Liquidy Atman do e-papierosów 80% taniej (ponad 70 rodzajów) za 4,99zł @ Merlin
-5°Zakończono

Liquidy Atman do e-papierosów 80% taniej (ponad 70 rodzajów) za 4,99zł @ Merlin

Pepper 7
wrz 17. 2015
Merlin wyprzedaje wszystkie liquidy do e-papierosów marki Atman. Kupimy je 80% taniej - za 4,99zł zamiast standardowej ceny 24,99zł.

Do wyboru mamy ponad 70 rodzajów (!).

Dostawa do punktóww odbioru oraz sklepów Małpka Express jest darmowa.

7 Komentarzy

Autor Pepper

Szczerze to na e-paleniu się zupełnie nie znam - palacze pewnie w kwestii liquidów mają więcej do powiedzenia niż ja

O jednej rzeczy TRZEBA pamiętać - skorzystałem z poprzedniej promocji na liquidy też z Merlina tylko innej firmy: pepper.pl/pro…525
Kupiłem 50 ml za 6,99 zł z dostawą do Małpki Express - dzisiaj go odebrałem i co widzę - termin przydatności do użycia wygasa w dniu 01.11.2015 r. !!!!! Tak więc weźcie to pod uwagę i nie kupujcie zbyt dużo na zapas, bo zwyczajnie nie zdążycie ich sfajczyć i Wam się przeterminują, a z takimi ja bym nie ryzykował (oczywiście może się nic nie stać, ale kto wie).

Autor Pepper

@Budniu Napisałbym na Twoim miejscu do nich i oddał. Można też napisać o termin ważności - ich support odpisuje całkiem w znośnym czasie.

@Kaban
Nie mam zamiaru się wykłócać o 6,99 zł (kupiłem tylko jedną flaszeczkę, którą w 1,5 miesiąca powinienem skopcić), a zakładam, że te promocje wynikają tylko i wyłącznie ze zbliżającego się końca terminu przydatności.

@Budniu Jest 18 września. 1.11 jest za 1,5 miesiąca. Więc akurat tyle potrzebujesz na spalenie tego. W czym problem? Mam znajomych co wypadają 10 ml w 3-4 dni.

Autor Pepper

Problemu chyba nie ma - tylko Budniu ostrzega, żeby za pół darmo nie nakupić tego kilka kartonów

@Kaban - dokładnie to było moją intencją - napisanie przeze mnie: "Tak więc weźcie to pod uwagę i nie kupujcie zbyt dużo na zapas...." miało na celu ostrzeżenie, żeby się nie zaopatrzyć w 100x10ml bo chyba się zmarnuje.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst