Niestety, ta okazja wygasła 17 maja 2019.
126°
16
Opublikowano 13 maja 2019

Lidl, Tequilla Sierra zero siedem

59,99zł75zł-20%
Awatar użytkownika m.wielach
Opublikowane przez m.wielach
Dołączył w 2019
18
598

O tej okazji

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Tequila w przyzwoitej cenie w porównaniu do cen w i ternecie. Odrazu mówię, że nie jestem koneserką takich trunków, także o smaku i jakości nie zamierzam się wypowiadać, natomiast myślę że średnia cena średnia półka. Ja akurat robię meksykańską imprezę także kupiłam jako ciekawostkę.
Aktualizacje społecznościowe

16 Komentarzy

sortowanie:
Awatar użytkownika
 1. Awatar użytkownika Zatoichi
  ... zgłoś się
  2316754.jpg
  .... jestem!
  Poruczniku,
  jakiś podejrzany kot popija samotnie tequilę w barze za rogiem na Marszałkowskiej i gada od rzeczy, że na jakąś meksykańską imprezkę go nie zaprosili, trzeba interweniować

  2316754.jpg (Edytowano)
 2. Awatar użytkownika Grzes2505
  jonojono14/05/2019 07:22

  To się nam znawca trafił Czytając Twoją opinie (mimo, że wcale Cie nie …To się nam znawca trafił Czytając Twoją opinie (mimo, że wcale Cie nie znam) jestem w 100% no może 99,9% przekonany, że to Ty nie widziałeś Meksyku, a nie Sierra, i to Ty nie masz pojęcia o tequili a nie Sierra. Nie wprowadzaj proszę ludzi w błąd, Sierra nie jest zła, wręcz przeciwnie jest dobra (od reposado czy jak to się w europie przyjęło gold w górę).


  W Meksyku byłem 4 razy, w Tequila train również miałem okazję uczestniczyć i zwiedzać destylarnię. Sierra to najtańsze siki jeśli chodzi o wyrób tequilo podobny. Normalna tequila (100% agavy) zaczyna się od Jose Cuervo. Z dobry i nie drogich to Maestro Tequillero Diamond polecam. Pokaż Meksykancowi zdjęcie Sierry ,to śmiechem wybuchnie.
  Jak Tobie odpowiada to spoko,ale nie udawaj znawcy w tematach,o których nie masz bladego pojęcia.
 3. Awatar użytkownika Tom_M
  Nie ma napisane 100% agavy to nie tequila tylko syntetyk po którym głowa na drugi dzień boli, no i blanco to w meksyku używają do mycia reflektorów z owadów bo do tego się nadaje, do picia z cytryna i sola tylko reposado
 4. Awatar użytkownika NieLubiePieczarek
  W Kauflandzie ostatnio była za 55. W Tesco 65. Skąd te 75?
 5. Awatar użytkownika JustEpic_
  Sierra syf niestety lewo pijalne
 6. Awatar użytkownika jonojono
  Grzes250514/05/2019 06:55

  Najgorsza Tequila jaka chyba istnieje Jeszcze napis Mexico,a Meksyku,to …Najgorsza Tequila jaka chyba istnieje Jeszcze napis Mexico,a Meksyku,to to na oczy nie widziało.


  To się nam znawca trafił Czytając Twoją opinie (mimo, że wcale Cie nie znam) jestem w 100% no może 99,9% przekonany, że to Ty nie widziałeś Meksyku, a nie Sierra, i to Ty nie masz pojęcia o tequili a nie Sierra. Nie wprowadzaj proszę ludzi w błąd, Sierra nie jest zła, wręcz przeciwnie jest dobra (od reposado czy jak to się w europie przyjęło gold w górę). (Edytowano)
 7. Awatar użytkownika Zatoichi
  NieLubiePieczarek13/05/2019 23:43

  W Kauflandzie ostatnio była za 55. W Tesco 65. Skąd te 75?


  a przypadkiem nie była to pojemność zero pięć ?
  tu mamy i wersję Silver i wersję Reposado w tej samej cenie (Reposado jest zazwyczaj droższa o ok 10-15 zł za 0,7) (Edytowano)
 8. Awatar użytkownika PepperMajster
  Zatoichi13/05/2019 23:47

  a przypadkiem nie była to pojemność zero pięć ?tu mamy i wersję Silver i we …a przypadkiem nie była to pojemność zero pięć ?tu mamy i wersję Silver i wersję Reposado w tej samej cenie (Reposado jest zazwyczaj droższa o ok 10-15 zł za 0,7)


  Nie, też brałem za 55 w kaufie Silver. Na necie nawet widać, że 70 to górna cena.
 9. Awatar użytkownika Zatoichi
  PepperMajster13/05/2019 23:51

  Nie, też brałem za 55 w kaufie Silver. Na necie nawet widać, że 70 to gór …Nie, też brałem za 55 w kaufie Silver. Na necie nawet widać, że 70 to górna cena.


  ok, lecz tu mamy też i droższą odmianę- Reposado w tej samej cenie co Silver, widzę w necie Reposado chodzi po 85-90 zł. (Edytowano)
 10. Awatar użytkownika m.wielach
  Autor
  Dałam średnia, obie w tej samej cenie były, pojemność ta sama
 11. Awatar użytkownika majakajak
  Pamiętam czasy jak w Tesco były zlota i srebrna za 30 parę złotych 🍹
 12. Awatar użytkownika jonojono
  Cena spoko, ale co się z kapeluszem stało? To jakaś wybrakowana wersja opakowania?
 13. Awatar użytkownika Grzes2505
  Najgorsza Tequila jaka chyba istnieje Jeszcze napis Mexico,a Meksyku,to to na oczy nie widziało.
 14. Awatar użytkownika m.wielach
  Autor
  Grzes250514/05/2019 08:03

  W Meksyku byłem 4 razy, w Tequila train również miałem okazję uczestniczyć …W Meksyku byłem 4 razy, w Tequila train również miałem okazję uczestniczyć i zwiedzać destylarnię. Sierra to najtańsze siki jeśli chodzi o wyrób tequilo podobny. Normalna tequila (100% agavy) zaczyna się od Jose Cuervo. Z dobry i nie drogich to Maestro Tequillero Diamond polecam. Pokaż Meksykancowi zdjęcie Sierry ,to śmiechem wybuchnie. Jak Tobie odpowiada to spoko,ale nie udawaj znawcy w tematach,o których nie masz bladego pojęcia.


  No tak, wiedziałam że o jakości i smaku będzie dyskusja,powiem tylko tyle że przeciętny europejczyk nie doceni, ba nawet nie będzie w stanie wypić niektórych tradycyjnych trunków z innych stron świata. Sierra jest chyba takim odpowiednikiem dla początkujących i nie szukających pod koniec butelki zagryzki
 15. Awatar użytkownika EzioAuditore_da_Firenze
  Fakt, jak już kupować to tequile to z 100% agavy.
  Wiadomo cena w górę o dobre 20-30 zł minimum, ale i smak lepszy, a jak i ktoś umiaru nie zna to nie obudzi się z kacem

  Ta w wersji gold nie jest zła na spróbowanie czy też do drinków.
  Silver tej jakoś nie jestem w stanie przełknąć...
 16. Awatar użytkownika Hary86
  Tak się składa że znajomy spędza pól roku w Meksyku na kontrakcie i ostatnio pijąc tequilę którą stamtąd przywiózł, gadaliśmy sobie o specyfiku którego dotyczy ta "okazja". Jak się okazuje, w Meksyku nikt nigdy nie słyszał o wynalazku takim jak Sierra Tequila, a z własnego doświadczenia wiem już że koło prawdziwej tequili nawet to nie stało. To o czym tu dywagujemy ciężko nawet nazwać wyrobem tequilo-podobnym, wykrzywiającym ryja, ciężkim do wypicia bez zagrychy czy popitki. Natomiast prawdziwa tequila kupiona w Meksyku jest jednym z najlepszych alkoholi jakie piłem, delikatnym w smaku i nie odrzucającym ordynarnym destylatem.

  Reasumując, co do ceny się nie wypowiem bo nigdy jej nie śledziłem, ale sam produkt omijałbym szerokim łukiem. Fejmu na dzielni z picia tej "tequili" nie będzie

  2317501-R9BYk.jpg (Edytowano)
Awatar użytkownika