LISTERINE "Poczuj różnicę albo zwrócimy Ci pieniądze"
105°Zakończono

LISTERINE "Poczuj różnicę albo zwrócimy Ci pieniądze"

13
cze 23. 2016
W dniu 13.06.16 ruszyła akcja pod nazwą Poczuj różnicę albo zwrócimy Ci pieniądze !


Dajemy możliwość testowania przez 21 dni dowolnych produktów marki

Listerine. Jeśli po tym czasie produkt Listerine nie spełni Twoich

oczekiwań - zwrócimy Ci pieniądze.Aby otrzymać refundację za zakup, należy:


- nabyć w czasie trwania promocji dowolny produkty marki Listerine


- dokonać zapłaty za produkt promocyjny i koniecznie zachować dowód zakupu,


- wypróbować produkt promocyjny przez okres co najmniej 21 dni


- dokonać prawidłowego zgłoszenia do promocji, zgodnie z poniższym formularzem zgłoszeniowym.


- wysłać wypełniony formularz wraz z opakowaniami i paragonem na adres

Smolar ul.Inżynierska 15 93-569 Łódź z dopiskiem: Poczuj różnicę albo

zwrócimy Ci pieniądze !Z niniejszej promocji wyłączone są osoby, które brały udział w

promocji odbywającej się pod nazwą: „21 dni dla pełnej ochrony jamy

ustnej edycja 2016” i uzyskały zwrot środków pieniężnych na warunkach

tam określonych.Promocja trwa od 13.06 do 13.07.2016
Aktualizacje społecznościowe
Dom i ogród
13 Komentarzy
....i znowu NIKT różnicy nie poczuje.
Tu jest Polska !!!
Czemu nadal upierają się w wysyłce opakowania które powoduje że przesyłka jest jako gabaryt większa i droższa. Czy nie można było zrobić jak inne firmy wysyłka choćby paragonu przez internet w formularzu? Wtedy byłaby promocja fajniejsza. Szkoda że Agencje bywają nieugięte i mimo błędów dalej trzymają się określonych warunków,schematów. Niby promocja no ale jaka promocja?
staszek45cze 23. 2016

Czemu nadal upierają się w wysyłce opakowania które powoduje że przesyłka j …Czemu nadal upierają się w wysyłce opakowania które powoduje że przesyłka jest jako gabaryt większa i droższa. Czy nie można było zrobić jak inne firmy wysyłka choćby paragonu przez internet w formularzu? Wtedy byłaby promocja fajniejsza. Szkoda że Agencje bywają nieugięte i mimo błędów dalej trzymają się określonych warunków,schematów. Niby promocja no ale jaka promocja?


To jest po to, żeby janusze biznesu nie wyciągały masowo kasy za zwroty.
Zbanowany
fajna akcja
W regulaminie oraz na formularzu nie ma żadnej informacji, ze odesłać trzeba także opakowania (bez opakowań tańsza przesyłka). Macie z tym juz jakieś doświadczenia
jest okazja zeby otrzymać zwrot kosztów w przypadku niezadowolenia z produktu to odeślą butelkę pusta i paragon z dopiskiem jak to im bardzo nie pasuje produkt Listerine, a na końcu tego polackiego wywodu będzie pytanie "Można dostac jeszcze jedną butelkę gratis?"


Ci którzy oszukują w ten sposób producenta to już nie są ludzie.
Edytowane przez Moderatora: "obraźliwe zachowanie" cze 24. 2016
wysłać wypełniony formularz wraz z opakowaniami i paragonem


ze strony promocji, tobie kolego polecam również kurs czytania ze zrozumieniem.
Windwalker.Windwalkercze 23. 2016

... to już nie są ludzie.


...to wilki.
Panu jak tak bardzo żal korporacji Johnson & Johnson to niech jako jedyny pokaże tym januszom i grażynkom jak zachowuje się prawdziwy potomek Husarii i Mickiewicza Adama.


a serio ....zbastuj walker zbastuj i popuść gumę w majtach
"Jeśli po tym czasie produkt Listerine nie spełni Twoich oczekiwań - zwrócimy Ci pieniądze" - przez to zdanie ponownie nie mogę skorzystać z promocji. Ponieważ w/w płukanka spełnia moje oczekiwania i na pewno zużyję całą, ubieganie się o zwrot kosztu zakupu będzie nieetyczne.
mmxvcze 23. 2016

...to wilki. Panu jak tak bardzo żal korporacji Johnson & Johnson to … ...to wilki. Panu jak tak bardzo żal korporacji Johnson & Johnson to niech jako jedyny pokaże tym januszom i grażynkom jak zachowuje się prawdziwy potomek Husarii i Mickiewicza Adama. a serio ....zbastuj walker zbastuj i popuść gumę w majtachPoważnie, przecież jest masa podobnych produktów. Producent idzie na rękę klientowi bo jeżeli faktycznie towar nie spasuje to można oddać i koszt zakupu zostanie zwrócony jednak jest sugestia że jeżeli towar nie spełnia oczekiwań klienta.

Tak samo jest z ubraniami itp. można reklamować i wiele sklepów ma luźną politykę w tej kwestii, jednak są sklepy które zwrotów poza jakimiś uszkodzeniami/skazami itp. w ogóle nie przyjmują.

A to dlatego że zapewne osoby które tutaj myślą że są cwaniakami nosza te ubrania nie odrywając metki tylko chowając za kołnierzyk a później oddają taką koszulę po weselu o ile nie wytłuścili jej łapami ...

No cóż czy to jest normalne? nie mnie oceniać ale jak byś zapytał w cywilizowanym świecie to o ile zrozumiał byś odpowiedź to było by ci przykro.


Jak was nie stać na płukankę to po prostu myjcie zęby (wiem, polacy mają z tym problemy) albo płuczcie wodą z sodą


Mi osobiście było by strasznie wstyd i zastanawiał bym się co w życiu zrobiłem nie tak gdyby nie było mnie stać na płukankę za 15 złotych Na szczęscie nie mam takiego problemu, ale wam radzę się zastanowić trochę nad swoją marną egzystencją lub jak wolicie życiem
Windwalker.Windwalkercze 23. 2016

wysłać wypełniony formularz wraz z opakowaniami i paragonemze strony pr …wysłać wypełniony formularz wraz z opakowaniami i paragonemze strony promocji, tobie kolego polecam również kurs czytania ze zrozumieniem.


strasznie mądry jesteś, no no no.
a nie wiesz, że po to jest regulamin by określał dokładnie zasady? dlatego napisałem, że w regulaminie nie ma nic o opakowaniach. A informację o konieczności przesłania opakowań widziałem na stronie - nie martw się
Na moje pytanie przesłane do agencji:

Mam pytanie do promocji płynów Listerine. Ani w ściągniętym przeze mnie formularzu ani w regulaminie nie ma warunku przesłania opakowań po produktach promocyjnych by uzyskać ewentualny zwrot.
Państwo warunek zwrotu opakowań zawarli w komunikacie o promocji.

Proszę o informacje zwrotna czy zgodnie z regulaminem z którym sie zapoznałem, zgłoszenie spełniające wszystkie warunki regulaminu, nie zawierajace natomiast pustych opakowań (dzięki temu dużo tańsza przesyłka pocztowa) będzie mogło uzyskać zwrot środków.


odpowiedziano:

Witamy,
w tej akcji nie trzeba zwracać opakowań.

Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa

93-569 Łódź ul. Inżynierska 15

smolar.plSukces - po moim zapytaniu czy wymóg opakowań jest w porządku, podczas gdy w regulaminie nie ma o tym słowa, zapis o konieczności wysłania pustych opakowań został usunięty :-) Agencja bardzo w porządku!!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy