Niestety, ta okazja już wygasła
477° Zakończono
20

Lody Carte D'Or różne smaki, Kaufland

9,99zł
Avatar
Opublikowane przez Zatoichi
Dołączył w 2018
7.331
17.017
mar 31. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Od dziś dobre lody w niezłej cenie. Pojemność 900-1000 ml.
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

20 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Rezz1731/03/2022 02:02

  Ostatnio były po tyle jakoś w Polo Market ale wolałem wziąć Nestle Manh …Ostatnio były po tyle jakoś w Polo Market ale wolałem wziąć Nestle Manhattan też przecenione na tą samą cenę ale oferujące 1,4l pojemności - *lodożerca* niemniej jednak cena na +


  9541844-TQuR3.jpgMasz szansę na poprawę.
 2. Avatar
  Rezz1731/03/2022 02:02

  Ostatnio były po tyle jakoś w Polo Market ale wolałem wziąć Nestle Manh …Ostatnio były po tyle jakoś w Polo Market ale wolałem wziąć Nestle Manhattan też przecenione na tą samą cenę ale oferujące 1,4l pojemności - *lodożerca* niemniej jednak cena na +


  No tak, bo w lodach liczy sie ilosc, a nie smak. W ogole po co jesc cos co ci smakuje? Lepiej sie nawpierniczac rzepy, bo tansza z kilograma.
 3. Avatar
  Centuś_z_Cebulowa31/03/2022 09:29

  Polskość ci nie pasuje? Ale jugoslawskie barwy w awatarze już ok? Ni …Polskość ci nie pasuje? Ale jugoslawskie barwy w awatarze już ok? Niektóre kraje pisze się z małej. To tak jak z podawaniem ręki. Niektórych ignorować Szczególnie łajdackie, mordercze i zdradliwe kraje.

  Idź tabletki weź, bo znów na oddział wrócisz.

  Stawianie innego kraju ponad własny, żądanie zwolnienia kilkudziesięciu tysięcy ludzi w innym kraju żeby nieodpowiedzialni za konflikt cywile nie mieli środków do utrzymania rodziny (Decathlon, Leroy, Nestle) - wymaga już trwałych osobliwych zmian w umyśle.

  "Nadgorliwość gorsza od faszyzmu" - szczególnie taka forma w której nasz kraj wchodzi z butami w nie swój konflikt. Ale pewnie trolem jestem, który patrząc na promocję zarabia grube kokosy, za takie opinie.

  A lody, spoko
 4. Avatar
  user131031/03/2022 03:49

  A ty swoja firme w Rosji juz porzuciles?


  Co sugerujesz?
  A rosja pisze się małą literą. Tym bardziej od Tłustego Czwartku tego roku (Edytowano)
 5. Avatar
  Centuś_z_Cebulowa31/03/2022 03:33

  [Obrazek] Masz szansę na poprawę.


  Widać, że normalny nie jesteś. Po 1wsze od kiedy kupując w Polsce nabijam kieszeń ruskim skoro to nie jest nawet ruska firma? Po 2. wojna wojną ale co zostało wyprodukowane i jest juz u nas w sklepach to powinno się skonsumować w przeciwnym razie mamy do czynienia z marnotrawstwem a wyrzucać jedzenie nie jest ładnie bo kiedyś może go nam zabraknąć a już wgl. nie chcę przytaczać tematu głodu na świecie bo niczym bym się nie różnił od tych chorych wpisów w związku z Rosją.

  user131031/03/2022 03:10

  No tak, bo w lodach liczy sie ilosc, a nie smak. W ogole po co jesc cos co …No tak, bo w lodach liczy sie ilosc, a nie smak. W ogole po co jesc cos co ci smakuje? Lepiej sie nawpierniczac rzepy, bo tansza z kilograma.


  Dla mnie oba lody są smaczne, nie wiem w czym problem? A od kiedy więcej w tej samej cenie to źle? Te i te to nie są jakieś noname'y.

  Radek9021131/03/2022 09:03

  Przerzuć się na lody wodne z kranu. Lejesz do wiadra i wrzucasz do z …Przerzuć się na lody wodne z kranu. Lejesz do wiadra i wrzucasz do zamrażarki.Idealne rozwiązanie dla lodożercy. ?


  Jak wyżej (Edytowano)
 6. Avatar
  Mateox222_31/03/2022 09:04

  To jest jakiś peak polskości, aby w dyskusji o lodach wsadzać politykę


  Polskość ci nie pasuje? Ale jugoslawskie barwy w awatarze już ok?

  PandzioTV_.31/03/2022 08:07

  Kraje pisze się z dużej litery


  Niektóre kraje pisze się z małej. To tak jak z podawaniem ręki. Niektórych ignorować
  Szczególnie łajdackie, mordercze i zdradliwe kraje. (Edytowano)
 7. Avatar
  Centuś_z_Cebulowa31/03/2022 06:55

  Co sugerujesz? A rosja pisze się małą literą. Tym bardziej od Tłu …Co sugerujesz? A rosja pisze się małą literą. Tym bardziej od Tłustego Czwartku tego roku


  Kraje pisze się z dużej litery
 8. Avatar
  Ostatnio były po tyle jakoś w Polo Market ale wolałem wziąć Nestle Manhattan też przecenione na tą samą cenę ale oferujące 1,4l pojemności - *lodożerca* niemniej jednak cena na +
 9. Avatar
  W biedzie też widziałem po 10 zł
 10. Avatar
  Rezz1731/03/2022 02:02

  Ostatnio były po tyle jakoś w Polo Market ale wolałem wziąć Nestle Manh …Ostatnio były po tyle jakoś w Polo Market ale wolałem wziąć Nestle Manhattan też przecenione na tą samą cenę ale oferujące 1,4l pojemności - *lodożerca* niemniej jednak cena na +


  Przerzuć się na lody wodne z kranu. Lejesz do wiadra i wrzucasz do zamrażarki.
  Idealne rozwiązanie dla lodożercy. 😁
 11. Avatar
  Centuś_z_Cebulowa31/03/2022 03:33

  [Obrazek] Masz szansę na poprawę.


  To jest jakiś peak polskości, aby w dyskusji o lodach wsadzać politykę
 12. Avatar
  Jaki termin ważności?
  Nie są to przypadkiem stare produkty, których termin powoli się kończy i nie doczeka do nowego sezonu?
 13. Avatar
  Jaki skład?
 14. Avatar
  Wracając do lodów, ma ktoś jakiś tańszy odpowiednik tych lodów? Strasznie mi pasuje ta warstwa czekolady i ciekawe smaki, ale 18zł za kubek boli cebulkową duszę

  9544037-UvAcQ.jpg
 15. Avatar
  cptdiver31/03/2022 11:09

  Idź tabletki weź, bo znów na oddział wrócisz.Stawianie innego kraju ponad w …Idź tabletki weź, bo znów na oddział wrócisz.Stawianie innego kraju ponad własny, żądanie zwolnienia kilkudziesięciu tysięcy ludzi w innym kraju żeby nieodpowiedzialni za konflikt cywile nie mieli środków do utrzymania rodziny (Decathlon, Leroy, Nestle) - wymaga już trwałych osobliwych zmian w umyśle. "Nadgorliwość gorsza od faszyzmu" - szczególnie taka forma w której nasz kraj wchodzi z butami w nie swój konflikt. Ale pewnie trolem jestem, który patrząc na promocję zarabia grube kokosy, za takie opinie.A lody, spoko


  Nie wiem czy jesteś trolem, raczej ignorantem.

  Będzie bojkot - produkty się nie sprzedadzą- za kilka miesięcy będą straty w towarze - sklep da zrozumienia, że nie będzie brał towaru który nie schodzi. Jak producent lubi mieć straty w Polsce aczyski w Rosji to jego wybór. Tak jak twój i mój.
  Nie stawiam innego kraju ponad mój. Sprawdź moje ukrainofobiczne wpisy
  Ale wolę żeby wojna z kacapami była na obcym terytorium i chętnie dołożę pieniądze na ich broń. (Defensywną a jakże )
 16. Avatar
  Centuś_z_Cebulowa31/03/2022 11:59

  Nie wiem czy jesteś trolem, raczej ignorantem. Będzie bojkot - produkty s …Nie wiem czy jesteś trolem, raczej ignorantem. Będzie bojkot - produkty się nie sprzedadzą- za kilka miesięcy będą straty w towarze - sklep da zrozumienia, że nie będzie brał towaru który nie schodzi. Jak producent lubi mieć straty w Polsce aczyski w Rosji to jego wybór. Tak jak twój i mój. Nie stawiam innego kraju ponad mój. Sprawdź moje ukrainofobiczne wpisy Ale wolę żeby wojna z kacapami była na obcym terytorium i chętnie dołożę pieniądze na ich broń. (Defensywną a jakże )


  Nie, żebym ci psuł narracje, ale Rosja jest zdecydowanie większym rynkiem niż Polska i pewnie jakby mieli wybierać to wybraliby Rosję.
  Jeżeli zaraz powiesz, że to dobrze, że opuszczą Polskę, to co najwyżej będzie to świadczyć o twojej ignorancji
 17. Avatar
  Mateox222_31/03/2022 14:10

  Nie, żebym ci psuł narracje, ale Rosja jest zdecydowanie większym rynkiem n …Nie, żebym ci psuł narracje, ale Rosja jest zdecydowanie większym rynkiem niż Polska i pewnie jakby mieli wybierać to wybraliby Rosję.Jeżeli zaraz powiesz, że to dobrze, że opuszczą Polskę, to co najwyżej będzie to świadczyć o twojej ignorancji


  Niech wybierają jak uważają. Ale niech uważają jak wybierają.
 18. Avatar
  Care d'or teraz a jeszcze kilka lat temu to przepaść. Aktualnie nawet nie mają posmaku śmietanki czy mleka. Kupiłem, zjadłem i stwierdziłem, że więcej nie kupię, nie mają w sobie nic premium a wręcz wydaje mi się, że smakowo są gorsze niż starsze wersje Algidy, co mnie zaskoczylo.
Avatar