Niestety, ta okazja wygasła 17 października 2022.
157° Zakończono
6
Opublikowano 8 października 2022

LIMBO @ Google Play

4,79zł
Avatar
Opublikowane przez megalodon
Dołączył w 2019
6.893
3.307

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Niezwykle oryginalna, dwuwymiarowa gra platformowa autorstwa niezależnego duńskiego studia PlayDead. W grze wcielamy się w postać małego chłopca, który wyrusza w niebezpieczną podróż, aby uratować swą siostrę.

Wcielamy się w małego chłopca, który wyrusza w niebezpieczną podróż, żeby uratować swoją siostrę. Bohater przemierza surrealistyczne, czarno-białe krainy, pełne elementów groteskowych i makabrycznych. Oczywiście na drodze napotyka wiele śmiercionośnych zagrożeń, takich jak sidła, grząskie bagna czy spadające głazy. W ślad za chłopcem podąża tez niestrudzenie monstrualny pająk...
Google Play Więcej szczegółów na Google Play
Aktualizacje społecznościowe
Skomentuj

6 Komentarzy

sortowanie:
Avatar
 1. Avatar
  Promka z 21,99 zł. Gra warta każdego grosza z 4,79 zł.
 2. Avatar
  Super cena i świetna gra. Kolega ma rację była miesiąc temu taniej o 0.1 zł . Jak ktoś chce czekać kolejny miesiąc lub kilka żeby zaoszczędzić 1zl czy jak ostatnio 0.1zł to niech czeka . Ja kupilem bo nie warto czekać tyle dla tej kwoty.
 3. Avatar
  Bywała taniej. Żadna okazja
  Avatar
  Wystarczy zainstalować apkę Google Premie, wypełniać ankiety i nawet w regularnej cenie będzie darmowa. No ale lepiej narzekać, że 2 Harnoldy za świetną grę to dużo.
 4. Avatar
  Kupiłem, pogralem kwadrans i nie żałuję 😁 fajny klimat, a po rozkminie z pająkiem jestem mega ciekaw co dalej, także za 5zl dla mnie mega. Dzięki 🔥
Avatar