Listwa zasilająca Xiaomi (3x USB + 3x gniazdo uniwersalne) @Everbuying
134°Zakończono

Listwa zasilająca Xiaomi (3x USB + 3x gniazdo uniwersalne) @Everbuying

31
sie 1. 2016
W Everbuying dostaniemy tym razem w dobrej cenie listwę zasilającą od Xiaomi.
Aby uzyskać taką cenę powinniśmy:
1. Założyć konto (100pkt)
2. Dodać avatar (10pkt)
3. Potwierdzić email (10pkt)
Po użyciu otrzymanych 120pkt uzyskamy cenę $10,39 czyli ok. 41zł.

Możemy jeszcze ją obniżyć ją za użyciem GivingAssistant o 7,5% a nowi dodatkowo $5 (zwrot części ceny) Wychodzi nam cena $9,61 dla tych, którzy z GA już korzystali lub 4,61 dla nowych. czyli 38zł lub 18zł.


Osoby którym udało się użyć kodu THXET0721 na tej stronie, lub tym, którym nadal przechodzi mogą użyć max. 191pkt. więc bez zniżek z GA wychodzi $8,97Instrukcja Givingassistant:


Zarejestruj konto na tej stronie z refem*


Robimy zakupy:


1) Włącz przeglądarkę w trybie INCOGNITO, z wyłączonymi wtyczkami

typu adblock – Zaloguj się do GivingAssistant – po zalogowaniu się na

górze strony wpisz nazwę sklepu, do którego teraz przejdziesz.


2) Zrób zakupy


3) Po jakimś czasie (czasem parę godzin, ale do 7 dni) po zalogowaniu się do GA – otrzymasz informację o naliczonym cashbacku.


4) Kwota z cashbacku oczekuje w ‚Pending Earnings’ od 15 do 60 dniJeśli zarejestrujesz konto z tego linka skorzystam z tego i ja. Za co serdecznie dziękuję. Powodzenia
*Pepper nie zezwala na reflinki więc aby dostać link do rejestracji z refem napisz wiadomość prywatną lub prośbę w komentarzu.

Aby podłączyć listwę do polskiego gniazdka będzie potrzebna taka przejściówka: gearbest.com/sam…tml

Aktualizacje społecznościowe
31 Komentarzy
Wszystko spoko tylko czy ta listwa ma wtyczke pasująca do podłączenia jej do polskiego gniazdka?
@sowa152 nie ma
Trzeba kombinować jakieś adaptery itp.
Edytowane przez: "sowa152" sie 1. 2016
Są przejściówki za grosze
+ te porty to chyba 500 mAh? Czyli 500 lat ładowania od 0 do 100%...
ch3mn3ysie 1. 2016

+ te porty to chyba 500 mAh? Czyli 500 lat ładowania od 0 do 100%...


chyba w trzech miejscach jest napisane, że są 1A / 2A
ch3mn3ysie 1. 2016

+ te porty to chyba 500 mAh? Czyli 500 lat ładowania od 0 do 100%...3 power sockets and 3 USB ports with 2A quick charging function.
Także trochę jednak szybsze
Autor
sowa152sie 1. 2016

Trzeba kombinować jakieś adaptery itp.Jedna przejściówka jest potrzebna. Tylko do wpięcia listwy do gniazdka.
Edytowane przez: "bartan1002" sie 1. 2016
Jedyna wada taka, że nie podłączymy urządzeń które mają wtyczkę z uziemieniem, czyli w zasadzie większość, oprócz może ładowarek właśnie.
mlodyapollosie 1. 2016

Jedyna wada taka, że nie podłączymy urządzeń które mają wtyczkę z uziemie …Jedyna wada taka, że nie podłączymy urządzeń które mają wtyczkę z uziemieniem, czyli w zasadzie większość, oprócz może ładowarek właśnie.


Podłączymy. Nie będzie uziemienia.
Nobody83sie 1. 2016

Podłączymy. Nie będzie uziemienia.W jaki sposób? Przecież nie ma dziury na bolec uziemienia, chyba, że takowej nie dostrzegam.
Autor
mlodyapollosie 1. 2016

W jaki sposób? Przecież nie ma dziury na bolec uziemienia, chyba, że ta … W jaki sposób? Przecież nie ma dziury na bolec uziemienia, chyba, że takowej nie dostrzegam.Nie musi być dziury. Przy uziemieniu dziura jest we wtyku
Autor
mlodyapollosie 1. 2016

W jaki sposób? Przecież nie ma dziury na bolec uziemienia, chyba, że ta … W jaki sposób? Przecież nie ma dziury na bolec uziemienia, chyba, że takowej nie dostrzegam.A poza tym, są przejściówki z uziemieniem: gearbest.com/sam…tml
mlodyapollosie 1. 2016

Jedyna wada taka, że nie podłączymy urządzeń które mają wtyczkę z uziemie …Jedyna wada taka, że nie podłączymy urządzeń które mają wtyczkę z uziemieniem, czyli w zasadzie większość, oprócz może ładowarek właśnie.


Nie cygań ładowarka do lapka z uziemieniem śmiga aż miło . Porty usb nie dadzą 2A ale na bank nie dadzą 500mA dają ponad 1A
pirat183sie 1. 2016

Nie cygań ładowarka do lapka z uziemieniem śmiga aż miło . Porty usb nie d … Nie cygań ładowarka do lapka z uziemieniem śmiga aż miło . Porty usb nie dadzą 2A ale na bank nie dadzą 500mA dają ponad 1ANie cyganię, przecie tego nie mam, nawet chciałem kupić, ale to mnie trochę zniechęciło. A w jaki sposób ją wetknąłeś? W drugą stronę, tak , że ten bolec wystaje poza listwę ?
Autor
mlodyapollosie 1. 2016

Nie cyganię, przecie tego nie mam, nawet chciałem kupić, ale to mnie tr … Nie cyganię, przecie tego nie mam, nawet chciałem kupić, ale to mnie trochę zniechęciło. A w jaki sposób ją wetknąłeś? W drugą stronę, tak , że ten bolec wystaje poza listwę ?Kup taką przejściówkę gearbest.com/sam…tml i voila. Jest i uziemienie.
mlodyapollosie 1. 2016

Nie cyganię, przecie tego nie mam, nawet chciałem kupić, ale to mnie tr … Nie cyganię, przecie tego nie mam, nawet chciałem kupić, ale to mnie trochę zniechęciło. A w jaki sposób ją wetknąłeś? W drugą stronę, tak , że ten bolec wystaje poza listwę ?


Chwila bo chyba nei rozumiem bolec uziemienia występuje przecież w gniazdku w końcówce przewodu mamy wpust czy tam otwór na ten bolec a sam adapter z EU na AU ma uziemienie więc tak go wetknàłem xd
Autor
pirat183sie 1. 2016

Chwila bo chyba nei rozumiem bolec uziemienia występuje przecież w g … Chwila bo chyba nei rozumiem bolec uziemienia występuje przecież w gniazdku w końcówce przewodu mamy wpust czy tam otwór na ten bolec a sam adapter z EU na AU ma uziemienie więc tak go wetknàłem xd


Kolega @mlodyapollo się trochę zamotał.
mlodyapollosie 1. 2016

Nie cyganię, przecie tego nie mam, nawet chciałem kupić, ale to mnie tr … Nie cyganię, przecie tego nie mam, nawet chciałem kupić, ale to mnie trochę zniechęciło. A w jaki sposób ją wetknąłeś? W drugą stronę, tak , że ten bolec wystaje poza listwę ?Obejrzyj swoje gniazdka i wszystko zrozumiesz.
pirat183sie 1. 2016

Chwila bo chyba nei rozumiem bolec uziemienia występuje przecież w g … Chwila bo chyba nei rozumiem bolec uziemienia występuje przecież w gniazdku w końcówce przewodu mamy wpust czy tam otwór na ten bolec a sam adapter z EU na AU ma uziemienie więc tak go wetknàłem xdO masz, ale dałem plamę No przecież. Wygłupiłem się...
Tak czy tak ja poluję na wersje smart z sterowaniem wifi mam 2 ich gniazdka ale listwa ma dodatkowo prócz sterowania pomiar zużytego prądu :P ale obecna cena tej zabawki to 16.83$ minus punkty da mi to 12.43$ Mam na myśli tą
everbuying.net/pro…tml
Edytowane przez: "pirat183" sie 1. 2016
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy