Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Lionelo Babyline 6.1 - Elektroniczna Niania
306°

Lionelo Babyline 6.1 - Elektroniczna Niania

289,99zł499,99zł-42% Darmowa dostawa Darmowaal.to Okazje
42
306°
Lionelo Babyline 6.1 - Elektroniczna Niania
sty 7. 2021
Bezprzewodowa niania elektroniczna Lionelo Babyline 6.1 posiada wysokiej jakości kamerę, która pozwala rodzicom na jeszcze lepszą kontrolę samopoczucia dziecka od pierwszych dni życia. Możesz zająć się domowymi obowiązkami, opieką nad starszą pociechą lub po prostu odpocząć nie tracąc nawet na chwilę swojego maluszka z pola widzenia. Zasięg do 300 m na otwartej przestrzeni oraz do 50 m wewnątrz budynków zapewni stały kontakt z dzieckiem nawet w odległości kilku pomieszczeń lub pięter.

348199-lJdOd.jpg
Więcej niż kamera Kamera posiada wbudowany mikrofon, głośnik oraz czujnik temperatury. Statyw pozwala łatwo ustawić je w odpowiedniej pozycji, a nawet zamontować na ścianie. Alarm poinformuje rodzica o przebudzeniu się dziecka, nieodpowiedniej temperaturze lub utracie zasięgu. Funkcja powiadomień przypomni również np. o zaplanowanym karmieniu.

Długi czas pracy
System VOX to technologia gwarantująca dłuższą pracę urządzenia. Kiedy w pokoju panuje cisza, urządzenie przechodzi w tryb czuwania, maksymalnie oszczędzając energię. W momencie wykrycia ruchu lub głosu, kamera automatycznie poinformuje o tym rodzica przekazując obraz oraz dźwięk na ekran odbiornika. Wbudowana bateria o dużej pojemności (750 mAh) gwarantuje nawet do 24 godzin pracy bez konieczności ładowania.

348199-2C9Mw.jpg
Doskonały podgląd w nocy i w dzień
Odbiornik wyposażono w duży (3,2 cala) kolorowy wyświetlacz, który gwarantuje czysty i ostry obraz niezależnie od pory dnia. Podgląd nocny do 5 metrów, nawet w kompletnej ciemności, pozwoli rodzicom na spokojny, wieczorny wypoczynek. Monitor jest nie tylko lekki i poręczny, ale posiada także nóżkę, dzięki której można ustawić go na nocnym stoliku.

348199-BxXS4.jpg
Dwukierunkowa komunikacja
Czasem, aby ponownie zasnąć, maluszek potrzebuje jedynie usłyszeć głos mamy lub taty. Dzięki funkcji połączenia głosowego możesz idąc do płaczącego maluszka próbować zdalnie go uspokoić. Pomocne mogą okazać się także wbudowane melodie.

8 zdalnie uruchamianych, relaksujących dźwięków doskonale sprawdzi się jako element wieczornego wyciszenia. Funkcja interkomu to także doskonały sposób, aby sprawdzić, czy wszystko w porządku u bawiącego się starszego brata lub siostry.

Zawartość zestawu Babyline 6.1
W zestawie znajduje się: cyfrowa bezprzewodowa niania z wyświetlaczem, kamera, zasilacz oraz ładowarka.

348199-2gDRE.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Al.to OkazjeAl.to kody rabatowe
Najlepsze komentarze
42 Komentarze
Prześlij Komentarz