Niestety, ta okazja już wygasła
Lodówka LG
92° Zakończono

Lodówka LG

2.499zł2.799zł-11%RTV Euro AGD Okazje
9
lis 17. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

DANE TECHNICZNE LG GBB72MCDFN
Wymiary bez elementów wystających (WxSxG)
203 x 59,5 x 67,5 cm
Kolor
czarna stal szlachetna
Położenie zamrażarki
na dole
Liczba agregatów
1
Liczba termostatów
2
Zdolność zamrażania
14 kg/24h
Czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania
19 godzin
Bezszronowa (No Frost)
pełny No Frost
Sposób odszraniania (rozmrażania) chłodziarki
No Frost
Sposób odszraniania (rozmrażania) zamrażarki
No Frost
Sterowanie
elektroniczne
Szybkie chłodzenie
nie
Szybkie zamrażanie
tak
Zmiana kierunku otwierania drzwi
tak
Funkcje dodatkowe
bezkolizyjne otwieranie drzwi, elektroniczna regulacja temperatury, funkcja Smart Diagnosis, komora świeżości Fresh Converter, kompresor liniowy, oświetlenie ledowe, składana półka, szuflada Fresh Balancer, wbudowany moduł Wi-Fi, wymuszona cyrkulacja powietrza (system Multi Airflow), wyświetlacz diodowy, zamrażarka z systemem No Frost
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

9 Komentarzy
Mam wersję bez wyświetlacza na drzwiach, poza tym wszystko identyczne. Po kilku miesiącach mogę spokojnie polecić. Nie halasuje. Składana półka w środku jest super na większe garnki czy inne wysokie rzeczy.
Serwisanci mówią zeby koreanow nie brać, podobno bardzo cienka blachę stosują do izolacji. Oczywiście, to tylko opinia Pana Mirka serwisanta AGD.
dominikson17/11/2019 11:42

Serwisanci mówią zeby koreanow nie brać, podobno bardzo cienka blachę sto …Serwisanci mówią zeby koreanow nie brać, podobno bardzo cienka blachę stosują do izolacji. Oczywiście, to tylko opinia Pana Mirka serwisanta AGD.


Blacha blachą, sprzęt stoi w domu więc nic mu nie powinno się dziać, ale jeśli nie lg czy powiedzmy samsung to co tak zeby było trwałe oczywiście
Bolaudio17/11/2019 12:02

Blacha blachą, sprzęt stoi w domu więc nic mu nie powinno się dziać, ale je …Blacha blachą, sprzęt stoi w domu więc nic mu nie powinno się dziać, ale jeśli nie lg czy powiedzmy samsung to co tak zeby było trwałe oczywiście


No w lodówkach grubość tej blachy (wewnętrznej) jest ważna, bo wtedy reszta nie wariuje. Nie wiem nawet konkretnie o co mu chodziło, po prostu tak gadał jak naprawiał moja stara lodówkę (polar z 1996 o którym mówił "nie wymieniać, świetna lodówka" - fakt że jedna naprawa za 100 złotych przez 23 lata). Mówił że w miarę poziom trzymaja Bosch Siemens, ale że też nie to co kiedyś. Obecnie mam Boscha 9 lat i wciąż działa jak nowa.
dominikson17/11/2019 11:42

Serwisanci mówią zeby koreanow nie brać, podobno bardzo cienka blachę sto …Serwisanci mówią zeby koreanow nie brać, podobno bardzo cienka blachę stosują do izolacji. Oczywiście, to tylko opinia Pana Mirka serwisanta AGD.


Mam Samsunga lodówkę, a kolega LG. Obie składane w Polsce
dominikson17/11/2019 12:06

No w lodówkach grubość tej blachy (wewnętrznej) jest ważna, bo wtedy resz …No w lodówkach grubość tej blachy (wewnętrznej) jest ważna, bo wtedy reszta nie wariuje. Nie wiem nawet konkretnie o co mu chodziło, po prostu tak gadał jak naprawiał moja stara lodówkę (polar z 1996 o którym mówił "nie wymieniać, świetna lodówka" - fakt że jedna naprawa za 100 złotych przez 23 lata). Mówił że w miarę poziom trzymaja Bosch Siemens, ale że też nie to co kiedyś. Obecnie mam Boscha 9 lat i wciąż działa jak nowa.


Mi z kolei serwisant jak przyjechał do naprawy nieopłacalnej zreszta samsunga i tak powiedział, że samsungi są najlepsze bo rzekomo najmniej się psują, tylko komu tu wierzyć. Bo zadowolenie z wyglądu i funkcjonalność to jedno a awaryjność to drugie.
Bolaudio17/11/2019 12:12

Mi z kolei serwisant jak przyjechał do naprawy nieopłacalnej zreszta s …Mi z kolei serwisant jak przyjechał do naprawy nieopłacalnej zreszta samsunga i tak powiedział, że samsungi są najlepsze bo rzekomo najmniej się psują, tylko komu tu wierzyć. Bo zadowolenie z wyglądu i funkcjonalność to jedno a awaryjność to drugie.


"Przyjechał do naprawy nieopłacalnej" - no to klucz wypowiedzi.
Nie robi loda, a taka droga... :/
dominikson17/11/2019 16:28

"Przyjechał do naprawy nieopłacalnej" - no to klucz wypowiedzi.


To, że nieopłacalna to pojęcie względne. Wszystko zależy od tego jak tanio jesteśmy w stanie znaleźć części, a niestety bardzo często u mechaników są one sporo droższe niż można gdzieś samodzielnie wyszukać. Słowem klucz jest tu bardziej wiedza, bo jeśli wiesz co się zepsuło możesz szukać czy opłaca się to naprawić. W moim przypadku pan serwisant stwierdził nieopłacalność choć gdybym od początku miał pewność co się zepsuło mi osobiście opłacałoby się naprawiać
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst