Ta okazja została opublikowana ponad 2 tygodnie temu i może już nie być dostępna.
Life is Strange 2 — Odcinek 1 za darmo @ Xbox One/Steam/PS4
890°

Life is Strange 2 — Odcinek 1 za darmo @ Xbox One/Steam/PS4

ZA DARMO0,01zł Darmowa dostawa DarmowaMicrosoft Okazje
24
890°
Life is Strange 2 — Odcinek 1 za darmo @ Xbox One/Steam/PS4
wrz 17. 2020
Life is Strange 2 za darmo @ Steam

Life is Strange 2 za darmo @ PS4

Dwaj bracia, Sean i Daniel Diaz, są zmuszeni do ucieczki z domu po tragicznym incydencie. Z obawy przed policją zmierzają do Meksyku, usiłując ukryć nową telekinetyczną moc Daniela, która pozwala mu ruszać przedmioty siłą umysłu.

Nagle 16-letni Sean staje się odpowiedzialny za bezpieczeństwo Daniela i musi nauczyć go odróżniać zło od dobra. Wcielając się w rolę Seana, stajesz przed wyborami, które wpłyną na losy braci Diaz i życie wszystkich osób, które napotkają.

Od Seattle po Portland i Kalifornię... Droga do Meksyku jest długa i pełna niebezpieczeństwa, ale również przyjaźni, niesamowitych odkryć i możliwości.

To podróż, która może połączyć Seana i Daniela nierozłączną więzią... lub zniszczyć ich braterską przyjaźń.
Aktualizacje społecznościowe
Microsoft OkazjeMicrosoft rabaty
Najlepsze komentarze
A w ogóle od kiedy demówki to okazję?
Gierka ta jest też na Steam i są karty.
24 Komentarze
Gierka ta jest też na Steam i są karty.
Cash54717/09/2020 20:26

Gierka ta jest też na Steam i są karty.


dodane dzięki za info
Cash54717/09/2020 20:26

Gierka ta jest też na Steam i są karty.


A działa jakiś prog do kart jeszcze? Mi przez zamianę kart na hajs w ich ryneczku zabloczyli ryneczek...
Edytowane przez: "djpimpek" wrz 17.
A w ogóle od kiedy demówki to okazję?
djpimpek17/09/2020 20:37

A działa jakiś prog do kart jeszcze? Mi przez zamianę kart na hajs w ich ry …A działa jakiś prog do kart jeszcze? Mi przez zamianę kart na hajs w ich ryneczku zabloczyli ryneczek...


No, musisz zaczekać jakiś czas bodajże od zmiany. A wiem to bo przy próbach tego właśnie są wymienianione wszystkie możliwe przyczyny tego stanu.
djpimpek17/09/2020 20:39

A w ogóle od kiedy demówki to okazję?


Wkurza mnie ze demowki praktycznie nie istnieja na xbox one. Za to prawie kazda gra na xbox 360 taka miala. Po kilka na dvd-rw sie nagrywalo
Po polsku?
CKNorek17/09/2020 22:53

Gra nie ma oficjalnego spolszczenia.


Nieoficjalnego też niestety. W grze jest sporo murikańskiego slangu ale idzie pograć.
djpimpek17/09/2020 20:39

A w ogóle od kiedy demówki to okazję?


Od kiedy niby to jest demówka?
No jak możesz przejść tylko kawałek gry żeby sprawdzić czy się podoba to jest demówka. Nawet na steamie ja tak nazwali.
nerko17/09/2020 23:26

Nieoficjalnego też niestety. W grze jest sporo murikańskiego slangu ale i …Nieoficjalnego też niestety. W grze jest sporo murikańskiego slangu ale idzie pograć.


Im prędzej zaczniecie w końcu grać i oglądać po angielsku, tym prędzej go opanujecie. I będziecie zaskoczeni jak szybko się to stanie. No chyba, że nie mieliście angielskiego w szkole w ogóle, wtedy to nie zadziała zbytnio. :/
Ja kupiłem tylko pierwszy odcinek i mnie na tyle zniechęcił, że nigdy nie dokończę tego sezonu. Zero fajnych postaci, zero fajnych mocy podobnych do tej z jedynki, zamiast tego przesiąknięte polityką.
djpimpek18/09/2020 09:43

No jak możesz przejść tylko kawałek gry żeby sprawdzić czy się podoba to je …No jak możesz przejść tylko kawałek gry żeby sprawdzić czy się podoba to jest demówka. Nawet na steamie ja tak nazwali.


Demem Life is Strange 2 było The Awesome Adventures of Captain Spirit, a to jest darmowo udostępniony pierwszy odcinek gry epizodycznej.
djpimpek17/09/2020 20:39

A w ogóle od kiedy demówki to okazję?


To nie jest żadna demówka, tylko pierwszy odcinek. Demo to jest fragment wycięty z gry albo pokaz stworzony zupełnie od zera. Odcinek pierwszy był do niedawna płatny. Tak samo było w przypadku LiS1. W końcu udostępnili za free. Czekałem na ten ruch i się doczekałem. Za powiadomienie należy się plus.
Nie wezmę nawet tej gry za darmo bo spolszczenia nie ma!
hmisiek12318/09/2020 11:11

Im prędzej zaczniecie w końcu grać i oglądać po angielsku, tym prędzej go o …Im prędzej zaczniecie w końcu grać i oglądać po angielsku, tym prędzej go opanujecie. I będziecie zaskoczeni jak szybko się to stanie. No chyba, że nie mieliście angielskiego w szkole w ogóle, wtedy to nie zadziała zbytnio. :/


Ale jesteś fajny Znasz angielski
SzaloneChomiki19/09/2020 08:59

Ale jesteś fajny Znasz angielski


No ale ma rację. Dzisiaj angielski to podstawa. Każdy się kiedyś uczył. Różnica polega na tym, że niektórzy przestali. Niemniej nigdy nie jest za późno, by sobie wszystko przypomnieć i zrobić te kilka kroków naprzód. Wtedy wszystkie spolszczenia nie będą istotne. Kiedyś ich nie było w ogóle, więc grając w przygodówkę, brałem słownik i tłumaczyłem sobie słowo po słowie.
Vojtas19/09/2020 21:50

No ale ma rację. Dzisiaj angielski to podstawa. Każdy się kiedyś uczył. Róż …No ale ma rację. Dzisiaj angielski to podstawa. Każdy się kiedyś uczył. Różnica polega na tym, że niektórzy przestali. Niemniej nigdy nie jest za późno, by sobie wszystko przypomnieć i zrobić te kilka kroków naprzód. Wtedy wszystkie spolszczenia nie będą istotne. Kiedyś ich nie było w ogóle, więc grając w przygodówkę, brałem słownik i tłumaczyłem sobie słowo po słowie.


Czyli kończymy z tłumaczeniem książek, filmów, komiksów, stron www, aplikacji itp. Po co przecież każdy zna angielski.
SzaloneChomiki19/09/2020 22:15

Czyli kończymy z tłumaczeniem książek, filmów, komiksów, stron www, aplik …Czyli kończymy z tłumaczeniem książek, filmów, komiksów, stron www, aplikacji itp. Po co przecież każdy zna angielski.


Tak, kończymy. I w ogóle kończymy z Polską. I ze światem. Niech nie będzie niczego. Jak skrajności, to skrajności - co będziemy się szczypać.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst