Niestety, ta okazja już wygasła
LIDL - cyrkulator sous vide
104° Zakończono

LIDL - cyrkulator sous vide

6
mar 31. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dobra cena na ciekawe urządzenie do kuchni w Lidlu. Kto trochę interesuje się gotowaniem powinien wiedzieć o co chodzi.

Najtaniej na Olx znalazłem to samo urządzenie za 230zł, na Amazonie podobne za ok. 80-100€.

Kupione w Lidlu w Lęborku, wziąłem ostatni, który był na półce.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

6 Komentarzy
Oby Ci się trafił dobry, a szansa jest niewielka. Urządzenie w większości przypadków nie potrafi utrzymać stałej zadanej temperatury, prawdopodobnie źle rozwiązali cyrkulację wody. Ja musiałem swój oddać do sklepu.
Roswell31/03/2018 11:19

Oby Ci się trafił dobry, a szansa jest niewielka. Urządzenie w większości p …Oby Ci się trafił dobry, a szansa jest niewielka. Urządzenie w większości przypadków nie potrafi utrzymać stałej zadanej temperatury, prawdopodobnie źle rozwiązali cyrkulację wody. Ja musiałem swój oddać do sklepu.


Jeszcze nie sprawdzałem go w boju ale nie oczekuję od niego cudów. Próbowałeś może rozwiązania z piłeczkami do pingponga, żeby zapobiec wymianie ciepła do otoczenia? Ponoć całkiem nieźle się sprawdza
Roswellmar 31. 2018

Oby Ci się trafił dobry, a szansa jest niewielka. Urządzenie w większości p …Oby Ci się trafił dobry, a szansa jest niewielka. Urządzenie w większości przypadków nie potrafi utrzymać stałej zadanej temperatury, prawdopodobnie źle rozwiązali cyrkulację wody. Ja musiałem swój oddać do sklepu.


Pierwszego (kupiony po 250zł) też oddałem na gwarancję - nie działała cyrkulacja i oddali kasę. Teraz kupiłem za 200zł i też na początku miałem wrażenie, że cyrkulacja nie działa. Po dokładnym obadaniu stwierdzam, że na początku faktycznie temperatura wody pływa, ale po kilku minutach pracy się stabilizuje i widać jak woda mocniej krąży.
MateuszMrosewskimar 31. 2018

Jeszcze nie sprawdzałem go w boju ale nie oczekuję od niego cudów. Pr …Jeszcze nie sprawdzałem go w boju ale nie oczekuję od niego cudów. Próbowałeś może rozwiązania z piłeczkami do pingponga, żeby zapobiec wymianie ciepła do otoczenia? Ponoć całkiem nieźle się sprawdza


Używałem pojemnika z przykryciem. To nie jest problem wychładzania wody, wg mnie to urządzenie ma jakąś wadę fabryczną. Sprzedają go głównie w Niemczech i tam można znaleźć sporo opinii o tym że nie działa jak powinien.
Np. ustawiłem temperaturę 56 a on oscylował między 54-59.
Do tego przy nagrzewaniu ustawiłem te 56 i do nich doszedł jakimś skokiem temperatury, zegar zaczął odliczać a temperatura spadła w okolice 40. Zresztą zobaczysz sam czy Twój będzie działał dobrze czy nie. Jest cichy ale cyrkulacja wody jest zbyt słaba.
Edytowane przez: "Roswell" mar 31. 2018
A polecacie taka kuchnie? Są zalety? Jest to smaczne?

Czy to taka chwilowa moda tylko.
Arcynidemar 31. 2018

A polecacie taka kuchnie? Są zalety? Jest to smaczne?Czy to taka chwilowa …A polecacie taka kuchnie? Są zalety? Jest to smaczne?Czy to taka chwilowa moda tylko.Mam takie urzadzenie Sansaire do sous vide, kupione juz ze 4 lata temu. Kosztowal jakos 280€. Steki to bajka, piersi z kurczaka czy ryby tez. Generalnie zabawa na weekendy, bo w tygodniu nie ma czasu za bardzo. Do tego najlepiej miec zgrzewarke prozniowa.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od MateuszMrosewski. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst