Lirene krem pod oczy 60+
565°Zakończono

Lirene krem pod oczy 60+

7
Lokalniecze 19. 2017
Znalezione w Kauflandzie w Ciechanowie, oferta ogólnopolska
Aktualizacje społecznościowe
Lirene Okazje

Grupy

7 Komentarzy
Autor
276341-tfwYK.jpg
A "trzydziestoparolatka" się po tym zestarzeje ? Lepiej nie kupować dla niej ?
U mnie niestety pracownicy zmieniający ceny na półkach zgarniają wszystkie takie promki.
mloodycze 19. 2017

A "trzydziestoparolatka" się po tym zestarzeje ? Lepiej nie kupować dla …A "trzydziestoparolatka" się po tym zestarzeje ? Lepiej nie kupować dla niej ?

Ja czytałam, że jak ktoś młodszy używa kremów dla starszych to wtedy skóra otrzymuje dużo składników, które jeszcze sama potrafi sobie wytwarzać czy syntetyzowac bez tego kremu. I przez taki krem może się potem rozleniwic i potem po odstawieniu takiego kremu, jest trudniejsza w pielęgnacji. Przynajmniej tak to zapamiętalam.
Czyli pewnie sporadycznie nie zaszkodzi, ale lepiej nie ryzykować
276477-eUAIX.jpg


W Jeleniej Górze cena 12,5 zł, ale po sprawdzeniu w czytniku 0,01
Polecam sprawdzać Bracia
Edytowane przez: "Przemekdsxx" cze 19. 2017
Lithiumcze 19. 2017

Ja czytałam, że jak ktoś młodszy używa kremów dla starszych to wtedy skóra …Ja czytałam, że jak ktoś młodszy używa kremów dla starszych to wtedy skóra otrzymuje dużo składników, które jeszcze sama potrafi sobie wytwarzać czy syntetyzowac bez tego kremu. I przez taki krem może się potem rozleniwic i potem po odstawieniu takiego kremu, jest trudniejsza w pielęgnacji. Przynajmniej tak to zapamiętalam. Czyli pewnie sporadycznie nie zaszkodzi, ale lepiej nie ryzykować

Oki wezmę do serca
sagcze 19. 2017

U mnie niestety pracownicy zmieniający ceny na półkach zgarniają wszystkie …U mnie niestety pracownicy zmieniający ceny na półkach zgarniają wszystkie takie promki.W wieku 60+ w Kaufie już nie spotkasz,dlatego się ostało
Edytowane przez: "angelterz" cze 19. 2017
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Michaa.Woniak. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst