Niestety, ta okazja już wygasła
Life is Strange Before the Storm - Complete Season Xbox One (WW)
402° Zakończono

Life is Strange Before the Storm - Complete Season Xbox One (WW)

16,39zł69zł-76% Darmowa dostawa DarmowaCDkeys Okazje
19
402° Zakończono
Life is Strange Before the Storm - Complete Season Xbox One (WW)
Zaktualizowano lip 29. (Opublikowano lip 11.)

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
CDkeys OkazjeCDkeys kody rabatowe
Najlepsze komentarze
Postarales sie z opisem
19 Komentarzy
Postarales sie z opisem
Dobra cena. Dzięki!
Dzięki, czekalem na taka promke! Kupione!
Od której gry najlepiej zacząć serię? Jest jakaś chronologia?
MichaelNestor11/07/2020 16:40

Od której gry najlepiej zacząć serię? Jest jakaś chronologia?


Najpierw LiS, później LiS:Before the Storm - tylko w tej kolejności docenisz wszystkie smaczki i nawiązania.
veloce11/07/2020 17:53

Najpierw LiS, później LiS:Before the Storm - tylko w tej kolejności do …Najpierw LiS, później LiS:Before the Storm - tylko w tej kolejności docenisz wszystkie smaczki i nawiązania.


Dzięki za odpowiedź, pozdrawiam!
liwiusz.osipiuk11/07/2020 14:04

Postarales sie z opisem


opis wcale nie byłby potrzebny ale pewnie bez niego nie da się dodać okazji
co ma tu opisywać jest gra w dobrej cenie i tyle
Uważajcie. Zakupiłem grę z tej aukcji i dostałem klucz, który ma ograniczenia regionalne i nie da się go zrealizować w Polsce!
paponku12/07/2020 11:50

Uważajcie. Zakupiłem grę z tej aukcji i dostałem klucz, który ma ogra …Uważajcie. Zakupiłem grę z tej aukcji i dostałem klucz, który ma ograniczenia regionalne i nie da się go zrealizować w Polsce!


Spróbuj rozszerzenie do Chrome Hola VPN, ustaw np. Niemcy i wówczas wklej klucz.
Trochę się dziwię, gdyż na aukcji jest napisane że to wersja Global.
Jak kupować Life is Strange Before the Storm to tylko i wyłącznie w wersji Deluxe, która ma dodatkowy epizod. Jeśli ktoś grał w LiS 1 i chce w to zagrać to zaufajcie mi - koniecznie chcecie doświadczyć tej gry wraz z tym dodtkowym epizodem. Nie jest on ważny dla fabuły, ale jest wręcz kluczowy dla emocjonalnej kompletności całej historii. Dlatego tutaj nazwy "Complete Season" i "Full Game" trochę wprowadzają w błąd
MichaelNestor11/07/2020 16:40

Od której gry najlepiej zacząć serię? Jest jakaś chronologia?tak jak zawsze ze wszystkim, w takiej kolejności jak wychodziło według daty wydania, to chyba jasne że autor opowiadając historie robi to zgodnie z kierunkiem upływu czasu w naszym wszechświecie
vendel12/07/2020 13:10

tak jak zawsze ze wszystkim, w takiej kolejności jak wychodziło według da …tak jak zawsze ze wszystkim, w takiej kolejności jak wychodziło według daty wydania, to chyba jasne że autor opowiadając historie robi to zgodnie z kierunkiem upływu czasu w naszym wszechświecie


Nie tak zawsze, bo jest wiele filmów nawet takie Star Wars, które zaczęły historię od środka. Moje pytanie dotyczyło tego bardziej czy mogę zacząć od tego tytułu skoro jest "Before the Storm", ponieważ opowiada historię przed jedynką, na szczęście kolega wyżej odpowiedział bez uszczypliwości.
MichaelNestor12/07/2020 13:22

Nie tak zawsze, bo jest wiele filmów nawet takie Star Wars, które zaczęły h …Nie tak zawsze, bo jest wiele filmów nawet takie Star Wars, które zaczęły historię od środka. Moje pytanie dotyczyło tego bardziej czy mogę zacząć od tego tytułu skoro jest "Before the Storm", ponieważ opowiada historię przed jedynką, na szczęście kolega wyżej odpowiedział bez uszczypliwości.chodzi o to że sama taka rozkmina jest niezasadna, jak star wars wyszły w 70' to sie nie czekało do 90' aż wyjdzie "episode 1", tak samo jeśli np. nie widziałeś nigdy żadnego z nich w 2020 to zaczynasz od tego co wyszło w 70', proste, skąd wgl inne pomysły, wlasnie po to autorzy robią takie rzeczy żebys w kolejnych dziełach odkrywał historię sprzed tego co juz znasz a co w fikcyjnym świecie było "później", oglądanie czegokolwiek inaczej niż data wydania to może skutkować co najwyżej spojlerami. Tak samo tutaj, zagrasz w before the storm - i będziesz znał zakończenie niektórych wątków z life is strange, czyli kombinowanie zakończone strzałem w stopę, jeśli chcesz całość historii (gdzie przyjemnościa powinno być dowiadywanie się rzeczy z pewnym "zaskoczeniem") cokolwiek innego niż chronologia daty wydania to błąd.
Edytowane przez: "vendel" lip 12.
MichaelNestor12/07/2020 12:18

Spróbuj rozszerzenie do Chrome Hola VPN, ustaw np. Niemcy i wówczas wklej k …Spróbuj rozszerzenie do Chrome Hola VPN, ustaw np. Niemcy i wówczas wklej klucz. Trochę się dziwię, gdyż na aukcji jest napisane że to wersja Global.


Support odpisał, że już kilka takich zgłoszeń dostali i będzie zwrot kasy. Także klucza już nie dotykam, poczekam na inną okazję.
@Pepper podbij nowa cena. @szaq@Almane
Edytowane przez: "megalodon" lip 29.
Polecam gierke bo wymiata. Plus
@Pepper podbij nowa cena. @szaq@Almane
Edytowane przez: "megalodon" sie 9.
Kody mają blokadę regionalną, nie można ich aktywować.
+, bo

Rachel żyje : )
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst