Linksys LGS326-EU / Przecena -43%  z 1289PLN (towar z UK)
92°Zakończono

Linksys LGS326-EU / Przecena -43% z 1289PLN (towar z UK)

729,95złIBood Okazje
0
sie 12. 2016
PRzykładowa cena w PL komputronik.pl/pro…tml to 1399PLN wiec rabat jeszcze bardziej atrakcyjny

Przełącznik sieciowy Linksys Smart Gigabit — 26 portówPrzełączniki sieciowe Linksys Smart Gigabit zapewniają zarządzanie, bezpieczeństwo, prędkość i jakość usług klasy biznesowej. Stworzysz z nimi sieć, dzięki której Twoja firma będzie się rozwijać.

Jakość usługi (Quality of Service, QoS)Niezliczone funkcje QoS pozwalają odpowiednio pokierować ruchem w sieci, aby zapewnić najlepsze doświadczenia z użytkowania w przypadku korzystania z aplikacji działających w czasie rzeczywistym, na przykład służących do przesyłania dźwięku i obrazu, oraz podczas intensywnego obciążenia łącza przy pobieraniu i przesyłaniu wielkich plików. Podsłuch protokołu IGMP ogranicza ruch podczas trasowania multicast do portów, które go zażądały, co pozwala pozostałej części sieci na działanie z pełną wydajnością.

Bezpieczeństwo sieciNieautoryzowany dostęp do sieci oraz krytycznie ważnych informacji jest przedmiotem ciągłej obawy. Przełączniki Linksys pomagają chronić sieć poprzez autoryzację portów oraz mechaniki bezpieczeństwa oparte o adresy MAC , wymagając uwierzytelnienia użytkowników, zanim zostaną im przesłane dane. Zaawansowany podsłuch DHCP i funkcje powiązania adresów IP-MAC zapewniają integralność sieci i pomagają zapobiegać atakom na sieć.

Rozbudowa sieciPrzełączniki Linksys mają funkcje pozwalające na szybką rozbudowę sieci i jej powiększenie. Trunking pomiędzy switchami poprawia dostępność informacji i ogranicza redundancję. Funkcje protokołu drzewa rozpinającego (STP) i kontroli burzy broadcastowej pozwalają na kontrolę planowanych lub utworzonych przypadkowo pętli, więc bez obaw można zbudować siatkę przełączników i błyskawicznie rozbudować sieć, aby wesprzeć obsługę wzrastającej liczby pracowników.

Uwaga: przełącznik sieciowy Linksys Smart Gigabit to produkt pochodzący ze Zjednoczonego Królestwa. Fabrycznie wyposażony jest w brytyjską wtyczkę, ale do zestawu dołączamy przejściówkę na europejskie gniazdko.

Aktualizacje społecznościowe
IBood OkazjeIBood okazja

Grupy

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst