Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
64°
Lodówka LG GBB72MCEFN
wrz 11. 2020
Dobra cena za dużą, czarną lodówkę : cena wyjściowa : 2479, ale wystarczy przystąpić do klubu MM lub złożyć zamówienie telefonicznie i poprosić o rabat wynikający z przystąpienia do klub.
Aktualizacje społecznościowe
9 Komentarzy
Zwróćcie uwagę na blachę łączeniową w drzwiach bo często jest tak wykonana ,że wypycha uszczelkę i straszy szparami. Lodówka z boków nie ma żadnych wylotów/wywietrzników oddaje tyłem jbc.
Edytowane przez: "rozne.mixy" wrz 11.
Pytanie do posiadaczy tego typu lodówek LG. Mam tę lodówkę A+++, tylko w innym kolorze i czy u was też tak jest, że sprężarka chodzi praktycznie bez przerwy? Sprawdziłem miernikiem zużycie prądu i wychodzi 0,5 kWh na dobę, więc chyba ok, ale kompresor chodzi przez 70% czasu. Dajcie znać jak u was?
Do autora wrzutki - ta lodówka jest w kolorze grafitowym a nie czarnym. Taka mała różnica.
Thonick11/09/2020 19:34

Pytanie do posiadaczy tego typu lodówek LG. Mam tę lodówkę A+++, tylko w in …Pytanie do posiadaczy tego typu lodówek LG. Mam tę lodówkę A+++, tylko w innym kolorze i czy u was też tak jest, że sprężarka chodzi praktycznie bez przerwy? Sprawdziłem miernikiem zużycie prądu i wychodzi 0,5 kWh na dobę, więc chyba ok, ale kompresor chodzi przez 70% czasu. Dajcie znać jak u was?


A nie przypadkiem to wentylator chodzi? kompresor to takie cichutkie bzyczenie a wentylator to dźwięk jak z lad chłodniczych w supermarketach. Przynajmniej ja tak mam w lg.
obecnie ta sama cena jest w EURO, ale w przypadku MM można skorzystać ze zniżki 40zł (za wstąpienie do klubu) + transport z wniesieniem gratis więc finalnie z dostawą wychodzi 2439 zł
Novell12/09/2020 13:01

Do autora wrzutki - ta lodówka jest w kolorze grafitowym a nie czarnym. …Do autora wrzutki - ta lodówka jest w kolorze grafitowym a nie czarnym. Taka mała różnica.


Nie wprowadzaj ludzi w błąd
Wg info producenta jest to kolor Matte Black Steel i na moje lodówka jest czarna (wiem co mówie bo stoi w kuchni)
Grafitowy jest np. model lg.com/pl/…JZN
Edytowane przez: "mnietek" wrz 16.
5093210.jpgMam ten sam model, tylko z wyświetlaczem zewnętrznym (stąd różnica w literce) i nie, nie jest czarna, czarne ma boki.
Edytowane przez: "Siwus" wrz 16.
Siwus16/09/2020 09:25

[Obrazek] Mam ten sam model, tylko z wyświetlaczem zewnętrznym (stąd ró …[Obrazek] Mam ten sam model, tylko z wyświetlaczem zewnętrznym (stąd różnica w literce) i nie, nie jest czarna, carne ma boki.


Dokładnie, czarne są tylko boki lodówki.
Front to kolor grafitowy.
mnietek16/09/2020 09:14

Nie wprowadzaj ludzi w błąd Wg info producenta jest to kolor Matte Black S …Nie wprowadzaj ludzi w błąd Wg info producenta jest to kolor Matte Black Steel i na moje lodówka jest czarna (wiem co mówie bo stoi w kuchni)Grafitowy jest np. model https://www.lg.com/pl/lodowki/lg-GBB62DSJZN


Człowieku, to jest czarny kolor:
Samsung

euro.com.pl/lod…tml
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst