Listerine 500 ml @ Biedronka, Kaufland, Carrefour
253°Zakończono

Listerine 500 ml @ Biedronka, Kaufland, Carrefour

7
mar 26. 2016
Od 31 marca w sklepach Kaufland kupimy płyn Listerine za 9,88 zł, a więc nieco drożej niż w Biedronce (oferta już nieaktualna), ale to również dobra cena.

W Biedronce pojawił się płyn do płukania ust Listerine w cenie 9,79 zł za butelkę 500 ml. To 20 groszy mniej niż zwykle podczas najlepszych promocji

18793.jpg

Dla kontrastu zapodaję płyn mało znanej marki, ale za to dużo tańszy. Mianowicie od 30 marca w sklepach Carrefour Market (w hipermarketach nie będzie tej promocji) oprócz płynu Listerine będzie można kupić w promocyjnej cenie również płyn Dentica w cenie 3,99 zł (oczywiście też 500 ml). I proszę mi tu nie mówić, że porównuję markowy płyn z tandetą. Ja tylko proponuję "tańszą alternatywę" Specjalnie nie wyciąłem tylko tego tańszego płynu, ale dwa produkty obok siebie (dokładnie tak jak w gazetce), żeby pokazać, że sam supermarket zestawia płyny w różnych kategoriach cenowych, aby zaspokoić potrzeby różnych klientów. Do jednego przemawia znana marka i jakość, a do drugiego tylko cena.

18793.jpg
Uwaga: Z tego co widać na zdjęciach podane ceny dotyczą tylko wskazanych rodzajów/smaków płynu Listerine. Wydaje się, że rodzaje AdvancedWhite i Total Care są lepsze od pozostałych, a właśnie te rodzaje będą dostępne w Carrefour, a nie ma ich w Biedronce. Może więc warto dopłacić 1,20 zł i kupić płyn Listerine w Carrefour zamiast Biedronce?


Aktualizacje społecznościowe
7 Komentarzy
nie wiem skąd te minusy? jest to bardzo dobra cena. nie chodzi o sam płyn ale promocje... ode mnie masz plusa
Autor
Te minusy to pewnie od tych, których zraziła moja okazja na ogórki konserwowe...Nie wystawiłbym już takiej "cebuli" ponownie, ale wtedy wydawała mi się to dobra okazja.
Zacna promocja. Jako że zostało mi mało, dokupię ze 2 buteleczki na zaś :-) Takie fajne uczucie jak pali język ;-)
Cena bardzo dobra, ale lepsze okazje na Listerine bywają w Rossmannie lub SuperPharmie, szczególnie z kartą lojalnościową.
Dobra, to przekroczymy 200 stopni, będzie jak w domowym piekarniku. Czy będzie jak w piecu do pizzy, zobaczymy.
W Rossmanie jest teraz za ok 12zl. Nieco drożej ale są dostępne wszystkie rodzaje, w tym "różowy" i "biały" (wybielanie). W biedronce tylko 3 co na zdjęciu.
Autor
chmurlimar 29. 2016

W Rossmanie jest teraz za ok 12zl. Nieco drożej ale są dostępne wszystkie r …W Rossmanie jest teraz za ok 12zl. Nieco drożej ale są dostępne wszystkie rodzaje, w tym "różowy" i "biały" (wybielanie). W biedronce tylko 3 co na zdjęciu.

W Carrefour Market kupisz "różowy" i "biały" złotówkę taniej teraz (10,99 zł)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy