Niestety, ta okazja już wygasła
Lodówka SAMSUNG RB29FERNDSS
89° Zakończono

Lodówka SAMSUNG RB29FERNDSS

1.495,12zł1.599zł-6% Darmowa dostawa DarmowaMedia Expert Okazje
25
wrz 9.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Lodówka z darmową dostawa w dobrej cenie. Regularna cena na MediaExpert to 1699zł. Gdzie indziej w sieci najtaniej za 1599zł, więc i tak stówa do przodu.

Wysokość [cm]
178

Szerokość [cm]
59.5

Głębokość [cm]
66.8

Dominujący kolor
Metaliczny grafit

Kolor / wykończenie boków
Metaliczny grafit

Kolor / wykończenie frontu
Metalowy grafit

Położenie zamrażarki
Na dole

Bezszronowa (No Frost)
Pełny No Frost

Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania [h]
20

Kompresor inwerterowy
Tak

Liczba agregatów
1

Liczba termostatów
2

Sterowanie
Elektroniczne

Zmiana kierunku otwierania drzwi
Tak


Funkcje dodatkowe

Wyświetlacz elektroniczny, Alarm otwartych drzwi, Multiflow, Silnik Digital Inverter, Funkcja wakacje

Efektywność energetyczna
Klasa energetyczna
A+

Roczne zużycie energii [kWh]
272

Klasa zamrażarki
*/***

Klasa klimatyczna
N, SN, ST

Poziom hałasu (dB)
39

Chłodziarka
Pojemność użytkowa chłodziarki [l]
192

Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki
No-Frost

Rodzaj półek
Szklane

Liczba półek
3

Liczba pojemników na warzywa
1

Liczba półek na butelki
1

Szybkie chłodzenie
Nie

Komora zero
Nie

Dystrybutor wody
Nie

Zamrażarka
Pojemność użytkowa zamrażarki [l]
98

Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażalnika
No-Frost

Zdolność zamrażania [kg/24h]
12


Liczba pojemników w zamrażarce
3

Szybkie zamrażanie
Tak

Kostkarka do lodu
Nie
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

25 Komentarzy
Kupiłem taką tydzień temu w tej cenie żadna promocja.
hiena09/09/2019 10:06

Kupiłem taką tydzień temu w tej cenie żadna promocja.


Fajnie, ale na dziś to jest promocja i raczej nigdzie taniej nie znajdziesz
Spotkał się ktoś z sytuacją żeby mu lodówka buczala ? Oraz miał zaparowane elementy w lodówce przy otwarciu ? Nie wiem czy coś źle zrobiłem w Samsungu czy on jest jakiś uszkodzony
Hej. Kupiłem ten model ponad 4 lata temu, zero problemów w miarę cicha,, otwarta kuchnia'' lodówka kosztowała 1700zl
Mam podobny model od 3 lat-lodówka od czasu do czasu "strzela",że można na zawał zejść w nocy,niestety nie wiem co może być przyczyną.Przeszukując internet znalazłem kilkanaście wpisów dotyczących "strzelania" lodówek Samsung.
Edytowane przez: "Lesny" wrz 9.
luque109/09/2019 10:08

Spotkał się ktoś z sytuacją żeby mu lodówka buczala ? Oraz miał zaparowane …Spotkał się ktoś z sytuacją żeby mu lodówka buczala ? Oraz miał zaparowane elementy w lodówce przy otwarciu ? Nie wiem czy coś źle zrobiłem w Samsungu czy on jest jakiś uszkodzony


A nie myślałeś kiedyś, żeby przeczytać instrukcję? Zgodnie z nią lodówka może stukać, cykać, huczeć, bzyczeć, szumieć, syczeć, bulgotać i trzaskać. Na stronie 34 masz opisane kiedy powstają poszczególne rodzaje dźwięków:
downloadcenter.samsung.com/con…pdf
Na stronie 33 masz informacje dot. szronu i skraplania.
Lesny09/09/2019 10:20

Mam podobny model od 3 lat-lodówka od czasu do czasu "strzela",że można na …Mam podobny model od 3 lat-lodówka od czasu do czasu "strzela",że można na zawał zejść w nocy,niestety nie wiem co może być przyczyną.Przeszukując internet znalazłem kilkanaście wpisów dotyczących "strzelania" lodówek Samsung.


Spróbuj ją rozmrozić całą porzednie , może jakieś kanały odprowadzenia powietrza zamarzly
Ktośtaki09/09/2019 10:28

A nie myślałeś kiedyś, żeby przeczytać instrukcję? Zgodnie z nią lodówka mo …A nie myślałeś kiedyś, żeby przeczytać instrukcję? Zgodnie z nią lodówka może stukać, cykać, huczeć, bzyczeć, szumieć, syczeć, bulgotać i trzaskać. Na stronie 34 masz opisane kiedy powstają poszczególne rodzaje dźwięków:http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201803/20180309135824882/DA68-02833T_PL_SEPOL-22_0208.pdfNa stronie 33 masz informacje dot. szronu i skraplania.


A kto tam instrukcje czyta
Byłem ciekaw czy ktoś jesczze spotkał się z tym oprócz mnie
Lesny09/09/2019 10:20

Mam podobny model od 3 lat-lodówka od czasu do czasu "strzela"


Jak wyżej...
Lesny09/09/2019 10:20

Mam podobny model od 3 lat-lodówka od czasu do czasu "strzela",że można na …Mam podobny model od 3 lat-lodówka od czasu do czasu "strzela",że można na zawał zejść w nocy,niestety nie wiem co może być przyczyną.Przeszukując internet znalazłem kilkanaście wpisów dotyczących "strzelania" lodówek Samsung.


Nie przejmuj się to normalny proces w lodówkach typy no frost. Wynika to z tego, iż z tyłu lodówki powstaje lód, następnie jest włączana grzałka, która roztapia lód do momentu wyparowania, dziwne strzelanie to proces pękania lodu
luque109/09/2019 10:29

A kto tam instrukcje czyta Byłem ciekaw czy ktoś jesczze spotkał się z t …A kto tam instrukcje czyta Byłem ciekaw czy ktoś jesczze spotkał się z tym oprócz mnie


Raczej nikt. Fizyka to mit wymyślony przez głupich naukowców. Lodówki pracują bezszelestnie.


aa_zz09/09/2019 10:31

dziwne strzelanie to proces pękania lodu


Raczej rozszerzalności cieplnej plastików, chociaż sporadyczne przypadki strzelania lodu też są możliwe.
Edytowane przez: "Ktośtaki" wrz 9.
Ktośtaki09/09/2019 10:29

Jak wyżej...


ok w instrukcji jest to pewnie napisane co nie zmienia faktu,że jest to strasznie upierdliwe i naprawdę można się wystraszyć tego huku.
Ktośtaki09/09/2019 10:31

Raczej nikt. Fizyka to mit wymyślony przez głupich naukowców. Lodówki pra …Raczej nikt. Fizyka to mit wymyślony przez głupich naukowców. Lodówki pracują bezszelestnie.Raczej rozszerzalności cieplnej plastików, chociaż sporadyczne przypadki strzelania lodu też są możliwe.


pewna informacja, o pękaniu lodu
Lesny09/09/2019 10:32

ok w instrukcji jest to pewnie napisane co nie zmienia faktu,że jest to …ok w instrukcji jest to pewnie napisane co nie zmienia faktu,że jest to strasznie upierdliwe i naprawdę można się wystraszyć tego huku.


Osobiście sugeruję raz na jakiś czas lodówkę rozmrozić samodzielnie. Nawet jeśli jest bezszronowa, w kilku miejscach może gromadzić się lód. Jego napór na elementy obudowy może powodować dodatkowe trzaski, które nie występują w lodówce pozbawionej lodu. Warto spróbować.
Ktośtaki09/09/2019 10:41

Osobiście sugeruję raz na jakiś czas lodówkę rozmrozić samodzielnie. Nawet …Osobiście sugeruję raz na jakiś czas lodówkę rozmrozić samodzielnie. Nawet jeśli jest bezszronowa, w kilku miejscach może gromadzić się lód. Jego napór na elementy obudowy może powodować dodatkowe trzaski, które nie występują w lodówce pozbawionej lodu. Warto spróbować.


Lub nie kupować no frost tylko zwykły model
Lodówka fajna, po trzech latach zero lodu zero usterek. Tylko trzeba dobrze konserwować w sensie używać zgodnie z zaleceniami. Dźwięki owszem są ale głównie w godzinach nocnych. Taki ma tryb pracy i koniec, bez paniki ludzie
Greg9009/09/2019 12:09

Dźwięki owszem są ale głównie w godzinach nocnych. Taki ma tryb pracy i kon …Dźwięki owszem są ale głównie w godzinach nocnych. Taki ma tryb pracy i koniec, bez paniki ludzie


Sugerujesz, że ma ustawiony harmonogram i pyka sobie tylko w nocy? Myślę, że to czysty przypadek, albo w dzień nie słyszysz tych hałasów.
Słyszę że sobie muli właśnie wtedy kiedy jest mniej używana tzn kiedy są małe ubytki temperatury przez otwarcie drzwi. Tak przynajmniej u mnie jest
luque109/09/2019 10:08

Spotkał się ktoś z sytuacją żeby mu lodówka buczala ? Oraz miał zaparowane …Spotkał się ktoś z sytuacją żeby mu lodówka buczala ? Oraz miał zaparowane elementy w lodówce przy otwarciu ? Nie wiem czy coś źle zrobiłem w Samsungu czy on jest jakiś uszkodzony


Mi taka też buczy aż cała drżała, Samsung wymienił na nową nową mniej buczy ale i tak stara była bardziej cicha.... lipka jest!!! Bym wiedział to bym jej nie kupił.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst