Niestety, ta okazja już wygasła
Listwa Xiaomi MI 3 gniazdka + 3 USB
-19° Zakończono

Listwa Xiaomi MI 3 gniazdka + 3 USB

49,99zł69,99zł-29%Rossmann Okazje
7
-19° Zakończono
Listwa Xiaomi MI 3 gniazdka + 3 USB
kwi 11. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dobra cena, wcześniej taka była przy wysyłce z zagranicy. Odbiór darmowy w sklepie ROSSMANN
"Listwa zasilająca z 3 gniazdkami i 3 wejściami USB. Długość kabla: 1,4 m. Kolor: biały. Koniec z szukaniem ładowarki do telefonu! Xiaomi Mi Power Strip to zaawansowana listwa zasilająca, która bez problemu dostarczy energię do wszystkich Twoich urządzeń. Trzy dedykowane złącza USB, liczne systemy bezpieczeństwa i standardowe gniazda sprawiają, że listwa Mi Power Strip to niezwykle uniwersalne rozwiązanie dla każdego domu."
Aktualizacje społecznościowe
Rossmann OkazjeRossmann gazetka
7 Komentarzy
Produkt może fajny i od Xiaomi, ale moc USB jest niska (jedno podłączone urządzenie wytrzyma, ale przy dwóch i trzech będzie już niedobór). Sterowania przez wifi nie ma. imho ta cena za zwykły przedłużacz z USB to dużo :/
ptasiek25 min

Produkt może fajny i od Xiaomi, ale moc USB jest niska (jedno podłączone ur …Produkt może fajny i od Xiaomi, ale moc USB jest niska (jedno podłączone urządzenie wytrzyma, ale przy dwóch i trzech będzie już niedobór). Sterowania przez wifi nie ma. imho ta cena za zwykły przedłużacz z USB to dużo :/


własnie też się zdziwiłem, że nie ma wifi a cena przypadkiem nie jest taka sama jak na super-hiper promocji na otwarcie salonu w Galerii Krakowskiej?
ptasiek211/04/2019 11:26

Produkt może fajny i od Xiaomi, ale moc USB jest niska (jedno podłączone ur …Produkt może fajny i od Xiaomi, ale moc USB jest niska (jedno podłączone urządzenie wytrzyma, ale przy dwóch i trzech będzie już niedobór). Sterowania przez wifi nie ma. imho ta cena za zwykły przedłużacz z USB to dużo :/Masz czy gdybasz?

  • Pojedyncze Wyjście USB Max: 5 V 2.4A
  • Wsparcie Szybkie Ładowanie: Szybkie Ładowanie 3.0 (QC3.0)
Dziadunia7 min

Masz czy gdybasz? Pojedyncze Wyjście USB Max: …Masz czy gdybasz? Pojedyncze Wyjście USB Max: 5 V 2.4A Wsparcie Szybkie Ładowanie: Szybkie Ładowanie 3.0 (QC3.0)


Skąd to info? Na zdjęciu na stronie Rossmanna nie ma w ogóle wzmianki o QC
2192778-emCWv.jpg
Dziadunia21 min

Masz czy gdybasz? Pojedyncze Wyjście USB Max: …Masz czy gdybasz? Pojedyncze Wyjście USB Max: 5 V 2.4A Wsparcie Szybkie Ładowanie: Szybkie Ładowanie 3.0 (QC3.0)


Chyba produkty pomyliłeś. Ta listwa nie ma QC. 2,4A/5V( to fakt, ale tylko przy obciążeniu jednego portu. Przy obciążeniu wszystkich maksymalny prąd to 3,1A/5V (czyli średnio 5W na port, a to już jest bardzo mało)
jak mało skoro 5W na port mają ładowarki dodawane do telefonów
2196137-ZkXNB.jpgZajęte jedno gniazdo USB.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst