Niestety, ta okazja już wygasła
Linksys RE6700 Wireless Extender AC1200
138° Zakończono

Linksys RE6700 Wireless Extender AC1200

19zł429zł-96% Darmowa dostawa DarmowaProshop Okazje
306
sie 24.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Przez przypadek znalazłem taką promke w sklepie proshop. Niestety nie znam opinii ani o produkcie, ani o sklepie. Ten sam produkt w euro RTV za 469zl . Nie znalazłem w innych sklepach więc wygląda na okazję. Pierwsza wrzutka więc proszę o wyrozumiałość. Wszelkie sugestie mile widziane. Może komuś się przyda
Aktualizacje społecznościowe
Proshop Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
Alt24/08/2019 14:34

Paragraf kolego albo nie rób z siebie błazna


Zgodnie z art. 84 Kodeksu cywilnego:

§ 1. W razie błędu co do treści czynności prawnej można uchylić się od skutków prawnych swego oświadczenia woli. Jeżeli jednak oświadczenie woli było złożone innej osobie, uchylenie się od jego skutków prawnych dopuszczalne jest tylko wtedy, gdy błąd został wywołany przez tę osobę, chociażby bez jej winy, albo gdy wiedziała ona o błędzie lub mogła z łatwością błąd zauważyć; ograniczenie to nie dotyczy czynności prawnej nieodpłatnej.
§ 2. Można powoływać się tylko na błąd uzasadniający przypuszczenie, że gdyby składający oświadczenie woli nie działał pod wpływem błędu i oceniał sprawę rozsądnie, nie złożyłby oświadczenia tej treści (błąd istotny).

Wykorzystywanie błędów świadomie to oszustwo, a oszustwo jest przestępstwem
moneymoney24/08/2019 14:59

A co zamówiłeś już 10szt na handelek? Denerwują mnie takie sępy które żeruj …A co zamówiłeś już 10szt na handelek? Denerwują mnie takie sępy które żerują na ludzkich błędach. Jak coś jest 20 razy tańsze niż w innych sklepach to oczywiste że ktoś się po prostu pomylił.


W dorosłym świecie za błędy się płaci. Doszło do zawarcia ważnej umowy i jedna strona nie może decydować o jej unieważnieniu. Jeśli kupujący żąda wydania zakupionego towaru po cenie jaką proponuje sprzedawca to ten musi go wydać. Przecież cenę zaproponował sam sprzedawca. Dodatkowo pisze że to proporcja weekendowa więc kupujący myśli że tak faktycznie jest. Nie ma co kogoś nazwać sępem jeśli korzysta z okazji. Pepper od tego jest. Nikt nikomu do sklepu się nie włamał ani broni do skroni nie przystawił.
2763903-oSmDW.jpg
306 Komentarzy
Dziękuję akurat takiego czegoś szukałem
Kupione +
Pewnie anulują. Zobaczymy.
Już wycofany
wycofane 😩
Wycofany
To wzmacnia tylko 2.5 ghz czy 5 też?
Edytowane przez: "voodoo69" sie 24.
Już wyprzedały się wszystkie sztuki. Zamówiłem chociaż pachnie błędem cenowym i anulacją
Dziękuję, mi się udało. Może wyślą.
Też mi się udało. Zobaczymy co dalej. Dzięki za wstawkę
Dobra okazja, ale cena wyjściowa z kosmosu. 80-90 zł ok, ale 430 to przesada
Edytowane przez: "Pan_Lipski" sie 24.
voodoo6924/08/2019 14:22

To wzmacnia tylko 2.5 ghz czy 5 też?

The Linksys RE6700 AC1200 AMPLIFY Dual-Band Wi-Fi Range Extender is one of the latest Wireless-AC range extenders from Linksys that operates on 2.4 GHz and 5 GHz frequencies simultaneously. It allows you to repeat the wireless signal of any access point or router in order to provide internet connectivity to hard-to-reach areas through a wireless connection. Linksys RE6700 also offers the option to use it as a wired range extender (Access Point mode) or a wireless range extender (Range Extender mode).
Nie zapomnijcie dać znać czy komuś wyślą
Pan_Lipski24/08/2019 14:25

Dobra okazja, ale cena wyjściowa z kosmosu. 80-90 zł ok, ale 430 to p …Dobra okazja, ale cena wyjściowa z kosmosu. 80-90 zł ok, ale 430 to przesada


To AC1200 więc raczej bliżej 150. Ale fakt, 430 to przesada
Nie zdążyłem
Miałem, potrafił tracić łączność z routerem. Sądząc po zdjęciu to wersja bez polskiego uziemienia.
Dajcie znać czy nie anulowali. Denerwuje mnie kiedy ktoś wystawia sprzęt za określoną kwotę dochodzi do transakcji i później przepraszamy pomyłka. Umowa została zawarta i produkt należy wysłać.
Produkt został wycofany
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Marcin_Sikora. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst