuje - nie jestem technologiem żywienia - wiem …nie wiem co podtrzymuje - nie jestem technologiem żywienia - wiem natomiast że w pomieszczeniu, po całej nocy lody nie były w stanie ani płynnym anie lekko płynnym - jak zostały wykrojone na 1/3 pudełka w pionie, tak pozostały.Rozumiem natomiast że skoro zadajesz powyższe pytanie to jesteś po odpowiednim kierunku więc odpowiem Ci na pytania, może pomożesz rozwiązać ta zawiłóść mniej wyedukowanej w temacie społeczności (Ja): chemiczne konserwanty - cały skład dostępny jest na opakowaniu oraz zapewnie w internecie.początkowa temperatura - zamrażalka wskazuje -18C, temperatura w pomieszczeniach - piec wskazuje 22c całą dobę.


Chyba nie chce mi się wdawać w taką dyskusję z losowym typem w internecie, który widocznie ma jakiś problem, w tym przypadku z sztywnością lodów (xD), a już zdecydowanie nie obchodzi mnie co rozumiesz przez to, że zadałem ci te pytania. W internecie mogę być przewodniczącym komitetu byłej Jugosławii i powiedzieć ci, że te lody są napromieniowane po próbach nuklearnych z 77'.

Idź się zastanawiać dlaczego pomidory ci nie gniją w lodówce po tygodniu i dlaczego marchewka jest dwa razy większa niż kiedyś, tym bardziej że sam zaproponowałeś zobaczyć co jest w składzie i po pół minuty widzę:

mączka chleba świętojańskiego (E 410)
karagen (E 407)
karboksymetyloceluloza (E 466)

Więc nie wiem po co ci doświadczenie z rozmrażaniem lodów, skoro masz tam po prostu substancje zagęszczające i żelujące.

Mam nadzieję, że jako osoba z informatycznym wykształceniem udzieliłem ci wystarczająco zrozumiałej odpowiedzi bez wykształcenia technologa żywienia i bez przeprowadzania ambitnych doświadczeń z rozmrażaniem lodów, lepiej je po prostu zjeść.
doleginho27/05/2019 11:59

xD... W internecie mogę być przewodniczącym komitetu byłej Jugosławii ... j …xD... W internecie mogę być przewodniczącym komitetu byłej Jugosławii ... jako osoba z informatycznym wykształceniem udzieliłem ci wystarczająco zrozumiałej odpowiedzi bez wykształcenia technologa żywienia


Wystarczy, bez odbioru
U mnie w biedrze są w cenie 15 zł.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst