Niestety, ta okazja już wygasła

Little Tikes Gas'n Go Kosiarka

cze 23. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Wysyłka i sprzedaż przez firmę zewnętrzną – czytaj więcej!

Wysyłka i sprzedaż przez firmę zewnętrzną, jednak przy wystąpieniu problemów wciąż możemy skorzystać z gwarancji Amazonu -> pl.dea.ls/ueGW9. W przypadku anulowanego bądź niezrealizowanego zamówienia proces zwrotu środków może być dłuższy.

12-13 lipca - 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 𝗗𝗮𝘆

Czym jest i jak się na niego przygotować przeczytacie tutaj -> pl.dea.ls/ueIzy

Niezbędny będzie 30-dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa oraz dostęp do promocji), który aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Darmowa dostawa z Prime

Funkcje i szczegóły
WŁASNA KOSIARKA DLA DZIECI - Obserwuj, jak maluchy utrzymują trawnik w porządku za pomocą kosiarki Little Tikes Gas 'n Go, zabawnej zabawce ogrodowej do aktywnego spędzania czasu w domu lub na świeżym powietrzu!
MECHANICZNE DŹWIĘKI - Zabawne i prawdziwie zaskakujące dźwięki mechaniczne, bez baterii.
PODSKAKUJĄCE KULKI - aby dodać emocji, kolorowe kulki poskakują na tej realistycznej zabawce ogrodowej, gdy popychasz kosiarkę. Pociągnij za linkę, a usłyszysz odgłosy silnika!
JAK PRAWDZIWA - Zawiera linkę, przycisk do klikania i ruchomą przepustnicę, aby Twoje maluchy mogły naprawdę naśladować dorosłych dzięki tej zabawce.
WYJMOWANY ZBIORNIK NA BENZYNĘ - Maluchy mogą otworzyć przymocowany korek wlewu paliwa i udawać, że napełniają kosiarkę. To idealna letnia zabawka, która sprawi, że dzieci będą aktywne zarówno w domu jak i na świeżym powietrzu!
ŁATWY MONTAŻ - Waga (kg): 2,01; Wysokość (cm): 51,25, Szerokość (cm): 52,50, Głębokość (cm): 28,16 Świetna zabawka edukacyjna do użytku w pomieszczeniach lub na zewnątrz dla dzieci w wieku od 18 miesięcy.
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
27 Komentarzy
Prześlij Komentarz