Niestety, ta okazja już wygasła
Lifeless Planet: Premier Edition za darmo w Epic Store od 09.07 do 16.07.
2135° Zakończono

Lifeless Planet: Premier Edition za darmo w Epic Store od 09.07 do 16.07.

ZA DARMO0,01złEpic Games Okazje
28
2135° Zakończono
Lifeless Planet: Premier Edition za darmo w Epic Store od 09.07 do 16.07.
Zaktualizowano lip 9. 2020 (Opublikowano lip 2. 2020)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Lifeless Planet: Premier Edition za darmo w Epic Store od 09.07 do 16.07.

PREMIER EDITION
Podczas poszukiwania życia na odległej planecie, astronauta odkrywa opuszczone rosyjskie miasto. Gdy już zaczyna myśleć, że jego misja to jedno wielkie oszustwo, tajemnicza młoda kobieta ratuje go przed dziwnym i zabójczym zjawiskiem… Lifeless Planet to przygodówka akcji z perspektywy trzeciej osoby, która opowiada klasyczną historię science fiction i prezentuje spektakularne środowiska w duchu klasycznych gier z tego gatunku.

Po twardym lądowaniu astronauta odkrywa, że planeta, która podobno obfituje w życie, jest jałowym nieużytkiem. Gdy idzie szukać swojej załogi, dokonuje jeszcze bardziej zaskakującego odkrycia — odnajduje dowód, że ludzie byli na tej planecie już lata temu! Kiedy natrafia na opuszczone, sowieckie miasteczko, zaczyna zmagać się ze zrozumieniem celu swojej misji. Czy jego podróż z prędkością światła cofnęła go w czasie? A może to wszystko to jakaś dziwna sztuczka z czasów Zimnej Wojny?
Po drodze astronauta napotyka Rosjankę, Aelitę, która zdołała jakoś przetrwać nieprzyjazne środowisko tej planety. Dzięki niezwykłemu zjawisku biologicznemu, jej skóra sprawia, że gleba pod jej stopami jarzy się na zielono. Gracz musi używać tych jarzących się ścieżek jako przewodnika po planecie, aby uniknąć jej zdradliwych i śmiertelnych zagrożeń. Czy kobieta prowadzi go do bezpiecznego schronienia… czy przedwczesnej śmierci?

Gra Lifeless Planet została zainspirowana opowieściami science fiction z czasów Zimnej Wojny, które poruszały kwestie związane z ludzkim pragnieniem podróży kosmicznych. Co, gdybyś wyruszył w podróż przez galaktykę na inną planetę, tylko po to, by odkryć, że ludzie już tam byli? Jaki człowiek podjąłby się realizacji misji w jedną stronę, zostawiając za sobą Ziemię i wszystkich, których znał i kochał… aby udać się na poszukiwanie planety podobnej do naszej?
Wyposażony w plecak odrzutowy o ograniczonej pojemności i mobilne ramię robota, gracz musi używać rozumu i umiejętności rozwiązywania zagadek, by rozwikłać tajemnicę i przetrwać na tej pozbawionej życia planecie!

Najważniejsze cechy
  • Odkryj 20 unikalnych środowisk atmosferycznych na ogromnej i zdradliwej planecie.
  • Podążaj za tajemniczą młodą kobietą, która będzie Twoim przewodnikiem pośród niebezpiecznych terenów i zabójczych form życia.
  • Zbadaj zdumiewające znalezisko opuszczonego rosyjskiego miasta.
  • Przeżyj ekscytującą i intrygującą historię dzięki bogatej grafice i filmowym scenkom.
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
28 Komentarzy
Prześlij Komentarz