488°
Zakończone
Lody Haagen-Danz 2za1, żurawina 500g za 6,99zł, Dr Pepper 1,5L za 2,49zł, Kasztelan za 1,49zł i inne @ Piotr i Paweł

Lody Haagen-Danz 2za1, żurawina 500g za 6,99zł, Dr Pepper 1,5L za 2,49zł, Kasztelan za 1,49zł i inne @ Piotr i Paweł

Artykuły spożywczeOkazje Piotr i Paweł

Lody Haagen-Danz 2za1, żurawina 500g za 6,99zł, Dr Pepper 1,5L za 2,49zł, Kasztelan za 1,49zł i inne @ Piotr i Paweł

Pepper

Od 19 do 25 października dostępna będzie promocyjna oferta sieci Piotr i Paweł - kolejna już z okazji 26 urodzin sieci.

Na razie gazetka nie jest dostępna online.

Przykładowo:
  • przy zakupie lodów Haagen-Danz 500ml za 23,99 zł, drugie opakowanie otrzymamy za 1 grosz
  • żurawinę suszoną, ciętą 500g kupimy za 6,99zł (taniej nie ma nawet na Allegro)
  • jaja z wolnego wybiegu L10szt. za 4,95zł
  • olej kokosowy Pure 240g za 6,49zł zamiast 12,99zł
  • Dr Pepper 1,5L (orazinne napoje Schweppes) za 2,49zł
  • piwo Kasztelan w puszce za 1,49zł

16 Komentarzy

cena tego oleju na stronie to 13,99. ale i takw promocji za kilo wychodzi coś koło 26 zl, więc chyba cena fajna

Pepper

@kajteu Za ten olej niedawno płaciłem coś koło 15zł w Tesco. Sam się czaję standardowo na żurawinę - idealna do owsianki na śniadanie.

Kaban2 godz., 13 min

@kajteu Za ten olej niedawno płaciłem coś koło 15zł w Tesco. Sam się czaję standardowo na żurawinę - idealna do owsianki na śniadanie.




Gratuluję zakupu oleju To zwykły przetworzony szit, równie dobrze możesz kupić kujawski, bo proces rafinowania zabija jego wszystkie właściwości odżywcze. W dodatku słono przepłacasz, dlatego polecam prawdziwy olej, nierafinowany, tłoczony na zimno - na allegro można kupić w cenie około 30zł za 900ml.

Kup litr lodów w cenie 25 litrów mleka

Nie potrafię pojąć, jak to jest, że kiedyś każde lody były na mleku, a nie na wodzie i były kilkanaście razy tańsze. A mleko było przeciez droższe niż dziś (hurtowo oczywiście bo w sklepach to jest jakiś sajgon)

crhs56 min

Gratuluję zakupu oleju To zwykły przetworzony szit, równie dobrze możesz kupić kujawski, bo proces rafinowania zabija jego wszystkie właściwości odżywcze. W dodatku słono przepłacasz, dlatego polecam prawdziwy olej, nierafinowany, tłoczony na zimno - na allegro można kupić w cenie około 30zł za 900ml.


Ja p....lę. Znawca się wypowiedział... Rafinowany olej kokosowy ma inne zastosowania niż olej nierafinowany i w tychże zastosowaniach (np. smażenie) to olej nierafinowany może okazać się bardziej toksyczny. Jak ktoś chce smarować sobie chleb albo ciało to nierafinowany ale na patelnię czy grilla - tylko rafinowany.

wojtoon17 min

Kup litr lodów w cenie 25 litrów mlekaNie potrafię pojąć, jak to jest, że kiedyś każde lody były na mleku, a nie na wodzie i były kilkanaście razy tańsze. A mleko było przeciez droższe niż dziś (hurtowo oczywiście bo w sklepach to jest jakiś sajgon)


Wiesz - reklamy w TV, gazetach, przedstawiciele handlowi, bonusy dla sprzedawców, cena wystawienia w markecie - to wszystko kosztuje. Więc produkują badziewne lody z tanimi, utwardzonymi tłuszczami roślinnymi, toną barwników i aromatów. Ale na pocieszenie - da się znaleźć dobre lody, robione na bazie śmietanki (i słodzone cukrem, a nie syropem glukozowo-fruktozowym). W tym roku był boom na lody rzemieślnicze. Jadłem w kilku miastach. W niektórych (np. w Warszawie) absurdalnie drogie - po 5-8 zł za kulkę, w innych (np. w Łodzi) w dobrej cenie (3 zł za kulkę). Robione na bazie naturalnych składników, bez utwardzonego oleju palmowego, itd. Można też dostać dobre lody w sklepach, ale trzeba czytać etykiety. W woj. łódzkim jest np. firma Jogo, która produkuje świetne lody na skalę przemysłową: jogo.com.pl/pl/…ody
Nie mają tak pięknych opakowań, ani reklam jak firmy zachodnie, ale jak spróbowałem Bambino to przypomniałem sobie jak smakowały naturalne lody w 80. Te smakują identycznie jak pierwowzór. Po prostu genialnie
Edytowane przez: "Wiesiek" Paź 18.

Wiesiek30 min

Ja p....lę. Znawca się wypowiedział... Rafinowany olej kokosowy ma inne zastosowania niż olej nierafinowany i w tychże zastosowaniach (np. smażenie) to olej nierafinowany może okazać się bardziej toksyczny. Jak ktoś chce smarować sobie chleb albo ciało to nierafinowany ale na patelnię czy grilla - tylko rafinowany.


Dziwne bo oliwa z oliwek nierafinowana takzy nadaje sie do smazenia, nawet na butelce masz napisane ze do okolo 200stopni.

A co ma wspólnego oliwka z kokosem ?

Wiesiek33 min

Wiesz - reklamy w TV, gazetach, przedstawiciele handlowi, bonusy dla sprzedawców, cena wystawienia w markecie - to wszystko kosztuje. Więc produkują badziewne lody z tanimi, utwardzonymi tłuszczami roślinnymi, toną barwników i aromatów. Ale na pocieszenie - da się znaleźć dobre lody, robione na bazie śmietanki (i słodzone cukrem, a nie syropem glukozowo-fruktozowym). W tym roku był boom na lody rzemieślnicze. Jadłem w kilku miastach. W niektórych (np. w Warszawie) absurdalnie drogie - po 5-8 zł za kulkę, w innych (np. w Łodzi) w dobrej cenie (3 zł za kulkę). Robione na bazie naturalnych składników, bez utwardzonego oleju palmowego, itd. Można też dostać dobre lody w sklepach, ale trzeba czytać etykiety. W woj. łódzkim jest np. firma Jogo, która produkuje świetne lody na skalę przemysłową: http://www.jogo.com.pl/pl/produkty/lodyNie mają tak pięknych opakowań, ani reklam jak firmy zachodnie, ale jak spróbowałem Bambino to przypomniałem sobie jak smakowały naturalne lody w 80. Te smakują identycznie jak pierwowzór. Po prostu genialnie



Pamietam ze rok temu w Polo Markecie byly wlasnie tanie lody od Jogo.
Byly mega smaczne

marcin.elo28 min

Dziwne bo oliwa z oliwek nierafinowana takzy nadaje sie do smazenia, nawet na butelce masz napisane ze do okolo 200stopni.


Jasne, że możesz. Nikt Ci nie zabroni Tak samo możesz objadać się margarynami o wysokiej zawartości tłuszczów trans.
Oliwa nierafinowana z pierwszego tłoczenia jest przeznaczona przede wszystkim do spożycia na surowo, np. z sałatkami. Wiem, że sprzedają nawet extra virgin w sprayach do grillowania, ale imho to zwyczajnie niezdrowe. Robią to bo ludzie mają zakodowane "extra virgin = samo zdrowie" i ch.. że ma dużo niższą temperaturę dymienia oraz zbyt wiele tłuszczów nienasyconych, które pod wpływem patelnianej czy grillowej obróbki cieplnej przestają być dla nas dobre

Wiesiek5 godz., 17 min

Wiesz - reklamy w TV, gazetach, przedstawiciele handlowi, bonusy dla sprzedawców, cena wystawienia w markecie - to wszystko kosztuje. Więc produkują badziewne lody z tanimi, utwardzonymi tłuszczami roślinnymi, toną barwników i aromatów. Ale na pocieszenie - da się znaleźć dobre lody, robione na bazie śmietanki (i słodzone cukrem, a nie syropem glukozowo-fruktozowym). W tym roku był boom na lody rzemieślnicze. Jadłem w kilku miastach. W niektórych (np. w Warszawie) absurdalnie drogie - po 5-8 zł za kulkę, w innych (np. w Łodzi) w dobrej cenie (3 zł za kulkę). Robione na bazie naturalnych składników, bez utwardzonego oleju palmowego, itd. Można też dostać dobre lody w sklepach, ale trzeba czytać etykiety. W woj. łódzkim jest np. firma Jogo, która produkuje świetne lody na skalę przemysłową: http://www.jogo.com.pl/pl/produkty/lodyNie mają tak pięknych opakowań, ani reklam jak firmy zachodnie, ale jak spróbowałem Bambino to przypomniałem sobie jak smakowały naturalne lody w 80. Te smakują identycznie jak pierwowzór. Po prostu genialnie



A wystarczyłoby robić dobry produkt i nie potrzebne te reklamy. Nikt nie reklamuje pampersów, adidasów, maggi, gerberów itp. bo dobry produkt sprzeda się sam. A tak to trzeba dać cenę z kosmosu, ale nie niedostępna, żeby janusz wiedział, że za takie pieniądze musi to być coś dobrego. A to taka sama ****** jak za 3 zł.
Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nigdy nie kupił drogiego alkoholu który okazał się paskudną lurą (a wina to jest szczyt).
Edytowane przez Moderatora: "przekleństwa" Paź 18.

Byłby minus, Kasztelan ratuje tą promocję.

Kaban9 godz., 3 min

@kajteu Za ten olej niedawno płaciłem coś koło 15zł w Tesco. Sam się czaję standardowo na żurawinę - idealna do owsianki na śniadanie.


Kaban jak sobie robisz owsianke na sniadanie? bo tez zamierzam wcinać owsiankę

wojtoon1 godz., 49 min

A wystarczyłoby robić dobry produkt i nie potrzebne te reklamy. Nikt nie reklamuje pampersów, adidasów, maggi, gerberów itp. bo dobry produkt sprzeda się sam. A tak to trzeba dać cenę z kosmosu, ale nie niedostępna, żeby janusz wiedział, że za takie pieniądze musi to być coś dobrego. A to taka sama ****** jak za 3 zł.Niech pierwszy rzuci kamieniem ten kto nigdy nie kupił drogiego alkoholu który okazał się paskudną lurą (a wina to jest szczyt).

Wiem o co Ci chodziło, ale tymi przykładami to trochę kulą w płot :P Adidasy, pampersy i Gerbery mają takie budżety reklamowe, że można tym sfinansować Afrykański program kosmiczny kolonizujący Sosnowiec.

Dziwne bo jak chodze na silownie to stosuje do smazenia olej nierafinowany i tak samo robi wiekszosc ludzi zajmujaca sie kulturystyka

Na KDR dodatkowe 5% zniżki. 6 opakowań lodów kupione.

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst