Niestety, ta okazja już wygasła
Lodówka side by side Samsung RS50N3513SA @OleOle!
500° Zakończono

Lodówka side by side Samsung RS50N3513SA @OleOle!

3.166zł3.699zł-14% Darmowa dostawa DarmowaOleOle! Okazje
Edytor16
wrz 29. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Lodówka side by side Samsung RS50N3513SA za 3199 zł w OleOle! Dostawa jest darmowa.

Wniesienie do domu/mieszkania oraz dodatkowe usługi (podłączenie wody itp.) rozpoczynają się od 99 zł.

Wymiary (wys.x szer.x gł.) 178,9 x 91,2 x 67,2 cm
Pojemność chłodziarki / zamrażarki 357 l / 144 l
Roczne zużycie energii 409 kWh = 249,49 zł rocznie
Poziom hałasu 43 dB
Bezszronowa (No Frost) tak pełny No Frost
Zamienna strona zawiasów drzwi nie dotyczy

303287-4YBg1.jpg303287-Ag37H.jpg
Aktualizacje społecznościowe
OleOle! OkazjeOleOle! kupony rabatowe
16 Komentarzy
Czy wodę na kostki w takiej lodówce można uzupełniać samemu, czy taka lodówka musi być podłączona do źródła wody?
arkadiusz.katrycz29/09/2020 10:38

Czy wodę na kostki w takiej lodówce można uzupełniać samemu, czy taka lodó …Czy wodę na kostki w takiej lodówce można uzupełniać samemu, czy taka lodówka musi być podłączona do źródła wody?


Cześć. W opisie jest taka informacja:

FUNKCJE
Dystrybutor wody
tak (wymaga podłączenia do bieżącej wody)
Kostkarka
automatyczna (wymaga podłączenia do bieżącej wody)
arkadiusz.katrycz29/09/2020 10:38

Czy wodę na kostki w takiej lodówce można uzupełniać samemu, czy taka lodó …Czy wodę na kostki w takiej lodówce można uzupełniać samemu, czy taka lodówka musi być podłączona do źródła wody?


Potrzebuje. Mam starszą, ale z identycznym wnętrzem. Filtr wody jest na zewnątrz, wymieniam raz do roku. Koszt oryginału o ile pamietal, jakieś 80 zł. Lodówka pracuje 7 rok. 10 lat gwarancji na silnik.
Edytowane przez: "Rynek" wrz 29.
arkadiusz.katrycz29/09/2020 10:38

Czy wodę na kostki w takiej lodówce można uzupełniać samemu, czy taka lodó …Czy wodę na kostki w takiej lodówce można uzupełniać samemu, czy taka lodówka musi być podłączona do źródła wody?


Link do instrukcji: downloadcenter.samsung.com/con…pdf
Fajna lodówka, ale sugeruję obejrzenie jej w rzeczywistości. Mam ją kilka lat i jest naprawdę spoko, ale pojemność zamrażarki to porażka...
Kostkarka zabiera mnóstwo miejsca.
Mam wrażenie że o 40 cm węższy Liebher o podobnej wysokości jest pojemniejszy
Mam kilka lat i polecam.Jak ktoś nie miał sbs niech dobrze w sklepie zobaczy jak szeroko otwierają się drzwi, żeby przypadkiem nie okazało się że po wstawieniu drzwi się nie otworzą w pełni (kolega tak miał i zorientował się jak mu już odpakowali lodówkę i wsunęli między dwie szafki)
mam to samo, zamrazarka porażka powinni wszedzie robic szuflady na kazdej półce, a lodowki side to pomylka 30cm przeswity a pólek co kot napłakał, zamiast zrobic 8 pięter po np 15 cm robia 4 bez mozliwosci regulacji, co mam wkladac w kazda polke 2.5 litrową pepsi stojącą ?masakra marnotrawstwo miejsca !!!
Rynek29/09/2020 10:43

Potrzebuje. Mam starszą, ale z identycznym wnętrzem. Filtr wody jest na z …Potrzebuje. Mam starszą, ale z identycznym wnętrzem. Filtr wody jest na zewnątrz, wymieniam raz do roku. Koszt oryginału o ile pamietal, jakieś 80 zł. Lodówka pracuje 7 rok. 10 lat gwarancji na silnik.Też mam z filtrem zewnętrznym i zastanawiałem się jaka jest jego trwałość. Pocieszyłeś mnie, że do kupienia jest w rozsądnych pieniądzach. Lodówka sama informuje Ciebie o potrzebie wymiany (jest u mnie przycisk filter reset, więc raczej powinna). Wody dużo nie piję, raczej korzystam z lodu. Po ilu litrach wody lub jakim czasie trzeba go zmieniać? Lodówkę mam od pół roku, z pepperka , trochę bogatszą jak na tej okazji za podobne pieniądze
Edytowane przez: "K._" wrz 29.
K._29/09/2020 13:39

Też mam z filtrem zewnętrznym i zastanawiałem się jaka jest jego trwałość. …Też mam z filtrem zewnętrznym i zastanawiałem się jaka jest jego trwałość. Pocieszyłeś mnie, że do kupienia jest w rozsądnych pieniądzach. Lodówka sama informuje Ciebie o potrzebie wymiany (jest u mnie przycisk filter reset, więc raczej powinna). Wody dużo nie piję, raczej korzystam z lodu. Po ilu litrach wody lub jakim czasie trzeba go zmieniać? Lodówkę mam od pół roku, z pepperka , trochę bogatszą jak na tej okazji za podobne pieniądze


Wymiana filtra jest łatwa. Wg. Samsunga przydatność to kilka tys litrów (zobacz w karcie produktu), więc wymieniam raz w roku. Lodówka woła o wymianę raz na pół roku, ale jak piszesz - przyciskasz Filtr Reset przez kilka sekund i następuje reset zegara życia filtra. W zasadzie przez cały rok korzystamy z kostkarki, ale jeszcze większym stopniu z wody gdyż w ten sposób napełniamy butelki SodaStream.
Edytowane przez: "Rynek" wrz 29.
arkadiusz.katrycz29/09/2020 10:38

Czy wodę na kostki w takiej lodówce można uzupełniać samemu, czy taka lodó …Czy wodę na kostki w takiej lodówce można uzupełniać samemu, czy taka lodówka musi być podłączona do źródła wody?


Trzeba podłączyć, ale to cieniutki wężyk jak kabel do myszki, śmiesznie tani i może być dłuuugi

Ogólnie świetna lodówka polecam
dwa miesiące temu miałem kupić tą lodówkę, juz miałem składać zamowienie online, coś mnie wzięło żeby pojechac na miejsce i zobaczyć ją na żywo
zanim kupicie online to radzę pojechać do sklepu i obejrzeć, na żywo widać że to starszy model, moim zdaniem lepiej dopłacić do czegoś nowszego
ja kupiłem LG podobnych wymiarów ale ma 600L pojemności, ma pojemnik na wodę i kostkarkę z kruszarką do lodu
wyniosła mnie 3600zł z karta duzej rodziny (400zł zwrotu)
edit: lodówka GSL761PZXV
Edytowane przez: "baler_endy" wrz 29.
Ja mam taką z zasobnikiem na wodę (5l) i szczerze po niespełna roku wolałbym wężyk (tyle mniej tankowania by było). Kostkarka i dystrybutor to złoto.
Pojemność zamrażarki mi nie przeszkadza, ale z drzwiami to faktycznie trzeba mieć na uwadze, że trzeba je całkowicie rozchylić żeby otworzyć szuflady wewnątrz lodówki. To cena wbudowanej w tym miejscu kostkarki, ale te 1,5 metra odstępu od ścian z każdej strony jest wymagane.
Dla porównania wujek zakupił side-by-side Hotpoint Ariston i tam wystarczy otworzyć drzwi normalnie na 90 stopni, żeby dostać się do każdego zakamarka, więc urządzenie może stać zaraz przy ścianie (ale za to kostkarka jest wewnątrz zamrażarki co czyni ją mniej praktyczną).
Edytowane przez: "majk3l" wrz 29.
Rynek29/09/2020 13:50

Wymiana filtra jest łatwa. Wg. Samsunga przydatność to kilka tys litrów (zo …Wymiana filtra jest łatwa. Wg. Samsunga przydatność to kilka tys litrów (zobacz w karcie produktu), więc wymieniam raz w roku. Lodówka woła o wymianę raz na pół roku, ale jak piszesz - przyciskasz Filtr Reset przez kilka sekund i następuje reset zegara życia filtra. W zasadzie przez cały rok korzystamy z kostkarki, ale jeszcze większym stopniu z wody gdyż w ten sposób napełniamy butelki SodaStream.


Dziękuję za odpowiedź. Na siłę wymieniał nie będę, przez pół roku to ja może dopiero 100l wody przerobiłem.
baler_endy29/09/2020 15:33

dwa miesiące temu miałem kupić tą lodówkę, juz miałem składać zamowienie on …dwa miesiące temu miałem kupić tą lodówkę, juz miałem składać zamowienie online, coś mnie wzięło żeby pojechac na miejsce i zobaczyć ją na żywozanim kupicie online to radzę pojechać do sklepu i obejrzeć, na żywo widać że to starszy model, moim zdaniem lepiej dopłacić do czegoś nowszegoja kupiłem LG podobnych wymiarów ale ma 600L pojemności, ma pojemnik na wodę i kostkarkę z kruszarką do loduwyniosła mnie 3600zł z karta duzej rodziny (400zł zwrotu)


ten zwrot to od sklepu/producenta? (jaki jeżeli sklep?)
Uuu to nie jest lodówka polskiej produkcji
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst